Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Membershippi(krediit kaardiga) 2 millionit kuu!

Soovitatud postitused

Ärge laske end heidutada sellest ,et olen siin foorumis uus,

Olen tegelenud selle äriga üle 2he aasta, ja EI OLE olnud mitte ühtegi negatiivset tagasisidet.

 

1 kuu = 2M

2 kuud = 3.8M

3 kuud = 5.6M jne.

 

Loodan ,et saan kõikidega ilusat koostööd teha.

 

Scammeritel mitte tüüdata,

Sellise jutuga ka paluks mitte tulla ,et mul 0 tehingut ja sul 100 tehingut ,et anna ette.

Ei lähe siukse asja õnge.

Alati laske saata foorumis pm , kui kahtlustate ,et vale inimene.

 

Msn on: [email:2w8pzr3w]strongone89@hotmail.com[/email:2w8pzr3w]

 

Ilusat ostmist !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lisasin msni:) mu msn on [email:h42rafgn]eminem_898@hotmail.com[/email:h42rafgn]

 

sain scammi

ärge ostke talt pange bann talle ******

 

irw scammeritel mitte tyydata kle mine per*e omg ....vaata kes räägib

 

Misasja sa ajaad !? , just tegin migni RICOH-i p2p , no problemo , mmisime kõik sujus, NO PIC NO PROOF !?. sebi elu endale ffs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle mine per*e commoon lihtsalt hoiatasin teisi et sain scammi mai hakka 2 milli pärast midagi t6estama see nii pohhui igatahes sa ytlesid mulle l6pus Your agreement number is:

aga see number oli nats liiga lyhike selle kohta algul mai saand midagi aru ytlesin ty läksin kasutaja passi vahetama aga ei saand sisse kuna sa olid ära vahetand ehk siis scammisid mult umbes 3,5milli kui selle kasutaja tyhjaks juba tegid kasutaja juba pendib väike scammeripoiss

 

sa v6ix vahemalt selle kasu tagasi anda:O MARTI O 0

ei saand pendiga tgsi kuna recovereyd pold peal veel kuna alles ostsin selle kasu v6ix ju ikka tgsi anda xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tegelt on küll kahtlane et oxford teg ta ise membuks ja nüüd müüb memberit .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

oxford ei teinud mind memberiks , oxford mm-is ühte venda kelle tegin mina memberiks ja kõik läks hästi !!! , oxford kustutas ühe negatiivse tehingu ära mille se wannabe eminem pani , nüüd pani uue, ta ajab ilget bsi -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1 kuu = 2M

2 kuud = 3.8M

3 kuud = 5.6M jne.

 

Need hinnad on kuidagi väga kahtlased :D ja mis pärast sa päris raha eest ei tee?

2M turu hind 50kr :S teed p2px inimesi kahjugima või lihtsalt mängid jõuluvana ja teed heategusid? :D:rolleyes:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ou sa muidu unustasid mulle p2p pinni anda,noh see kui acc scammitakse siis seda peab kirjutama lahtrisse ,see vist transcation id.;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ou sa muidu unustasid mulle p2p pinni anda,noh see kui acc scammitakse siis seda peab kirjutama lahtrisse ,see vist transcation id.;)

 

Dude , agreement nriga ei saa ma sul mitte midagi , peab teadma vähemalt 1hte essadest passidest,

Selle ma unustasin v-b lihtsalt ära , no siin on vähemalt 1 tunnistaja kes sai p2p ja kõik oli korras.

Pole mingit probleemi.

 

Irw Kaardiga saab teha 1 kuu korraga mida sa leiutad neeger

 

Loool , teen mitu korda ehk ? , second egghead pwnd.

 

ou sa muidu unustasid mulle p2p pinni anda,noh see kui acc scammitakse siis seda peab kirjutama lahtrisse ,see vist transcation id.;)

 

Se on agreement number , mitte mingi pin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis ma ütlsein kes see ....... 2m eest p2p myyb :D edu ostjatele respect :D

vähemalt kasutage mm kui ostate seegi vähendab riski ja bank pin olgu alati peal need mu soovitused kui tahate oma asju endale hoida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.