Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Koera õpetamine kurjaks teiste koerte vastu.

Küsimus

Kuidas?

Oleks vaja teada kuna asi on tõsine, ma olen kindel et mingi 8-9 trolli hakkavad siin lihtsalt ****i mängima ega ei saa aru teema tõsidust.

 

 

Asi on selles, et naabri koer käib pidevalt minu õues ''häda'' tegemas ning minu koer on temaga sõber, kuid minu koer on koheselt ''vihane'' teise koera peale kui mina välja ilmun ja tahab teda ''pureda''. Mul on plaan minna naabri juurde oma koeraga ja tema koer lihtsalt maha koksata kuna see koer on ka teistele inimestele ohtlik(jookseb kallale kui keegi mõõda üritab minna), naabrile on seda mainitud ja midagi pole ta teinud. Asi on antud ka politseisse aga nad saatsid aint kirja talle ning midagi muud ei ole juhtunud aasta jooksul. Tuleb ise korraldada midagi.

 

Ainuke asi, mis on praeguseni aidanud on see, et korra sain peopesa suuruse kiviga talle vastu selga visata, muud pole ma ise teinud.

 

Plaanis on olnud ka tõhu lõks panna üles kuid ei julgenud siis kuna minu koer sai lahti rihma pärast.

 

Minu koer on alles mingi ~3-4 aastat vana kuid hundi ja saksalambakoera ristand.

Ta tahab pidevalt mängida, aga ta ei saa kuna kõik mänguasjad on naabri koera poolt ära viidud ja naaber ''ei'' tea mitte midagi.

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

Oota üritad siis koera ise ära tappa? Siis sa saad ikka väga rängalt karistada.

Tuleb politsei ja naabriga lihtsalt maha istuda ja ühiselt sellest probleemist rääkida.

Ju te ikka leiate mingi lahenduse. Aga teise inimese koera tapmine pole küll mingi lahendus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Oota üritad siis koera ise ära tappa? Siis sa saad ikka väga rängalt karistada.

Tuleb politsei ja naabriga lihtsalt maha istuda ja ühiselt sellest probleemist rääkida.

Ju te ikka leiate mingi lahenduse. Aga teise inimese koera tapmine pole küll mingi lahendus.

 

käi putsi lohh. nägid ise et see ei töötanud. ma soovitaks sitale mingi pauk makku panna niiet äkki ehmatab ära ja ei julge enam tulla. või veel parem, soovitan aed ümbber ehitada. endal sama mure kassidega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

18+ aastasel isikul on igasugune luba teha tema krundile tulnud koeraga ükskõik mida. Meie enda koeraga oli ka kunagi selline jama, et ta käis hulkumas ning naabrimees lihtsalt võttis püssi kätte ja tulistas teda. Midagi hullu õnneks ei juhtunud, kuid sellele mehele ei tehtud ka midagi, kõik oli seaduslik.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
18+ aastasel isikul on igasugune luba teha tema krundile tulnud koeraga ükskõik mida. Meie enda koeraga oli ka kunagi selline jama, et ta käis hulkumas ning naabrimees lihtsalt võttis püssi kätte ja tulistas teda. Midagi hullu õnneks ei juhtunud, kuid sellele mehele ei tehtud ka midagi, kõik oli seaduslik.

 

Õige ! Aga kui koer ründab võõral teritoorjumil ( mitte ründaja ega ohvri teritoorjumil ) Siis võib ikka teda kuidagi lüüa v midagi teha ju :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Õige ! Aga kui koer ründab võõral teritoorjumil ( mitte ründaja ega ohvri teritoorjumil ) Siis võib ikka teda kuidagi lüüa v midagi teha ju :)

 

ja sinja jõpi eestji kjeel sjelgjeks. territoorium siiski.

 

aga minu õpetussõnad veel kehtivad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kuidas?

Oleks vaja teada kuna asi on tõsine, ma olen kindel et mingi 8-9 trolli hakkavad siin lihtsalt ****i mängima ega ei saa aru teema tõsidust.

 

 

Asi on selles, et naabri koer käib pidevalt minu õues ''häda'' tegemas ning minu koer on temaga sõber, kuid minu koer on koheselt ''vihane'' teise koera peale kui mina välja ilmun ja tahab teda ''pureda''. Mul on plaan minna naabri juurde oma koeraga ja tema koer lihtsalt maha koksata kuna see koer on ka teistele inimestele ohtlik(jookseb kallale kui keegi mõõda üritab minna), naabrile on seda mainitud ja midagi pole ta teinud. Asi on antud ka politseisse aga nad saatsid aint kirja talle ning midagi muud ei ole juhtunud aasta jooksul. Tuleb ise korraldada midagi.

 

Ainuke asi, mis on praeguseni aidanud on see, et korra sain peopesa suuruse kiviga talle vastu selga visata, muud pole ma ise teinud.

 

Plaanis on olnud ka tõhu lõks panna üles kuid ei julgenud siis kuna minu koer sai lahti rihma pärast.

 

Minu koer on alles mingi ~3-4 aastat vana kuid hundi ja saksalambakoera ristand.

Ta tahab pidevalt mängida, aga ta ei saa kuna kõik mänguasjad on naabri koera poolt ära viidud ja naaber ''ei'' tea mitte midagi.

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

TROLLID EI POSTITA SIIA TEEMASE! SEE POLE NENDELE MÕELDUD!

 

 

Sellised munnid kõik gaasikambrisse, tänan!


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Oota üritad siis koera ise ära tappa? Siis sa saad ikka väga rängalt karistada.

Tuleb politsei ja naabriga lihtsalt maha istuda ja ühiselt sellest probleemist rääkida.

Ju te ikka leiate mingi lahenduse. Aga teise inimese koera tapmine pole küll mingi lahendus.

 

Ise ei tee midagi, minu koer teeks siis oleks hea, aga ta ei austa oma territooriumi. Selle naabri koerad on siin külas eluaeg nuhtlus olnud.

+ See naabri koer on ka kirpude levitaja ning tema omanik kah, elab kirpude seas!

Naaber ise on mingi 65-75 aastat vana, elab üksi ja on joodik.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Ma koliks ära. Sul seal ikka ilge tapamaja.

 

Ei ole kuhugi kolida, liiga hea koht on, parem oleks kui seda naabrit ei oleks, jõgi maja kõrval, õunapuud on õues, heinamaa teiselpool, lux elu oleks ilma selle naabrita...


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ei ole kuhugi kolida, liiga hea koht on, parem oleks kui seda naabrit ei oleks, jõgi maja kõrval, õunapuud on õues, heinamaa teiselpool, lux elu oleks ilma selle naabrita...

 

hahhahahahahahahahahhahahahahahaha.

 

I fucking facepalmed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Pane jalaga.

Kui ei aita siis peksa tokiga.

Küll see raibe aru hakkab saama.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.