Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Subtiitrid.

Soovitatud postitused

Tervist, ehk annaks keegi mulle kiire ülevaate, et kuidas ma saan subtiitrid, ning filmi plaadile ja hiljem neid koos vaadata?

Samuti paluksin kellegilt eestikeelseid subtiitreid filmile "Orb".

Ning tahaks teada, miks mul ühel filmil tuleb kiri hiljem, kui filmis tegelikult räägitakse.

Aitäh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõmbad subtiitrid(Subclub.eu) ning muudad subtiitrite nimed ära, ehk paned sama nime subtiitrile ja filmile. Paremini ma ei oska seletada.

 

Ntx, Filmi nimi on Orb[2k11]DvDrip aga subtiitrifaili nimi on Orb est.srt, siis panedki subtiitri nimeks Orb[2k11]DvDrip.srt

 

Vähemalt ma sain kunagi nii vaadatud


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui subtiitrid häälest maha jäävad, siis seda saab reguleerida. Liiguta hiir ekraani alla serva, tuleb bsplayeri menüü, sealt vajuta subtiitrifailid, ja sealt vajuta sünkrooni.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui subtiitrid häälest maha jäävad, siis seda saab reguleerida. Liiguta hiir ekraani alla serva, tuleb bsplayeri menüü, sealt vajuta subtiitrifailid, ja sealt vajuta sünkrooni.

 

Kõige kergem Ctrl + vasak või parem nool.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.