Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pokerstars Public

Soovitatud postitused

VIP

002.png

 

Jagan kogenud mängijatele välja 10 tasuta admin kohta kuuks ajaks. PS: Steam kohustuslik!

Kontakt: [email:286ocko9][/email:286ocko9]

9 Adminkohta veel jagada. Kiirustage!

 

Sissejuhatus

Tegu on täiesti uue serveriga, mis on renditud outkastilt. Serveri eesotsas on normaalsed ja suure kogemusega mängijad. On olnud 1 server hästi ammu mingi pool aastat, kuid olin sunnitud lõpetama isiklikel põhjustel selle ülalpidamise. Serveri tabavus on hea ning ping on kuni 20 normaalse ühenduse korral.

 

 

Serveri andmed

Nimi: Pokerstars Public

Ip: 212.7.7.78:27000

Slote: 20

Koduleht: Tulekul!

Adminlist & Banlist: Siin!

 

 

 

Juhtkond

INZANE.fvl [Tehniline hooldaja]]

Kilvet. >: D[Omanik]]

 

Lisainformatsioon

* Kui oled aktiivne ja näitad ennast heast küljest, on võimalik saada adminiks.

* SMS-Admin & SMS-unban süsteem

* SMSAntiban süsteem tulekul [Näiteks kui sms admin bannib lühikese ajajooksul 3-4 inimest ära, saab ta ise automaatselt banni ning tema õigused eemaldatakse

*Serveril on ainult offical mapid(inferno, dust2 jne)

*Koduleht tulekul!

*Kui näete mõnda adminit koodimas / Oma õigusi ära kasutamas, siis tehke demo / pilt ja saatke mulle msnis ning isik saab karistatud.

 

 

 

 

Have fun!

 

banner_560x95.png?random=102879

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu:)

 

Väga ilusti tehtud teema:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pean teisi kordama, Väga Väga ilus teema, lähen kohe vaatan, mis seal toimub, sest kui teema on juba nii ilus, siis vaevalt server ise halvem on.

 

E: Nagu ma arvasin, server on hea tabavus on ka 4++ ja kuna admin(omanik) on sees siis kooderite hirmu veel ei ole.

Edu muidugi ja loodan, et server püsib kaua ja rahvas hakkab ka seal käima :)


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nö esimese päeva kohta pole paha 8 inimest sees juba olnud. Ehk vaikselt hakkab kuulsust koguma ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kardetavasti on see admin, kes on pandud Looma poolt, sest serveris SMS teenuseid pole.

Sellist adminni ei eksisteerigi üldse. On mina(INZANE.flv) ja mu sõber(Nugis / Kilvet. > :D). See oli mingi lambivend tõenäoliselt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma siiralt loodan, et siia ei tule mingeid sounde :)

 

Kindlasti mitte. Tulevad paar vajalikku pluginat ja kõik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ultimate sounds mõtles vist nende all :D

 

Mhm, neid ei tule.

 

Peagi on valmis ka SMSadmin & SMSunban süsteem. Kui see valmis on, siis on kõik vajalik informatsioon http://www.pokerstars.ok-servers.eu üleval.

 

 

03.07.2011 loosime välja ka tasuta ADMIN+VIP kuu ajalise staatuse selle kuu VIP/ADMINVIP staatuse tellijatel!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nö esimese päeva kohta pole paha 8 inimest sees juba olnud. Ehk vaikselt hakkab kuulsust koguma ka.

 

Hea ju 8 inimest esimese päevaga sees :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Niih, SMSadmin asi olemas.

Täpsem informatsioon http://www.pokerstars.ok-servers.eu

 

Kas keegi, kes oskab html-ida, oleks nii lahke ning teeks selle informatsiooni lehe näiteks ilusamaks jne, vajadusel ka tasuta admin.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Niih, SMSadmin asi olemas.

Täpsem informatsioon http://www.pokerstars.ok-servers.eu

 

Kas keegi, kes oskab html-ida, oleks nii lahke ning teeks selle informatsiooni lehe näiteks ilusamaks jne, vajadusel ka tasuta admin.

On veel parem viis milles mina olen väga osav : ) pilt, ja sinna sisse kiri, kaunistused jns...

 

Muidugi saaksin ka html ilusamaks teha aga noh pildiga saaksin poole parema : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
On veel parem viis milles mina olen väga osav : ) pilt, ja sinna sisse kiri, kaunistused jns...

 

Muidugi saaksin ka html ilusamaks teha aga noh pildiga saaksin poole parema : )

 

Aga sobib ka see. Tee proovi palun. Andmed saad http://www.pokerstars.ok-servers.eu. Hea töö eest premeerime sind administraatori staatusega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

* SMSAntiban süsteem tulekul [Näiteks kui sms admin bannib lühikese ajajooksul 3-4 inimest ära, saab ta ise automaatselt banni ning tema õigused eemaldatakse

 

Veits idiotic, pärast ongi 3-4 cheaterit sees ja tahab kõik korraga ära bannida, siis saab selle eest banni + õigused eemaldatakse.... Nice.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
* SMSAntiban süsteem tulekul [Näiteks kui sms admin bannib lühikese ajajooksul 3-4 inimest ära, saab ta ise automaatselt banni ning tema õigused eemaldatakse

 

Veits idiotic, pärast ongi 3-4 cheaterit sees ja tahab kõik korraga ära bannida, siis saab selle eest banni + õigused eemaldatakse.... Nice.

Vaevalt bannib 1-2s vahedega. Mõte on selline, et tuleks siis ban talle, kui 1-2s max vahet on bannidel.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.