Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teie õnnetusjuhtumid ja vigastused

Soovitatud postitused

Hei Vahvlid,

 

Hommikul kööki minnes lõin pea vastu kapinurka ning vana haav andis tunda - sealt ka idee teha selline teema.

Vana haava kohta nii palju, et sattusin väiksena autoavariisse. Istusin kõrvalistuja taga ning paremalt poolt sõitis meile otsa mingi valget värvi auto. Midagi täpsemat ma selle kohta rääkida ei mäleta, kuid sellest ajast saati on mul kõrva taga ning lõua all päris korralikud armid.

 

Võiksite enda juhtumitest ka rääkida :)

Ebasündsad postitused saavad warnitud


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingi 5a tagasi ossime kamba peale ühe sierra,aga tesiel päeval andis sidur otsad ja jäime keset teed kuskile(täpselt ei mäleta)

koju saamiseks kutsusime auto järgi ,aga siis tuli välja,et polnud mingit kõit ega midagi ,millega tõmmata ja tegime turvarihmadest kõie:D:D

 

ja sellest siis lugu lasime kuskil ühesuunalisel teel 80/h(tegelt oli lubatud 20:D).peatee oli meil ja mingi vend,kes oli joobes,pani stop märgiga tuima ja sõitis täpselt ette ja käis üks korralik pauk.

 

ja kui turvarihmasi ka polnud siis võis arvata ,et hästi see ei lõppenud.

 

mul,parema silmalaup oli päris katki ,isegi väike tükk rippus ja vabalt oleks pimedaks jäänud(lendasin parema küljeklaasi katki peaga)

kerge KO oli ka ,aga see oli natukene aega

korralikud sinikad oli ka kõigil:D:D

 

teine vend lendas kohe peage vastu armatuuri nokki ja jäi ka sinna:D:D

kolmas lendas rooli kõveraks ja põlved paiste (pärast oli vesi sees ka põlvedes)

ja neljas istus keskel ja lendas peaga vastu käigukangi ,nii et väike auk oli ninas sees:D:D

 

kellegil muidugi meil lube ei olnud ,aga see kes täispeaga meile ette lasi ,selle ka polnud:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene juhtum:

Panin rattaga, millel polnud sadulakatet peal laksu.Sadul läks jalga sisse ja nüüd on seal arm ja seda kohta ei tunne siiamaani:D.

Kaks suve tagasi panin skatepargis flyboksis mäsa ja 3 sõrmeluud läksid.

Paar kuud hiljem koolis judośaalis klassivennad tegid nalja ja viskasid mu õhku ning käeluu murdus:D.

Kolmapäeval tegime korraliku autoavarii aga õnneks mul ei jutunud sittagi!Tänud jumalale!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hiljuti rebestasin jalkat mängides meniski ära.. opil sai ka käidud, 1/3 meniskist lõigati ära.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jep


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuna ma tegelen jalgrattaspordiga siis juhtub mul kukkumisi ja vigastusi suhtpalju :(

aga eriti hästi on meeles kukkumine kuskil Urumarja lähedal grupisõidu ajal , mingid vennad panid ees käna ja ma olin grupi keskel ja polnud kuhugi minna ka ning panin ka käna .. täpsemalt üle pea . Õnneks kaitses kiiver enamuse kukkumisest ära kuid nägu oli ikka suhteliselt lõhki ja käe peal 4cm pikkune arm :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui noorem olin lendasin skeidis bmx´iga sõites 2 esimest hammast suust välja :/


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui noorem olin lendasin skeidis bmx´iga sõites 2 esimest hammast suust välja :/

Tuttav kukkus ka sahtli tühjaks omal. Nüüd kõnnib proteesidega ringi, ise on 17-aastane. Aga sul tehti korda kõik?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuttav kukkus ka sahtli tühjaks omal. Nüüd kõnnib proteesidega ringi, ise on 17-aastane. Aga sul tehti korda kõik?

 

Esimesed 2 hammast olid pooleks , nad ei tulnud õnneks tervenisti igemest välja . Parandati ära jah . Ehitati põhimõtteliselt hambad tagasi . Aga muidugi need pole enam päris hambad, peale selle õnnetuse on mul need hambad uuesti puru läinud, seepärast , et nad on nõrgad . Poolteist aastat tagasi hammustasin esimeste hammastega mega kõvat küpsist ja plaks uuesti hambad puru . Terve eluaeg peab nüüd neid esimesi hambaid hoidma .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Esimesed 2 hammast olid pooleks , nad ei tulnud õnneks tervenisti igemest välja . Parandati ära jah . Ehitati põhimõtteliselt hambad tagasi . Aga muidugi need pole enam päris hambad, peale selle õnnetuse on mul need hambad uuesti puru läinud, seepärast , et nad on nõrgad . Poolteist aastat tagasi hammustasin esimeste hammastega mega kõvat küpsist ja plaks uuesti hambad puru . Terve eluaeg peab nüüd neid esimesi hambaid hoidma .

Aiai, siis on kehvasti


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole eriline õnnetus juhtum, aga hammastest rääkides, siis on mult välja tõmmatud 4 esihammast. Esimesed kaks kõige esimesed üla hambad tõmmati välja kuna uued hambad ei tahtnud kuidagi kasvada. Siis avastati, et mul on mingid hambad juured, mis takistavad jäävhammaste kasvamist. Tõmmati siis ka need välja. Aga kuna aeg oli nii hiline juba, et jäävhambad ise seisvalt kasvama hakkaksid, siis opereeriti mulle jäävhamba külge mingisugune kett mis seda aja pikku alla poole tiris. Teine hammas kasvas ise seisvalt. Mitu õmblust oli ka hammastel ja mitu kuud kohutavat valu.

 

Teine lugu hammastest on veel selline, et paintballi mängides läks klaas uduseks, mis tegi nägemise võimatuks. Tõstsin maski korra üles, et aru saada kus olen ja mis toimub. Keegi vastastest oli just, siis minu poole kuuli teele saatnud ja ma sain laksu täpselt vastu hambaid. Mokk oli paistes ja verine.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole eriline õnnetus juhtum, aga hammastest rääkides, siis on mult välja tõmmatud 4 esihammast. Esimesed kaks kõige esimesed üla hambad tõmmati välja kuna uued hambad ei tahtnud kuidagi kasvada. Siis avastati, et mul on mingid hambad juured, mis takistavad jäävhammaste kasvamist. Tõmmati siis ka need välja. Aga kuna aeg oli nii hiline juba, et jäävhambad ise seisvalt kasvama hakkaksid, siis opereeriti mulle jäävhamba külge mingisugune kett mis seda aja pikku alla poole tiris. Teine hammas kasvas ise seisvalt. Mitu õmblust oli ka hammastel ja mitu kuud kohutavat valu.

 

Vuh :S Tohib küsida , vana sa olid siis kui sul hakati hammastega tegelema . Ja kas praegu ka suus midagi teisiti kui tavalistel inimestel ?


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
olin delta force võtetel ja chuck norris murdis kogemata päriselt mu kaela

 

kuradi killuvend oled ikka,parem ole vakka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole suurem asi, aga eelmine nädal sõitsin bmxiga ja siis kukkusin nii, et randmest oli käsi täiesti sirge ja kukkusin persega käe peale, siiamaani valutab.

 

Kuidas se reaalne on ? :D


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.