Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Firecaping for everyone 5m , Võin käin ette kui soovite .

Soovitatud postitused

Lisasin sind aga tundub kahtlane.

 

---------- Post added 07-06-11 at 00:57 ----------

 

Väga väga kahtlane , rääkisime pikemat aega leppisime kokku geari jne , pole otsesselt 6elnud et hakkab kohe tegema aga ootas juba et millal logida sisse ja pakkus et ostab ise geari , l6puks ostsin 2ra sain korda ja viisin kohta ta ootas kuni saaks sisse tulla , kuna welfare gear vist sisi logis sisse ja ytles , kuule ma ikka tegelt teen homme mingi aega , siis sain aru et mul polnud acci peal piisavalt et scammida ja tal enda mainet rikkuda. Nii hakkas vabandama siis msnis väga pikalt. Ja arvas et tegu on poisikesega siis sai teada et olen täiskasvanud mees , siis hakkas köhklema , Igatahes soovitan mingi väga welfare geariga lasta tal teha , ärge usaldage talle sentigi yle milli kui teeb keepi. Kuna ma rohkem kui kindel et ta pole aus mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled masendav inimene , arvata on , et ma ei tee mingi kell 1 öösel sulle krdi fire cape pakkusin , et teen hommikul kell 7 või 10 aga siis hakkas scammeriks sõimama . Njh osad inimesed on imelikud .

Sul kirjastiili järgi ütleb et sa oled mingi 12 aastane loh ratest kes üritab siin scammida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pole mul midagi tehtud

 

---------- Post added 08-06-11 at 22:32 ----------

 

Irw , pole meil midagi ära tehtud , Tahab teha mitmes osas fcape et saada mitmeid erinevaid paroole.

Ja nüüd kloun proovib mingi söbra kutsuda siia seletama et ta tegi ära.

nyyd 100% kindel scam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahes osas , sellepärast , et ma ei viitsi mingi kell 1 öösel sul teha teen mingi 32 wave ära ja hommikul edasi ffs aga sul nagunii mõtetu kasutaja , ja ära tule mingi 4 msniga mind spammima .

 

ja kui kasutaja on mõttetu, siis sa ei taha seda scammida? tubli poiss, nii peabki. mine võta nüüd üks puupakk ja löö sellega endale pähe, heelium

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

WTF , kes sa oled ja millal , mida sa ajad , mul pole sind kunagi msnis isegi olnud , lisa siia convi pildid , minu msniga .

 

---------- Post added 11-06-11 at 12:29 ----------

 

ja kui kasutaja on mõttetu, siis sa ei taha seda scammida? tubli poiss, nii peabki. mine võta nüüd üks puupakk ja löö sellega endale pähe, heelium

 

Miks ma peaks teda scammima , ma olen talle kümneid kordi ütelnud , et ma võin sulle selle hommikul või lõunal ära teha , mitte mingi kell 1 öösel ja ma ei viitsi su sõimule isegi vastata , suht lapsik .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

imelikud tüübid siin vahvlis , tühja hakatakse sõimama scammeriks kuna inimene ei viitsi öösel teha ?

 

to tyson :

 

sa hoia vahest oma suu kinni , pole mõtet siia valetama tulla . ....

 

 

zampka , lasen mingi aeg sul teha endale f cape , võtan kontakti kui äri teeme .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

firecaping for everyone..

aga pure ja zerker vendadele ei tee

:D:D:D

 

Aga ei jah, suht lapsikud postitused on olnud siin teemas, ilma ühegi tõendita. Kui pole pilte, ärge tulge sõimama.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See kasutaja on scammer, scammis mult pini raha.

Ehk siis 7M lasi üle, pani msnis blocki peale ja siiamaani pole raha tagasi saanud.

Tegin scammerite alla temast teema ka juba ammu, vaadake ette selle värdja scammeriga !

Kindel scammer ei soovita kellegil temaga äri teha ! + Kasutajal võttis bank pini maha!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.