Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

12-aastast võib ees oodata eluaegne vangistus

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Oma kaheaastase venna tapnud teismelisest võib saada USA noorim eluaegse vangistuse saanu, kui prokuröride suudavad oma tahtmise saada.

Prokuröride sõnul on venna julmalt tapnud 12-aastane Christian Fernandez eluaegse vangistuse ära teeninud, kirjutab foxnews.com.

Prokuröride arvates on poiss väga agressiivne ning selle tõttu ühiskonnale ja kaasinimestel ohtlik.

Fernandezi süüdistatakse oma kaheaastase venna surnuks peksmises selle aasta märtsis.

Väikevend suri koljumurude ja ajuverejooksu tagajärjel.

Fernandez murdis ka venna jalaluu.

Poisi advokaatide sõnul on julmuse taustal traagiline perelugu. Praegu 25-aastane Bianela Susana Fernandez tõi esimese poja ilmale, kui ta oli vaid 12-aastane.

Poisi isa ei olnud last kasvatamas, kuna ta saadeti alaealise rasestamise eest trellide taha.

Christian Fernandez sattus kaheaastasena koos oma alaealise emaga asendusperre. Enne seda hakkas ema narkootikume tarbima.

Hiljem tappis Bianela Susana Fernandezi elukaaslane ja poisi kasuisa end pere silme all, et pääseda vägivallasüüdistustest.

Vägivaldset poissi uurinud psühholoogide sõnul ei ole tal peaaegu üldse empaatiavõimet. Sellegi poolest võib temast ravi ja kasvatamisega saada korralik inimene.

Kaitsjate sõnul on 12-aastane poiss ise ka ohver.

Ema, kes jättis noorema lapse vägivaldse vanema lapse hoolde, sai süüdistuse surma põhjustamises. Kui ema leidis läbipekstud lapse, ei viinud ta teda koha haiglasse, vaid alles paar tundi hiljem.[

 

 

 

allikas: http://www.elu24.ee/?id=462538


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ameeriklased.... Paneb mõtlema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis seal imestada? Ameerika ju. Seal juba 3 aastaselt oled jõugus, ning Ak-47 ripub õlal.

Poisil perse soolas nüüd. Kahju on mul mõlemast, 12 ja 2 aastasest ning ema on ka jõhker hoor.

 

ise oled ka 12 aastane pätakas. ja sa vist ajad aafrika ja ameerika sassi, poju. palju mölised, mu sugulane taob ära. ta 13, kohe 14 suht

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris ulme värk, nagu öeldakse "Käbi ei kuku kännust kaugele."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anu Saagim, hmmm???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@Kaimarkukesoo

 

Edu sellega. Saadad oma vahvli löögirühma mind taguma ? Interneti suurim pettur Revo Pihkur ronib kohale oma nüri ziletiga jamh?

 

kuradi sidrun esiteks 3 aastane ei jõua ja AKd hoidagi, teiseks sa ka mitte ja kolmandaks mida sa mölised kui endal pole vanust ollagi kuradi tattnokk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fucked up kid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eriti julm lugu ju:S.Maailm omadega...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mida suurem riik,seda rohkem lollakaid seal on:D

aga kui selline vend juba 12 aastaselt on siis ei kujuta ette ,kas see ravi eriti aitab teda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.