Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Nightwaris tal ranki pole enam minuarust ja ta on ka minult 300m üle lasknud, palun ära lase ka ennast üle lasta.

 

Nightwaris tal tõesti enam ranki ei ole.

 

Eemaldati kohe kui isik mainis teemas, et keegi teab kasutaja parooli peale tema.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina või sinu sõber vms lasi ka hiljuti mult väiksema summa üle. Lame ausalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sina või sinu sõber vms lasi ka hiljuti mult väiksema summa üle. Lame ausalt.

 

Ütle nimi paluks? või kus kuna, ma pole üle nädala aktiivne juba olnud irl tegemiste tõttu. Mis kuradi jama on.

Mingi nädala kahe pärast tagasi aktsioonis ja fish ning farm 99 lasta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ajame me ka asjad joonde? 303m lasid mult märtsis üle vaata enda neg feedbacki alt mis kuupäev täpselt oli. Maksad ära praegu ilusti saame sellest ka lahti ja ma ei hakka inflatsiooni arvesse võtma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ütle nimi paluks? või kus kuna, ma pole üle nädala aktiivne juba olnud irl tegemiste tõttu. Mis kuradi jama on.

Mingi nädala kahe pärast tagasi aktsioonis ja fish ning farm 99 lasta.

 

Nimi on Seekers.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw, this is bull, keegi nyyd mainis, et statoil vms laseb kellegi yle ja kohe, tuleb neid ''ylelastuid'' siia teemasse nagu seeni peale vihma, et ma olen kindel, et enamus ajab paska suust välja, tahavad mainet alla teha. Vb scammiski, keda kotib rsk, ise olete syydi, et mingit scammerite mängu nagu flowergame mängite, seal kõik scammerid niikuinii.

Ega see kassak vms tont ka puhas pole, niikuinii laseb kedagi kuskil yle. Saage üle ja olge vait juba, tänud.

Kui nii kõva vend oled, siis äkki maksad ise neile tagasi?

 

OT: Norm acc & stuff, ise su lojaalsuse kohta ei oska midagi öelda, pole kokku puutunud. Acc super.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
irw, this is bull, keegi nyyd mainis, et statoil vms laseb kellegi yle ja kohe, tuleb neid ''ylelastuid'' siia teemasse nagu seeni peale vihma, et ma olen kindel, et enamus ajab paska suust välja, tahavad mainet alla teha. Vb scammiski, keda kotib rsk, ise olete syydi, et mingit scammerite mängu nagu flowergame mängite, seal kõik scammerid niikuinii.

Ega see kassak vms tont ka puhas pole, niikuinii laseb kedagi kuskil yle. Saage üle ja olge vait juba, tänud.

 

Mind ei lasknud üle flower gamega vaid kui soovisin mille müüa siis tahtis et käiks ette ja raha ei tulnudki. Jutt oli tol ajal 120€ ja hetkel on selle raha väärtus 60€ peale langenud aga oleks rahul kui sellegi tagasi saaks. Sina aga ole ise vait kui midagi tarka öelda ei oska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nigga, tõestus materjali paluks & tee teema.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu arvest,mõttetu siin mingi jutud postida niisama.on vaja lihtsalt minna tema juurde ja rääkida teismoodi kui ta ise ei saa aru milline jama siin toimub ja ta ei taha maksa välja kõik mis ta sccami.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nigga' date=' tõestus materjali paluks & tee teema.[/quote']

 

 

Kuna see oli nii ammu pole tõestusmaterjali, aga postitan lihtsalt siin, et teised oleks ettevaatlikud temaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui kellelgi tõestusmaterjali pole, unustage edaspidine lame ära.

 

Siis peate asja muudmoodi käsile võtma.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui kellelgi tõestusmaterjali pole, unustage edaspidine lame ära.

 

Siis peate asja muudmoodi käsile võtma.

 

 

Noh, sellesse phat pot scammi rääkis ta ennast ise sisse minu arust.

 

 

ja Niggahigga teemaga on nii, et vaata kui ammu talle neg. tehing selle eest pandud on. Miks ta ise kära ei tõstnud ja lärmi ei tekitanud? Mulle keegi neg. tehingu paneb ma küsiks küll kohe, et palun see eemaldada.

 

Vastus on lihtne ta oli süüdi ja ei tahtnud sellele tähelepanu tõmmata.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta pole ju ennast konktreetselt sisse rääkinud. Ta mainis seda, et kui ta sõber seda teinud on siis võib ta maksta ainult red h'weeni, aga mitte rohkem. Kui tõesti tema scamminud selle siis ta ei maksaks seda ka kuna ennast puhtaks ta sellega ei saaks ju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peaksid thievingu üles ajama ,see on kuidagi väikene level:D

Aga muidu edu!(Y)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gratz on farm 99!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gratz, craft on järgmine 99?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena kena kuidas l2heb kaimar?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.