Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Steam?

Soovitatud postitused

Pole kordgi Steami mänge omamud.

 

Küsin siis, et kas see Steam parandab ka mänge, tõmbab lagi väiksemaks vms?

Palju see CS maksab sinna jms.

Kas see teeb CS'i paremaks, mänge paremaks.

Mida ta annab? Mingeid erilisi skinne ka annab vms.

 

Vabandust, et küsin, aga ostan ka mingiaeg endale Steami, kus sees CS 1.6.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lihtsalt saad mängida steami serveritest. Mingist non steam vs. steam lagist pole mõtet juttugi teha. Mäng ise jääb samaks


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No minu arvates on steam kõvasti parem kui nonsteam, igal nonsteami csil on midagi viga.

Nii et soovitan : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Steam-il saad vaadata kus su sõbrad mängivad, ühelegile lanile/cupile nonsteamiga sind ei võeta..Saad pelada EAC kus on koodimine peaaegu võimatu.. ja neid on palju mis muudavad pareamaks,,


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lihtsalt saad mängida steami serveritest. Mingist non steam vs. steam lagist pole mõtet juttugi teha. Mäng ise jääb samaks

 

Vaidlen vastu... Skinnid muutuvad.Non-steam minul oli pani crashi koguaeg, favouritesse eisaanud servereid panna ning leidus veel pisivigu. Steam csil kõik töötab.Juurde annab seda, et saad mängida steam, steam+eac serverites. Viimases on koodimisvõimalus väike kuid see on olemas. Soovitan ikkagi steami. See on nagu kaasaskantav plaat ostad mängud peale logid sisse laed alla.as.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsin siis, et kas see Steam parandab ka mänge, tõmbab lagi väiksemaks vms?

Ei tohiks.

 

Palju maksab Counter-Strike 1.6 ?

7.99€ + Zero (http://store.steampowered.com/app/10/?snr=1_4_4__13)

 

Kas see teeb CS'i paremaks, mänge paremaks.

Ei

 

Mida ta juurde annab?

Jah annab teised skinnid; Võimalus veel mängida Steam / Eac-is ; Saad suheldelda sõpradega läbi Steami ; Vaadata kus serverites sõbrad mängivad ; Saad vaadata profiilist mängimis statistikat (Kokku mängitud ja 2he nädala jooksul) ; Samuti need võimalused mis juba eelnevalt oli mainitud mida mina ei maininud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas see teeb CS'i paremaks, mänge paremaks.

Ei

[/b]

 

Vaidlen vastu, kuna non-steamil on igasuguseid pisivigu, mida steamis pole teeb see cs'i/mängu mängitavamaks/paremaks.

Lisavõimalustena veel lisan seda, et saad pilte laadida ülesse, lühi klippe (toetab youtube), steamist saad demosi tõmmata, vahel lastakse tasuta mänge tõmmata nt. oli just vahepeal tasuta black ops multyplayer, kahjuks küll ei jäe see mäng igaveseks, kuid mängu kogemuse saab ikka. Steamil on veel palju lisavõimalusi mis hetkel ei tule meelde, kuna sellega nii ära harjunud.

 

Steami suur elis ongi mugavus .


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.