Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Invite only?

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Minu mõte on siis selline, et teha vahvel samasuguseks nagu n30net(Registreerimise osas)

Võiks olla, et invite only ja kui kutsutud saab banni siis saab ka kutsuja banni/karistada.

 

Mis arvate?


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aga võib ka ju nii teha, et kui see kasutaja kelle kutsusid banni saab siis sina(Kui kutsuja) ei saa enam kedagi kutsuda(kas mingi periood või mitte kunagi)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga võib ka ju nii teha, et kui see kasutaja kelle kutsusid banni saab siis sina(Kui kutsuja) ei saa enam kedagi kutsuda(kas mingi periood või mitte kunagi)

 

Invite on hea mõte, aga iseenesest kui ma olen 100 inimest kutsunud siis oleks suht nõme banni saada. Olen selle vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mina olen samuti nende mölema mötte vastu aga invit like me .


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mingeid suvakaid trolle pole kah mõtet inviteda kui banni ei taha ju


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

VASTU! ja 99% kindel, et see ei tule ka :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

invite olen ki9ndalt poolt,aga banni saamise küll mitte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mõtlesin veel seda nt, et saavad ainult need inviteda kellel on mingi kindel arv postitusi või on annetajad, sest muidu mingi troll saab vahvlisse ja kutsub oma sõbrad(kes on trollid) ka vahvlisse.Ja ütleme, et ta peab tegema ennem 100 postitust ning selle ajal ta trollib kindlasti ja banned:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

100 on natukene palju ,mingi 50 oleks juba parem ma arvan

aga jh,siis tahab sõpra siia foorumi ka saada ja siis peab hakkama spämmima :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ei pea tegelikult ju :)

Lihtsalt, et 1 postitusega kedagi kutsuda ei saaks.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aga siis teeks nii, et kui kutsutatu saab banni siis kutsuja enam kutsuda ei saa :D

 

Ja kui tõesti see idee ellu viiakse siis võiks teha suur puhastus vahvlis.Kõik ropendajad,mõlisejad offtopicud ära bannida, warnida.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt.

Näiteks iga pühapäev kell 12:00 saad 1 invite juurde.

kui pole 2 nädalat kedagi invitenud siis on sul 2 invited alles jne.

Ma ei ole selle poolt, et kutsuja saab karistada, vaid võiks olla nii, kui nt mina invited kedagi suvalist ja ta scammib kedagi, siis näiteks mina ei saa pool aastat (6 kuud) enam ühtegi inimest kutsuda.

Teine näide: Kui ma kutsun kellegi suvalise ja ta on ajukääbik ja hakkab trollima, siis bannitakse tema ära, aga mina saan lihtsalt hoiatuse (Meeldetuletuse vms), aga saan ikka teisi veel kutsuda foorumisse.

Aga kui ma olen näiteks juba 3 korda invitenud sellist inimest, kes hakkab trollima siis võiksin jälle saada invite keelu mingiks paariks kuuks näitkes: 3 kuuks.

 

 

See oleks hea, kuna scammereid hoiaks umbes 1% ära.

Teiseks inimesed ei kutsuks suvalisi siia foorumisse vaid enda sõpru, kes on tõesti huvitatud selle foorumi olemasolust.

Suvalisi inimesi ei olegi vaja siia foorumisse kutsuda, kes ei mõista, miks selline foorum siin üldse on ja nende koht ei olegi siin foorumis ja neid ei tuleks ka taga nutta.

 

 

Kõik see on minu arvamus ja kui see arvamus teile meeldis või ei meeldinud, siis ootan kommentaare.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

marrki mõlemad ideed on head:)

 

Aga veel siis 1 küsimus.

Et kas alafoorumitel on igal ühel moderaator või moderaatorid kontrollivad kõiki?

 

Võiks ju teha nii, et alafoorumitele moderaator suunata ja nt kes tegeleb ainult invitedega:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega seda invite ei tehta nüüd selle eesmärgiga, et hakata neid kasutajaid uuesti bannima.

Invite eesmärk on ikkagi see, et kutsuda enda sõpru foorumisse, mitte suvalisi trolle. :)

ja üldmoderaatorid saaksid sellega ise väga hästi hakkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Väga hea, et meeldib see teile :) Loodan, et meeldib moderaatoritele ja adminitele kah :)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idee on super, iseasi kas administratiiv seda teha ka viitsib...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igale ühele 5 invite, annetajad jne saavad 10 invite, neid enam juurde ei tule, niiet peaks targalt ära kasutama mitte invitema "potential troll"-e.

Ja ma usun et administratsioon saaks nkn nende väheste trollidega hästi hakkama. Samuti võiks siis mingid RS ostu-müügi teemad jne olla avatud alates teatud postide arvust...

Lisaks on minuarust see scammerite vms alafoorum ka nii perses, mingid kolmandad tüübid kellel pole asjast õrna aimugi seletavad igas teemas, sellega peaks ka midagi ette võtma.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.