Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Müün cb 138 total 2354 kasutajat! 16X99!!!/rsgp/

Soovitatud postitused

Nii. pmst müün oma main kasutaja maha kuna ple enam absoluutselt aega rsiga tegeleda.. ja isu kh pmst pole.. niiet loodan leida ostja siit.. pakkumisi tehke rsgp-s ikkagi kuna skilleriga aegajalt pelan..

 

Olen kasutaja teine omanik aga esimene on juba ammu quited ning tal pole enam recovery asjugi olemas..

 

 

wildlogin.png

recid võtaks maha aga ei lase:D email on peal ning selle võtan maha kui ostja olemas

 

 

 

wildpots.png

Pangas pmst aind potid.. ülejäänud traden skillerile

 

 

 

 

wildqp.png

 

uuemad questid tegematta!

 

 

wildstats.png

 

Kasutaja suht kenade statsidega:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pettur,ei soovita.

 

Pole aega "Absoluutselt" rsiga tegeleda,aga skilleriga pelamiseks on küll aega ?

 

Tal pole lihtsalt tankisti võtta ja ,kuna enda nimele ei taha pettust külge,siis tegeleb RSGP-ga.

 

FAIL.

 

kle mida sa kusik spammid siin.. seda et ma ei tegele mainiga ei tähenda et ma aegajalt ei või skilleriga tegeleda..

nahhui sa võid euride eest kh osta kui sa nii kõva vend oled.. aga mina soovin lihtsalt rsgp.. sul lihtsalt kade meel et sul pole nii head kasutajat kui mul!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
100m rsgp ,alghinda polnd,

 

 

 

noo alghind olemas nüüd:P pakkumisi teha 50m kaupa.. ja kui hind ületab 250m siis 25m kaupa

 

---------- Post added 05-06-11 at 16:15 ----------

 

proof et sinu acc?

 

mis broofi sa tahad? tahad ingame kohtuda?

krat ma ei jõua teematki teha juba spammitakse

pmst vabalt võime kohtuda ingame

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle mida sa kusik spammid siin.. seda et ma ei tegele mainiga ei tähenda et ma aegajalt ei või skilleriga tegeleda..

nahhui sa võid euride eest kh osta kui sa nii kõva vend oled.. aga mina soovin lihtsalt rsgp.. sul lihtsalt kade meel et sul pole nii head kasutajat kui mul!

 

krt sa ajad niukest 9aastast juttu,jeesh ma olen sitaks kade praegu.Ma lihtsalt hoiatan inimesi,kuna sa ütlesid ,et sul pole absoluutselt aega tegeleda runescapega,aga tuleb välja ,et soovid ikkagi rsgpd skillerile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
krt sa ajad niukest 9aastast juttu,jeesh ma olen sitaks kade praegu.Ma lihtsalt hoiatan inimesi,kuna sa ütlesid ,et sul pole absoluutselt aega tegeleda runescapega,aga tuleb välja ,et soovid ikkagi rsgpd skillerile.

 

omg.. mees mida iganes.. igatahes raporteerisin su kohta modele. .kuna jhm sul pole tõendeid ega midagi.. ja mis kradi üheksa aastane.. su vanemad on keemikud w? mu arust oled sa kll suht keemia katse moodi.. suht selline hälvar kes üritab netihiirot mängida..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omg.. mees mida iganes.. igatahes raporteerisin su kohta modele. .kuna jhm sul pole tõendeid ega midagi.. ja mis kradi üheksa aastane.. su vanemad on keemikud w? mu arust oled sa kll suht keemia katse moodi.. suht selline hälvar kes üritab netihiirot mängida..

 

 

Sa kasutad sõna "netihiiro" väga vales kohas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei soovira osta... Arvan, et tegu on siiski scammeriga, kuna nagu juba eelnevalt keegi mainis, siis "ei tegele enam yldse RUNESCAPEGA, aga soovin RSGP, et SKILLERIT ARENDADA.

 

true,kahtlane vend ka, Jun 2011 liitunud,ehk preagu suht, ei soovita !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

omg.. mida vittu te spammite???

krat te olete ise samasugused olnud kunagi!!!

ja bomb.. tahad jälle mute saada? see et ma olen hiljuti liitunud ei tähenda et ma ei tea mis siin vahvlis toimub w? krat ma tulin siia kasutajat müüma aga teiesuguste lastega muutub see suht tüütuks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.