Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Juba nii valge õues :) Pole und.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

I feel weird. Postitan kõige aktiivsemalt öösiti, käin väljas öösiti, söön öösiti. Päeval magan veits ja läheb edasi. Enne õhtut lähen harva välja, õhtul/öösel on lihtsalt palju tuusem. Mõnus ja rahulik, hea trippida.

 

//E: PROGRESSSSSSSSSSS!!!!!! Esimesed une sümptomid annavad tunda. ^^ Ärge küsige millised... unised...

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep, pole seda rõvedat päikest :D:D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep, pole seda rõvedat päikest :D:D

 

Päike vöiks olla , täna on selline väga jube ilm minu arust :D


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina ja Mart ka veel


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis tööd sulle siis kell 3 öösel teha meeldib? Ei hakka pakkuma


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis tööd sulle siis kell 3 öösel teha meeldib? Ei hakka pakkuma

 

IPhO (Füüsikaolümpiaad) meediameesonnas olen fotograaf. Teen osalejatest, juhtidest, meeskonnast ja muudest vendadest pilte siin. Fotoka aku tühi, pizza vaja sisse ajada nüüd. :D Homme vaja kell 19:00 valmis olla, seega uneajast puudu ei ole. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma enne kella 04.00 maa minna ei saa .. Und ei tule

 

Mul suht sama seis, viimased 5 päeva juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul suht sama seis, viimased 5 päeva juba.

Same here yo.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Panen lampi riime düüdidele msnis, mul on küll huvitav. :D

 

Hakka räppima, sheeri yt lambi varikontoga ja kuskil välismaa foorumites. Äkki saab sinust asja ja kui sa oled kohutav, siis ei pea häbi tundma, kuna keegi ei tea kes sa oled. Try it, saad teada kui hea sa oled. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hakka räppima, sheeri yt lambi varikontoga ja kuskil välismaa foorumites. Äkki saab sinust asja ja kui sa oled kohutav, siis ei pea häbi tundma, kuna keegi ei tea kes sa oled. Try it, saad teada kui hea sa oled. ;)

 

Usu mind, ma pole eriti hea. Loobin hetkel lambist riimi, kui sõber papiga ühelepoole saab, siis plaanis mingi stuudio värk teha - eks siis näis mis saab. Hetkel lamp paugutamine.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Usu mind, ma pole eriti hea. Loobin hetkel lambist riimi, kui sõber papiga ühelepoole saab, siis plaanis mingi stuudio värk teha - eks siis näis mis saab. Hetkel lamp paugutamine.

 

Sa ei saa ennast ise hinnata ja kommenteerida ju. Keegi ei saa, peale enesearmastajate. Ehtsad näited on need, kes superstaari saatesse ronivad ja kelle üle miljonid naeravad. Ja need kõige paremad, ei jaga enda talenti, kas ei julge või ei ole endasse piisavalt usku.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei saa ennast ise hinnata ja kommenteerida ju. Keegi ei saa, peale enesearmastajate. Ehtsad näited on need, kes superstaari saatesse ronivad ja kelle üle miljonid naeravad. Ja need kõige paremad, ei jaga enda talenti, kas ei julge või ei ole endasse piisavalt usku.

Ma usun, aga kunagi ei tohi kindel olla. Mu eesmärk lihtsalt proovida, saab siis saab, saab ei saa. Lihtsalt, suur unistus olnud kunagi räppida, mitte mingeid battleid n shit, lihtsalt tavalist - oma tunnetest jms elust - lasta riime. Miks mitte?


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.