Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Sony Vegas 8 Pro

Küsimus

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Admin
spliti see credit osa välja vms, et vajutad sinna kus tahad, et sul see taimer lõpeks ja vajutad S tähte seal. Minu arust sai nii :D pole 100% kindel

 

+1, täpselt nii ongi.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
alguses on küll üliharjumatu, aga kui põhivärk selge siis kõige mugavam kasutada võrreldes teiste progammidega ...keegi muidu adobe after effectsi oskab ? :P

 

ma oskan küll veidi AEd kasutada. nii palju ikka, et korralik video väikeste effektidega kokku panna aga mingeid suuremaid asju pole uurinud eriti.

 

kes tahtis HD videot teha http://www.youtube.com/results?search_query=sony+vegas+hd+render+settings&aq=f

ja põhimõtteliselt on youtube õpetusi täis, kuidas lisada teksti või kasutada pan/cropi jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
mulle meeldib see vidio

[]

 

haha :D lihtne ..

 

---------- Post added 11-06-11 at 23:16 ----------

 

[

 

Nu sain valmis :D XD

 

täiesti mõttetu ..., laul oli jube, lõpus polnud midagi ...ja oleks võinud mingied efekte kasutada :D slowmotion nt vms ...aga jah sa oleks saanud windows movimakeriga kah tehtud ..

aga noh esimene kord läheb ikka ajaa taha :D

ära löö veel käega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.