Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teen kergemaid/keskmisi projekte.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
pugi saia ohmoon.

 

ime näppu beebi.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nuusuta näppu, ampelmann

 

gtfo neandertaal.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gtfo neandertaal.

 

:D Siin oled kõva mees kulla riisike. Facebookis on sõbra albumis pilt kus sa oled koos sõbraga arutate lauataga omastarust midagi, ning limpsipudel ka lauapeal ja siis sain aru, et tegemist on tüüpilise netihiiroga. (paksukesega. Nüüdseks oled enda profiili/kasutajat muutnud ja enam pole su pilti seal) Mölise mölise saad kellegilt sisse ka varsti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D Siin oled kõva mees kulla riisike. Facebookis on sõbra albumis pilt kus sa oled koos sõbraga arutate lauataga omastarust midagi, ning limpsipudel ka lauapeal ja siis sain aru, et tegemist on tüüpilise netihiiroga. (paksukesega. Nüüdseks oled enda profiili/kasutajat muutnud ja enam pole su pilti seal) Mölise mölise saad kellegilt sisse ka varsti.

 

Ootan juba Klaabuke : )


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sooviks oma Disaini kätte saada :)

 

Said ju psd faili, ma juba ütlesin et sellele on keerukas cssi teha. Las mõni lambikas orjab sulle tasuta cssi.

Minult sa oled nkn juba rottinud CS Stats banneri jms (ma ei tea mida sa veel said)...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irv tüüp maksab 5eurot ja sa pole ikka valmis teind?

Mingi kuu tagasi maksis? või kaks kuud äkki?

 

Mida pole valmis teinud? Nagu öeldud, ta sai enda soovitud asja ja tema ei hakka talle .css-i (Cascading Style Sheets) tegema.

 

"Said ju psd faili, ma juba ütlesin et sellele on keerukas cssi teha. Las mõni lambikas orjab sulle tasuta cssi.

Minult sa oled nkn juba rottinud CS Stats banneri jms (ma ei tea mida sa veel said)... "

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Said ju psd faili, ma juba ütlesin et sellele on keerukas cssi teha. Las mõni lambikas orjab sulle tasuta cssi.

Minult sa oled nkn juba rottinud CS Stats banneri jms (ma ei tea mida sa veel said)...

No sa oleksid võinud siis kohe öelda et teed ainult psd faili ...

Alguses kirjutasid, ma teen homme cssi valma. Siis küsisin ja vastus tuli selline "Ma lõikasin pildid valmis".


image.php?type=sigpic&userid=31924&dateline=1438160851

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No sa oleksid võinud siis kohe öelda et teed ainult psd faili ...

Alguses kirjutasid, ma teen homme cssi valma. Siis küsisin ja vastus tuli selline "Ma lõikasin pildid valmis".

 

Ma ütlesin ka seda, et cssi tegemine on liiga keerukas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.