Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kas siis Statoil ei saa vaadata enda cash stacki, on tal tekkinud 500m juurde vms? Ootame tema vastust, kas scammis millid ära või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Käisin kasutajaga sees, juurde oli ca. 30m tekkinud, uurisin siis sõbralt, et kuidas tekkis,

ütles et alguses oli h ween poti kaotanud aga siis väiksemate summadega paarkend plussi saanud, seda phat värki eitas,

ütles, et mingi aeg peale plussi saamist oli bettimine vaikseks jäänud ja ta vahtis netis niisama, ning oli tv ette kobinud.

Ma ei oska midagi siit arvata, mitu aastat oleme kasutajat jaganud ( algselt oligi tema omanik, aga viimased 2a, ta ebaaktiivne suht olnud), ja pole probleeme tekkinud...

Hilinenud vastuse pärast vabandan, kuna autoga sai paarsada km maha täna aetud ja polnud aega internetis ringi hööveldada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Käisin kasutajaga sees, juurde oli ca. 30m tekkinud, uurisin siis sõbralt, et kuidas tekkis,

ütles et alguses oli h ween poti kaotanud aga siis väiksemate summadega paarkend plussi saanud, seda phat värki eitas,

ütles, et mingi aeg peale plussi saamist oli bettimine vaikseks jäänud ja ta vahtis netis niisama, ning oli tv ette kobinud.

Ma ei oska midagi siit arvata, mitu aastat oleme kasutajat jaganud ( algselt oligi tema omanik, aga viimased 2a, ta ebaaktiivne suht olnud), ja pole probleeme tekkinud...

Hilinenud vastuse pärast vabandan, kuna autoga sai paarsada km maha täna aetud ja polnud aega internetis ringi hööveldada.

no jah ta mingi 2 tundi pakkinud mulle see phat special p2rast green h mask,ma oli kaua aeg m6ttese ja siis ytlenud okei davaj pohuj teeme.ta veel tegid mulle offer kui kaotan ta maksa v2lja mulle red h maski.ja siis kui alustanud plant flowers esimene line oli tie,siis me alustunud teine line tegema ja mul oli 2 paar ja sinu s6ber busted..siis ma oli nagu woah wtf won yellow ja tegid talle trade.ta lihtsalt stuck ignore ja siis log out.siin kohal oli inimesed kellega sa kogu aeg beti w63 ja neid kysisid ka sa maksid v2lja see pot ma vastanud ei.

Mida mulle siis tegema ma beti oma 500m 2ra yellow phati special ja ei saanud maksa v2lja?

Ja mulle kahju et sul on nii hea s6brad:S

 

No Kaimar mis teeme siis?

Muudetud liikme mint123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tulen mingi tunni aja pärast Rs-i, siis mõtleme, vaatame, räägime seal :S

 

 

Vat selle lausega panid sa mind ümber mõtlema.

 

Oleks sa 100% kindel, et sellist asja ei juhtunud või usaldaksid sa 100% oma sõpra siis sa isegi ei arutleks või kaaluks mingit rääkimist, vaid saadaksid ta pikalt. Aga sul nagu kripeldab midagi ja tundub, et tead või kahtlustad siiski, et selline asi võis juhtuda.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vat selle lausega panid sa mind ümber mõtlema.

 

Oleks sa 100% kindel, et sellist asja ei juhtunud või usaldaksid sa 100% oma sõpra siis sa isegi ei arutleks või kaaluks mingit rääkimist, vaid saadaksid ta pikalt. Aga sul nagu kripeldab midagi ja tundub, et tead või kahtlustad siiski, et selline asi võis juhtuda.

 

Vaata, ma ei usu et nii sai juhtuda, aga ma tahan sellest asjast rahu saada. Kaua see jant kestab siin-.-

Kindlasti ma ei hakka mingi yellowit v 500m refundima, kuna seegi minu jaoks mingi 1/9-ndik pangast.

Maitaha enda teemas näha mingit sõna nagu "scam".


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaata, ma ei usu et nii sai juhtuda, aga ma tahan sellest asjast rahu saada. Kaua see jant kestab siin-.-

Kindlasti ma ei hakka mingi yellowit v 500m refundima, kuna seegi minu jaoks mingi 1/9-ndik pangast.

Maitaha enda teemas näha mingit sõna nagu "scam".

Aga kuidas sa tahad asjast rahu saada kui ei hakka yellow maksa välja?

Ma teen avalikku vabandust forums ja rsis kes mõtleb et "scam oli", kui kõik hästi läheb.

 

see ei ole väike summa mis võiks unustada,tegemist on summa 250 eurot...

Muudetud liikme mint123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siiski päris puhas su minevik ka pole ju, sest nii vahvli kui ka rune24 lehel oled sa scammerite listis üleval ju.

 

http://rune24.ee/viewtopic.php?f=145&t=18480

http://vahvel.net/showthread.php?146203-Vahvel-net-Petturite-list

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Siiski päris puhas su minevik ka pole ju, sest nii vahvli kui ka rune24 lehel oled sa scammerite listis üleval ju.

 

http://rune24.ee/viewtopic.php?f=145&t=18480

http://vahvel.net/showthread.php?146203-Vahvel-net-Petturite-list

oeh, tean seda jama ju mis võib öelda et mõned aastad tagasi kasutaja müümisega olid, see on see kui mitu omanikku on olnud, ka varem mulle seda teemat ette heidetud.

 

Aga kuidas sa tahad asjast rahu saada kui ei hakka yellow maksa välja?

Ma teen avalikku vabandust forums ja rsis kes mõtleb et "scam oli", kui kõik hästi läheb.

 

see ei ole väike summa mis võiks unustada,tegemist on summa 250 eurot...

 

No mina oleks sulle maximum red h weeni jagu andnud, parem kui mitte midagi, kuna ma tõesti ei tea keda uskuda. Oleks video korralik, oleks no küssa mees...

Muudetud liikme Skiller 0wn'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oeh, tean seda jama ju mis võib öelda et mõned aastad tagasi kasutaja müümisega olid, see on see kui mitu omanikku on olnud, ka varem mulle seda teemat ette heidetud.

 

 

 

No mina oleks sulle maximum red h weeni jagu andnud, parem kui mitte midagi, kuna ma tõesti ei tea keda uskuda. Oleks video korralik, oleks no küssa mees...

No davai siis homme või praegu kohtume tallinnas?sul on siis siin 2 vaarianti maksa välja ja unustame nagu must und või ma ükskõik tullen sinu juurde.mõtle ise eesti pole nii suur riik.Esimesel on vaja mõtlema kus sa teed seda ja kellega,kui ma elanud soomes või mingi teine riik siis pohuj jah,aga ise tead kus ma elan ja kaua aeg mulle võttab tule sinu juurde mitte rohkem 30 minutit autoga.

 

Ausalt konfliti selle eest üldse ei taha,aga mul pole vaarint siis siin ka.sa saa aru mind ka.

Muudetud liikme mint123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oeh, tean seda jama ju mis võib öelda et mõned aastad tagasi kasutaja müümisega olid, see on see kui mitu omanikku on olnud, ka varem mulle seda teemat ette heidetud.

 

 

 

No mina oleks sulle maximum red h weeni jagu andnud, parem kui mitte midagi, kuna ma tõesti ei tea keda uskuda. Oleks video korralik, oleks no küssa mees...

 

 

See lause suht tõestas sinu süüd. Kui ma pole midagi teinud ja keegi mult midagi nõudma tuleb siis ma saadan ta pikalt putsi, ähvardagu kuidas tahab. Aga sa juba pakud siin "tasuta" raha kellelegi, keda sa ei scamminud. Anna mulle ka siis red h ween ehk? Miski su hinge närib ja järelikult midagi sa tegid.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See lause suht tõestas sinu süüd. Kui ma pole midagi teinud ja keegi mult midagi nõudma tuleb siis ma saadan ta pikalt putsi, ähvardagu kuidas tahab. Aga sa juba pakud siin "tasuta" raha kellelegi, keda sa ei scamminud. Anna mulle ka siis red h ween ehk? Miski su hinge närib ja järelikult midagi sa tegid.

 

Mind närib see, et ma üksinda oma kasutaja pw-d ei teadnud. See läheb minu kapsa aeda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mind närib see, et ma üksinda oma kasutaja pw-d ei teadnud. See läheb minu kapsa aeda.

no siin sa õigesti,sa võiks ka mulle ütleda et mitte ainult sina mängi sellel kasutaja,kui ma seda teadgi ma nii suur beti ei tegi ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mind närib see, et ma üksinda oma kasutaja pw-d ei teadnud. See läheb minu kapsa aeda.

 

Järelikult ei usalda sa oma sõpra 100% Ja jääb võimalus, et selline asi juhtus. Vaevalt juhused nii täpselt kokku langesid, et ta just sinu valis ja sul shared acc on. Ma arvan, et võta oma sõbral natist kinni ja raputa tõde välja ning las maksab selle yellowi välja.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga kuidas sa tahad asjast rahu saada kui ei hakka yellow maksa välja?

Ma teen avalikku vabandust forums ja rsis kes mõtleb et "scam oli", kui kõik hästi läheb.

 

see ei ole väike summa mis võiks unustada,tegemist on summa 250 eurot...

 

Miks ta üldse sulle yellowi välja maksma peaks kui sul kindlat tõestust ei ole, et mingi jorss võitis.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ta üldse sulle yellowi välja maksma peaks kui sul kindlat tõestust ei ole, et mingi jorss võitis.

 

 

Tõestust tõesti ei ole aga Skiller rääkis ennast ise sisse siin. Miks üldse midagi pakkuda, kui ta on kindel, et tema või ta sõber seda ei teinud?

 

Järelikult on 2 varianti.

 

1. Ta tegi seda ise, üritab kuidagi kinni mätsida asja.

 

2. Seda tegi tema sõber, ta ei usalda teda 100% ja kahtlustab, et nii võiski juhtuda üritab lohutusauhinda pakkuda.

 

Juhused ei lange nii naljalt kokku tavaliselt, et valiti nii täpselt õige host keda "lüpsta" ja kellelt raha nõuda ning tal juhuslikult on shared acc ning tema jutust loeb samuti välja, et selline asi VÕIS juhtuda.

 

 

Samuti on see esimene kord kui ta üldse mainib, et acc on shared või pole selle esimene ja ainus omanik.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks ta üldse sulle yellowi välja maksma peaks kui sul kindlat tõestust ei ole, et mingi jorss võitis.

loe üles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sul on üldse pilti sellisest summast, et sul pank on nii suur olnud?

Video, ega midagi ka mina ei näe või sul polegi seda, et sa bettisid talle.?

Tühipaljad sõnad ei loe. Sina kes väidad, et scammi said, sulle ei makstaks isegi refundi sellise tõestuse eest.

Ütlen ausalt, mina saadaks kohe sinna samusesse sellise asja eest.

Kas oleks võimalik saada teada su Rsn?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas sul on üldse pilti sellisest summast, et sul pank on nii suur olnud?

Video, ega midagi ka mina ei näe või sul polegi seda, et sa bettisid talle.?

Tühipaljad sõnad ei loe. Sina kes väidad, et scammi said, sulle ei makstaks isegi refundi sellise tõestuse eest.

Ütlen ausalt, mina saadaks kohe sinna samusesse sellise asja eest.

Kas oleks võimalik saada teada su Rsn?

Robbie Chaos

Ja kes oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Samas see on ta enda süü, et kasutajat jagab vms, pigem STATOIL peaks uurima kas sõbral on mõni kasutaja kuhu ta võiks selle raha paigutada.

Igastahes edu lahendamisel.

Nahuj sul oli vaja minu rsn?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igatepidi peaks skill selle kinni plekkima . Igaüks vastutab ju enda kasutaja eest ise vms ? Juhtus mis juhtus, aga kui inimene saigi üle sinu kasutaja alt, on see sinu hooletus. Ja tegu ei ole lihtsalt üle saamisega, et statoili kasutaja oleks ära scammitud olnud ja siis see kelmus tehtud... aga eiii, kasutajal ise polnud ju mingit probleemi ? shared ju sina oma n.ö sõbraga.. Aka kasutajaga oli kõik korras...

Ehk ss 1)kas kokkumäng

2) skill lasi ise üle

3) or lasi see n.ö sõber üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmmmm... Millalgi tuleb aega 400m peti jaoks. Mis su max bet atm on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hmmmm... Millalgi tuleb aega 400m peti jaoks. Mis su max bet atm on?

 

Nightwaris tal ranki pole enam minuarust ja ta on ka minult 300m üle lasknud, palun ära lase ka ennast üle lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.