Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cf.ee - Cemty.ee serveritel taas Pingfaker

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kasutaja Garrey "varastas" kunagi meie serveritest kui kood oli küll failidena olemas kuid krüpteeritud SMS scriptid ja lasi need lahti krüpteerida kogenumatel kasutajatel ühes foorumis. Ilmselt levis selle faili sisu kulutulena ja polnud kuigivõrd raske mistahes algajal muuta valmis koodi juppe endale sobivaks.

 

Palju õnne.

Peale seda jamamist mis Te ise tegite(oli see paras), ehk kui mul oli tellitud juba server(loe: makstud) siis peale seda tahtsin veel pikendada 2kuud ning sai Teile makstud. Kirju saatsin Teile küllaga, et millal siis raha tagasi tuleb - mitte ühtegi vastust(vaevalt, et gmail need spämposti viskab ja automaatselt kustutab). Kui lõpuks ootasin nädala, sain raha kätte - kuid WTF ainult pool minu makstud summast. Sai kirju ka saadetud jälle, mitte ühtegi vastust nagu ikka..

 

Ning üldkokkuvõttes, ma võin ju ükskõik mida küsida kusagilt foorumist - iseasi kes selle lahti scriptib, seega lahtiscriptija probleem mitte minu :) Siiamaani ootan politseid enda ukse taha, millega Sa ähvardasid.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Õige suhtumise leiad Mardi poolel olles.

 

just

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kokkuvõttes on meie eesmärk aidata enda klientidel saada serverisse võimalikult palju inimesi, et jätkataks serveri kasutamist ka edaspidi. Sellepärast on FastDl ja SMS scriptid tasuta, hind võimalikult hea ning konkurentsivõimeline, kvaliteet võimalikult kõrge.

 

pingfaker on indeed best quality man can have :D


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Räägi mulle mis see sulle annaks või millist kahju tekitaks sinule kui serveritel oleks pingfaker? Mõtle, mida teema alustaja praegu sellega saavutada üritab?

 

kõikidel serveriteenuse pakkujatel Eestis on server Tallinnas ja väljuv port võimaldab tehniliselt täpselt samapalju. Seega on interneti poolest kõik teenused võrdsed. Uurides 27015 pordi plussidele võivad sellised pisiasjad pisut juurde anda kuid mitte palju.

 

Klient kes serverites mängib näeb ise millist serveriteenust oleks temal kasumlikuim, mugavaim ja odavaim kasutada.

 

Konkreetselt minul pole vaja konkurente kuidagi halvustama hakata kuid kui muidu aru ei saada siis selle teema algataja teeb seda lootes saada rohkem kliente. EACi eest maksab ta hetkel miinustesse, tean seda omast kogemusest EAC pakkumisega kuid ei saa seda ka kindlalt väita. Kui lasime hinnad alla 0.50eur peale slotilt poleks tal enam nagu mingit tulevast klientuuri. Hinnatõusu meil plaanis ei ole. Kaudselt tundub isikul olevat tähelepanuvajadus.

 

Kasutaja Garrey "varastas" kunagi meie serveritest kui kood oli küll failidena olemas kuid krüpteeritud SMS scriptid ja lasi need lahti krüpteerida kogenumatel kasutajatel ühes foorumis. Ilmselt levis selle faili sisu kulutulena ja polnud kuigivõrd raske mistahes algajal muuta valmis koodi juppe endale sobivaks. Praegu on meie SMS scriptid tehtud pakkumaks ainult parimat ja mugavaimat võimalust klientidel nende kasutamiseks Fortumoga. Tegu on ka rohkem kaitstud koodidega.

 

Enamus kliente teenivad tänu tasuta sms scriptidele ja fastdl võimalusele kordades rohkem kui serveriteenuse eest tasuvad. serverites mängitakse, ip aadressid on kuulsad ja see on mis loeb. Nii mõnigi on juurde võtnud teise serveri ainult esimese serveri tuludele tuginedes.

 

Tõesti ma ei leia mingit mõtet vaielda kellegagi. Kliente on ja kindlasti pole ükski teenuse aspekt neile vastuoluline või kahjutekitav.

 

Kokkuvõttes on meie eesmärk aidata enda klientidel saada serverisse võimalikult palju inimesi, et jätkataks serveri kasutamist ka edaspidi. Sellepärast on FastDl ja SMS scriptid tasuta, hind võimalikult hea ning konkurentsivõimeline, kvaliteet võimalikult kõrge.

: )

Hunt ise ka kohal ...

Mina näen cf.ee-est ainult laggivaid servereid.

 

Mis ma teile rahvas soovitan siis ärge tehke ennast lolliks tema lubatud asjadest jns...

Ta võib ju sulle suure lossi valmis lubada mis tegelikult nii ei ole, ma loodan, et te teete õigeid valikuid kui serverit hakkate rentima ja ei vali cf.ee.

Mis sest et odav, aga ei tasu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Räägi mulle mis see sulle annaks või millist kahju tekitaks sinule kui serveritel oleks pingfaker? Mõtle, mida teema alustaja praegu sellega saavutada üritab?

 

kõikidel serveriteenuse pakkujatel Eestis on server Tallinnas ja väljuv port võimaldab tehniliselt täpselt samapalju. Seega on interneti poolest kõik teenused võrdsed. Uurides 27015 pordi plussidele võivad sellised pisiasjad pisut juurde anda kuid mitte palju.

 

Klient kes serverites mängib näeb ise millist serveriteenust oleks temal kasumlikuim, mugavaim ja odavaim kasutada.

 

Konkreetselt minul pole vaja konkurente kuidagi halvustama hakata kuid kui muidu aru ei saada siis selle teema algataja teeb seda lootes saada rohkem kliente. EACi eest maksab ta hetkel miinustesse, tean seda omast kogemusest EAC pakkumisega kuid ei saa seda ka kindlalt väita. Kui lasime hinnad alla 0.50eur peale slotilt poleks tal enam nagu mingit tulevast klientuuri. Hinnatõusu meil plaanis ei ole. Kaudselt tundub isikul olevat tähelepanuvajadus.

 

Kasutaja Garrey "varastas" kunagi meie serveritest kui kood oli küll failidena olemas kuid krüpteeritud SMS scriptid ja lasi need lahti krüpteerida kogenumatel kasutajatel ühes foorumis. Ilmselt levis selle faili sisu kulutulena ja polnud kuigivõrd raske mistahes algajal muuta valmis koodi juppe endale sobivaks. Praegu on meie SMS scriptid tehtud pakkumaks ainult parimat ja mugavaimat võimalust klientidel nende kasutamiseks Fortumoga. Tegu on ka rohkem kaitstud koodidega.

 

Enamus kliente teenivad tänu tasuta sms scriptidele ja fastdl võimalusele kordades rohkem kui serveriteenuse eest tasuvad. serverites mängitakse, ip aadressid on kuulsad ja see on mis loeb. Nii mõnigi on juurde võtnud teise serveri ainult esimese serveri tuludele tuginedes.

 

Tõesti ma ei leia mingit mõtet vaielda kellegagi. Kliente on ja kindlasti pole ükski teenuse aspekt neile vastuoluline või kahjutekitav.

 

Kokkuvõttes on meie eesmärk aidata enda klientidel saada serverisse võimalikult palju inimesi, et jätkataks serveri kasutamist ka edaspidi. Sellepärast on FastDl ja SMS scriptid tasuta, hind võimalikult hea ning konkurentsivõimeline, kvaliteet võimalikult kõrge.

 

 

Olgu, hakkan vastuseid kirjutama sulle, teen igaks juhuks uued quoted ka.

 

Räägi mulle mis see sulle annaks või millist kahju tekitaks sinule kui serveritel oleks pingfaker? Mõtle, mida teema alustaja praegu sellega saavutada üritab?

 

Mulle annab see, et ma saan olla hea kodanik, teavitan tulevasi Eesti Counter-Strike serverite omanikke, kes Sinult serverit rentida tahavad, et sellega võib kaasneda hulk probleeme.

Sinu serverites on ping 2x väiksem kui kliendil tegelikult võimalik, muidugi, paljud valivad Sinu teenuse siis. Kuigi, kui sinu serverit pingfaker maha võtta, on pingid sinu serveris hoopis 2x suuremad...

 

 

Klient kes serverites mängib näeb ise millist serveriteenust oleks temal kasumlikuim, mugavaim ja odavaim kasutada.

 

Kui klient ei tea, mida Sina serverile juurde oled paigaldanud, ilma tema nõusolekuta, siis ei ole kasulikum. Mugavam võib see ju olla ning odavam, kuid kvaliteeti see nüüd mitte mingil juhul ei näita.

 

 

Konkreetselt minul pole vaja konkurente kuidagi halvustama hakata kuid kui muidu aru ei saada siis selle teema algataja teeb seda lootes saada rohkem kliente. EACi eest maksab ta hetkel miinustesse, tean seda omast kogemusest EAC pakkumisega kuid ei saa seda ka kindlalt väita. Kui lasime hinnad alla 0.50eur peale slotilt poleks tal enam nagu mingit tulevast klientuuri. Hinnatõusu meil plaanis ei ole. Kaudselt tundub isikul olevat tähelepanuvajadus.

 

Nõustun esimese lausega, sest muidugi, keegi ei ütle rohkematest klientidest ära, eriti, kui saab neile pakkuda korralikku teenust. Teine lause, lubagem naerda, sa tead seda omast kogemusest, sest sa panid sloti hinnaks mingi 32 EEK? Muidugi, sa maksid tühja, ei vaidle vastu, kuid kui su serverid oleksid tabanud oleks keegi neid ka võibolla ostnud. Järgmises lauses jälle faktiviga, lasid küll hinna 50 sendi peale, kuid me pakume klientidele ausat teenust, erinevalt Sinust, klientuuri lisandub, Sa ei pea selle pärast kohe üldse muretsema. Sa võid ju hetkel lubada, et hinnatõusu ei tule, vaatame, vaatame! Mainisid tähelepanuvajadust nagu näha, ma olen rohkem kui kindel, et ma ei pea internetist tähelepanu otsima.

 

 

Kasutaja Garrey "varastas" kunagi meie serveritest kui kood oli küll failidena olemas kuid krüpteeritud SMS scriptid ja lasi need lahti krüpteerida kogenumatel kasutajatel ühes foorumis. Ilmselt levis selle faili sisu kulutulena ja polnud kuigivõrd raske mistahes algajal muuta valmis koodi juppe endale sobivaks. Praegu on meie SMS scriptid tehtud pakkumaks ainult parimat ja mugavaimat võimalust klientidel nende kasutamiseks Fortumoga. Tegu on ka rohkem kaitstud koodidega.

 

On ka minu scriptid kulutulena levinud, pole midagi parata, enda viga, et lasid failidele ligipääseda. Sama vea tegin mina. Paremuse poolest kes teab, võibolla on mõnel lihtsam kasutada.

 

 

Enamus kliente teenivad tänu tasuta sms scriptidele ja fastdl võimalusele kordades rohkem kui serveriteenuse eest tasuvad. serverites mängitakse, ip aadressid on kuulsad ja see on mis loeb. Nii mõnigi on juurde võtnud teise serveri ainult esimese serveri tuludele tuginedes.

 

Ja nõustun samamoodi selle lõiguga.

 

 

Tõesti ma ei leia mingit mõtet vaielda kellegagi. Kliente on ja kindlasti pole ükski teenuse aspekt neile vastuoluline või kahjutekitav.

 

Sa ei pruugi leida mõtet, kuid miks sa ei õpi enda vigadest? Korra juba tegid sama vea Pingfakeriga, oleks võinud sellest hoiduda ning enda serverit confida parema pingi jaoks mitte valetama kliendile numbritega... Vastuoluline on see enamustele klientidele, kes sellest teada on saanud.

 

 

Kokkuvõttes on meie eesmärk aidata enda klientidel saada serverisse võimalikult palju inimesi, et jätkataks serveri kasutamist ka edaspidi. Sellepärast on FastDl ja SMS scriptid tasuta, hind võimalikult hea ning konkurentsivõimeline, kvaliteet võimalikult kõrge.

 

Hind võib olla konkurentsivõimeline. Kvaliteeti pead sa ikka kordades tõstma, kuna sellest on võimalik väga väga palju kõrgemale minna. Sul ju lausa 32 Gb RAM enda serveril ja kes teab mis protsessor. (Muidugi, kui see ka vale pole)

 

 

Kui on kuskil kirjavead, siis juhtub, sest kirjutasin kiiresti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olgu, hakkan vastuseid kirjutama sulle, teen igaks juhuks uued quoted ka.

 

 

 

Mulle annab see, et ma saan olla hea kodanik, teavitan tulevasi Eesti Counter-Strike serverite omanikke, kes Sinult serverit rentida tahavad, et sellega võib kaasneda hulk probleeme.

Sinu serverites on ping 2x väiksem kui kliendil tegelikult võimalik, muidugi, paljud valivad Sinu teenuse siis. Kuigi, kui sinu serverit pingfaker maha võtta, on pingid sinu serveris hoopis 2x suuremad...

 

 

 

 

Kui klient ei tea, mida Sina serverile juurde oled paigaldanud, ilma tema nõusolekuta, siis ei ole kasulikum. Mugavam võib see ju olla ning odavam, kuid kvaliteeti see nüüd mitte mingil juhul ei näita.

 

 

 

 

Nõustun esimese lausega, sest muidugi, keegi ei ütle rohkematest klientidest ära, eriti, kui saab neile pakkuda korralikku teenust. Teine lause, lubagem naerda, sa tead seda omast kogemusest, sest sa panid sloti hinnaks mingi 32 EEK? Muidugi, sa maksid tühja, ei vaidle vastu, kuid kui su serverid oleksid tabanud oleks keegi neid ka võibolla ostnud. Järgmises lauses jälle faktiviga, lasid küll hinna 50 sendi peale, kuid me pakume klientidele ausat teenust, erinevalt Sinust, klientuuri lisandub, Sa ei pea selle pärast kohe üldse muretsema. Sa võid ju hetkel lubada, et hinnatõusu ei tule, vaatame, vaatame! Mainisid tähelepanuvajadust nagu näha, ma olen rohkem kui kindel, et ma ei pea internetist tähelepanu otsima.

 

 

 

 

On ka minu scriptid kulutulena levinud, pole midagi parata, enda viga, et lasid failidele ligipääseda. Sama vea tegin mina. Paremuse poolest kes teab, võibolla on mõnel lihtsam kasutada.

 

 

 

 

Ja nõustun samamoodi selle lõiguga.

 

 

 

 

Sa ei pruugi leida mõtet, kuid miks sa ei õpi enda vigadest? Korra juba tegid sama vea Pingfakeriga, oleks võinud sellest hoiduda ning enda serverit confida parema pingi jaoks mitte valetama kliendile numbritega... Vastuoluline on see enamustele klientidele, kes sellest teada on saanud.

 

 

 

 

Hind võib olla konkurentsivõimeline. Kvaliteeti pead sa ikka kordades tõstma, kuna sellest on võimalik väga väga palju kõrgemale minna. Sul ju lausa 32 Gb RAM enda serveril ja kes teab mis protsessor. (Muidugi, kui see ka vale pole)

 

 

Kui on kuskil kirjavead, siis juhtub, sest kirjutasin kiiresti.

Kui minul oleks valida cf.ee või it hosti vahel siis kahtlemata it.

Sul võib ju hind odav olla, " kutsub vaesed ligi : ) " aga kvaliteet nagu ma paljudes cf.ee serverites mänginud olen siis kvaliteet on halvim eestis.

Server mitte ainult ei lag-i nagu ühtlaselt vaid vaheljookseb kokku, mitte crash vaid noh suuremat sorti lag .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
it-l on ilusad amxbansid ka , ja üldse parem (Y)

 

Hakkame siin teemas kõiki hoste võrdlema ? Mis kellegil parem on ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

• CF (noun)

The noun CF has 2 senses:

 

1. a radioactive transuranic element; discovered by bombarding curium with alpha particles

2. the most common congenital disease; the child's lungs and intestines and pancreas become clogged with thick mucus; caused by defect in a single gene; there is no cure

 

Familiarity information: CF used as a noun is rare.

 

• CF (adverb)

The adverb CF has 1 sense:

 

1. compare (used in texts to point the reader to another location in the text)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
: )

Hunt ise ka kohal ...

Mina näen cf.ee-est ainult laggivaid servereid.

 

Mis ma teile rahvas soovitan siis ärge tehke ennast lolliks tema lubatud asjadest jns...

Ta võib ju sulle suure lossi valmis lubada mis tegelikult nii ei ole, ma loodan, et te teete õigeid valikuid kui serverit hakkate rentima ja ei vali cf.ee.

Mis sest et odav, aga ei tasu.

 

Kui sina näed cf.ee serverites laggi siis on sinu nett väga sitt või on see server ülekoormatud pluginate poolest .

 

Sel pingfakeril pole vahet , ping püsib ikka sama 30-40 ringis ja cfis näitab mul üldse mingi 10-20 . Erilist vahet küll ei näe , no lagg on ikka .

 

Rando , miks üldse pingfakerit vaja on kui sul on 32 RAM , ultra prose , ultra graafika jms.... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
• CF (noun)

The noun CF has 2 senses:

 

1. a radioactive transuranic element; discovered by bombarding curium with alpha particles

2. the most common congenital disease; the child's lungs and intestines and pancreas become clogged with thick mucus; caused by defect in a single gene; there is no cure

 

Familiarity information: CF used as a noun is rare.

 

• CF (adverb)

The adverb CF has 1 sense:

 

1. compare (used in texts to point the reader to another location in the text)

 

Päris Tark :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sina näed cf.ee serverites laggi siis on sinu nett väga sitt või on see server ülekoormatud pluginate poolest .

 

Sel pingfakeril pole vahet , ping püsib ikka sama 30-40 ringis ja cfis näitab mul üldse mingi 10-20 . Erilist vahet küll ei näe , no lagg on ikka .

 

Rando , miks üldse pingfakerit vaja on kui sul on 32 RAM , ultra prose , ultra graafika jms.... :D

 

Milleks tal veel ultra graafikat, pelab Crysist kui hostib servereid? :D Aga jah, tundub, et tal mitte 32GB ram vaid 32MB ram, kuna ilma pingfakerita mul on ping kuskil 70-90 ringis, tavaliselt okservers.eu serverites, gamehost.ee ning itt's 35-40


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

cf ee ping 40-50, itt, gamehost.ee ping 0-10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sina näed cf.ee serverites laggi siis on sinu nett väga sitt või on see server ülekoormatud pluginate poolest .

 

Sel pingfakeril pole vahet , ping püsib ikka sama 30-40 ringis ja cfis näitab mul üldse mingi 10-20 . Erilist vahet küll ei näe , no lagg on ikka .

 

Rando , miks üldse pingfakerit vaja on kui sul on 32 RAM , ultra prose , ultra graafika jms.... :D

mul 16mb net-i ühenus ja ma ikka tunnen ära kui on serveri poolt lag, kui sa ise midagi ei tea , hoia oma pask eemale.

On idakas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dare-Devil, see 16mb ei ütle sittagi, sul võib see download olla 16, aga kui upload on sitt siis pole kasu midagi, cs oleneb rohkem uploadist. : ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dare-Devil, see 16mb ei ütle sittagi, sul võib see download olla 16, aga kui upload on sitt siis pole kasu midagi, cs oleneb rohkem uploadist. : ))

 

Samas mul on ka 16mb Elioni internet. (Telefoni teenindus ütles nii.)

Aga on kõikumisi näha, nett pidevalt aeglane.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dare-Devil, see 16mb ei ütle sittagi, sul võib see download olla 16, aga kui upload on sitt siis pole kasu midagi, cs oleneb rohkem uploadist. : ))

 

mul on 1mb download ja up on natuke alla ühe. :D

CS ping 10-30ms.

 

Seega tõesti see downloadi kiirus ei loe nii palju.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

bump siit poolt


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga minupoolt veelkord BUMP!

 

CF.ee parim teenusepakkuja eestis! (pole nali)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.