Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M : 2 võimalust , kuidas skullida .

Soovitatud postitused

Tere ostsin ka teise guide sythest , mida on kergem kasutada kui seda esimest , niiet müün kahte runescape skullimis moodust . Parem guide maksab 10m ja see mida ma enne müüsin 5m lisage msni [email:3am13jwo]taavi313@hotmail.com[/email:3am13jwo] ja kõik küsimused on teretulnud . Trollid , skip this thread .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
step 1: ründa kedagi

step 2: sul on nüüd skull

step 3: ?????

step 4: PROFIT

 

dumass ,see on kuidas teisi skullida.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vihje , see ei ole see , kuna see videos protsent , et see töötab on 10 % või vähem , mul on 100% töötav guide , ja ta ei pea olema rusher . Võib kasutada reverant dungeonis , kus lapsed tapavad revesid bgsiga jms , väga hea ise olen sitaks raha teinud nii .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lase kontrollida


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vihje , see ei ole see , kuna see videos protsent , et see töötab on 10 % või vähem , mul on 100% töötav guide , ja ta ei pea olema rusher . Võib kasutada reverant dungeonis , kus lapsed tapavad revesid bgsiga jms , väga hea ise olen sitaks raha teinud nii .

 

 

Kuidas see 10% on? Kui rusher sind on rünnanud enne ning hiljem skulli kaotanud, siis 100% kui sa teda ründad ja tema vastu ründab, saab skulli.

Saan aru, et sinu guide töötab ka non-rusherite peal, aga ära aja kärbseid pähe teistele.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.