Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Main | TURM | OVL | Summ 88 | Dung 85 | Total 2190

Soovitatud postitused

Pikka juttu ei viitsi kirjutada. Olen kasutajal teine omanik. Esimene omanik on usaldusväärne . Kui mingi probleem peaks esinema, saan temaga ühendust võtta. Otsustasin maha müüa selle kasutaja kuna acc on lihtsalt 50 päeva juba seisnud.. Tegelikult isegi rohkem, ma niisama vahest olen sees käinud xD . Aga ma arvan , et hind mida ma selle kasutaja eest küsin ei tohiks küll väga suur olla, kuna sellega on ikka üsna palju vaeva nähtud ja statsid on päris ilusad (H)

Tegin ka ühe kokkuvõtva pildi kasutajast, kus näete ära statsid, questid, pangas olevad potionid, rapier jne...... SCYTHE KAA :D:D

Ja millid on müüdud - panka jäävad quest asjad, potionid ja kõik untradable asjad.

 

Enne teema koostamist veendusin, et kõik andmed on õiged. Sain accepted ja puha. Kui on kindel ostja ja ta soovib, et mõni mode selle ära kontrolliks siis nii me võime ka teha.

 

f2veaw.jpg

 

 

 

 

 

*Combat : 120/131

*Vahetusi ei soovi

*Võtan vastu ainult eurosi

*Spammerid hoidke eemale

*Pakkumisi teete siis kui raha on olemas, mitte mingi lambist

*Pakkumise juurde jätke Msn

*Kasutaja A/W 60€

*Pakkumisi alustage 20€

*Msn: [email:714df14g]mahlanetussu@hotmail.com[/email:714df14g]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

btw kus elad, teeks h2h?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

juba müün acci :/

 

---------- Post added 25-06-11 at 21:52 ----------

 

Diil jäi katki hetkel. Middleman'l oli 200eur limiit täis. Et siis pmst kui Reikz tahad veel osta siis. Sebi MM ja teeme asja ära homme :P

 

---------- Post added 26-06-11 at 10:14 ----------

 

Kasutaja müüdud. Lukku

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.