Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 25M 30ea!

Soovitatud postitused

Kuna ma siin foorumis vana säga juba siis ärge tulge mulle jutuga, et sa võid olla scammer vms. Tänu ühele toredale moderaatorile kustutati mul 35 tehingut kuna ta arvas, et kõik mu tehingud ei olnud rs miljonitega seotud ja olengi nüüd jäänud 3-e tehinguga. (Kui ei usu, siis uuri mu kunagist teemat, kus mind isegi middlemaniks pakuti: http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=4089 )Olin ka puhkusel runest 5-6 kuud ja nüüd olen tagasi. Hetkeseisuga müüa ära tühjendusmüük ehk 0M. 25ea

 

Tehing käib nii:

 

Lisad mu msn-i: [email:1j8dge6i]someone_rs2@hotmail.com[/email:1j8dge6i]

Annan sulle oma SEB panga andmed.

Saadad raha üle, kohe kui raha pangakontol, valime worldi ja saame kokku ning annan millid.

 

Kui ei sobi ära võta ühendust!

 

 

Hetkel müüdud:

 

9M - Cips (rs acc)

3M - Kkaunter (rs acc) Foorumis: jjaks olen

2M - Johnn (foorumis)

2M - rainis55 (foorumis)

8M - BigBen (foorumis)

1M - Johnn (foorumis)

10M - Artur

7M - Madis (foorumis)

20M - Laheloom (foorumis)

PS! Kõik saatsid raha ennem panka ja siis said millid!


Kõik mu 35 tehingut kustutati ühe ***** mode poolt tühise põhjuse pärast! Tervitusi talle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ostan 10m, 25 ea, kasutame foorumi ametliku MiddleMani MM-ina.

Deal?

 

Kui sa oled nõus MM-i kulud ise maksma siis minugipoolest.

 

Ostan 12m,teisipäeval 25ea?

 

Kui olen teisipäeval online siis ikka jah.


Kõik mu 35 tehingut kustutati ühe ***** mode poolt tühise põhjuse pärast! Tervitusi talle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii, Hr Cips ostis

 

9M

 

Kõik sujus, läks küll kaua aega erinevate pankade pärast, kuid lõpp hea, kõik hea. :)


Kõik mu 35 tehingut kustutati ühe ***** mode poolt tühise põhjuse pärast! Tervitusi talle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Järjekordne hea tehing möödunud. Müüsin 10M Arturile. Alles veel 16M, kui ostad korraga 16M siis on hind 40ea!


Kõik mu 35 tehingut kustutati ühe ***** mode poolt tühise põhjuse pärast! Tervitusi talle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.