Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaebus.

Soovitatud postitused

VIP

Selline jama siis, et ajab foorumlane Lime juba närvi mind ja ma arvan, et paljusi teisi. Vaadake rahvas, kus ta nö ostab koguaeg asju, aga tegelt ei. Tahab ainult pc sellega koguda. Olge nüüd keegi modedest mõistlik, tumm on vaja panna sellistele.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline jama siis, et ajab foorumlane Lime juba närvi mind ja ma arvan, et paljusi teisi. Vaadake rahvas, kus ta nö ostab koguaeg asju, aga tegelt ei. Tahab ainult pc sellega koguda. Olge nüüd keegi modedest mõistlik, tumm on vaja panna sellistele.

 

Teema kohaseid poste ka ei või teha ?

Mida sa vigised koguaeg. Saaks aru kui laseks teema väliseid asju ,aga ei.

Kahju kui käin sulle närvidele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Päris teema kohased on su postid tõesti. Igas milli müügi teemas, lubad osta, kuigi ei osta. Kirjutad igasse teemasse suht lampi, mitte asjalikku.

Selline vend oled ka veel pealekauba, väga hirmu äratav.

xq0yt.png

 

Vabandan, aga ma saatsin talle kirja vastu ja mitte ilusti öeldud. Aga sellised vennad mulle ei ütle nii.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline jama siis, et ajab foorumlane Lime juba närvi mind ja ma arvan, et paljusi teisi. Vaadake rahvas, kus ta nö ostab koguaeg asju, aga tegelt ei. Tahab ainult pc sellega koguda. Olge nüüd keegi modedest mõistlik, tumm on vaja panna sellistele.

 

See pc kogumine on kõige idiootsem argument üldse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teine argument oleks see, et uue reegli kohaselt, kes on enne scammy eest banni saanud ei saa teist võimalust.

Aga ta msn on [email:1r5ilnnx]vazzar@live.com[/email:1r5ilnnx] ja just see msn on siit varasemalt banni saanud. Mida vastab juhtkond selle peale?


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teine argument oleks see, et uue reegli kohaselt, kes on enne scammy eest banni saanud ei saa teist võimalust.

Aga ta msn on [email:2mtuuix1]vazzar@live.com[/email:2mtuuix1] ja just see msn on siit varasemalt banni saanud. Mida vastab juhtkond selle peale?

 

Kas sulle meeldivad ka seened?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pmst eile v üleeile oli tal 886 postitust, nyyd 1026, NICE LIFE BRO all i can say. Igastahes see näitab välja et tal pole muud suvel teha kui vahvel vahvel vahvel vahvel vahvel vahvel vahvel vahvel vahvel vahvel vahvel, POSTCOUNT MAKES YOUR PENIS LONGER!images?q=tbn:ANd9GcRVTPCKvz3go0mG622_E0TZfquSoH2bc2N3YJkjfI0oZ62UFyDrEw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lime saatis mulle ka ükskord mingi sõimu kirja.

aga deletesin.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ükskõik palju sul neid postitusi, lihtsalt võiksid mõistliku juttu rääkida:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ükskõik palju sul neid postitusi, lihtsalt võiksid mõistliku juttu rääkida:)

 

sinukohta vist seda öelda ei saa.

Kui sul ükskõik on mida sa vingud siis ?

NB:kellegil veel midagi öelda siis PM pls. Muidu jälle paar venda kukuvad pillima siin. Tal on rohkem poste kui mul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.