Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kui sa loed 10 raamatut läbi,

Soovitatud postitused

VIP

Kui sa loed 10 raamatut läbi mingist konkreetsest valdkonnast, tead sa sellest teemast rohkem kui 90% maailma inimestest.

Peep Lajale credit.

 

Mis viimased raamatud olid mis lugesite / kuulasite.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

The Bro Code ja The Playbook by Barney Stinson.


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eriti lamedad on need, kes uhkustavad sellega, et nad ei loe raamatuid/pole lugenud, mis on muidugi fake, kuna enamus on lugenud vähemalt ühe raamatu läbi, kuid internetis on vaja olla kõva, "ei, ma pole elusees ühtegi raamatut näinud".

Ise lugesin viimati A.Kivirähk "Rehepapp"'i enda mäletamist mööda.

PS! Kõikidele 'mitteraamatulugejatele', seda on tegelikult kaugele näha, kui kõva sõnavara teil on, tüüpvead nagu -mata jne vormid on tõesti kurvad.

 

Vahvli löögirühmal on ilmselt midagi vastu väita? ;)


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen ka 1. klassis "Sööbiku ja Pisiku" ainult täiesti läbi lugenud, kuid eesti keel on 5. Mind lihtsalt üldse ei tõmba lugemine. Kui hakkan midagi lugema, ei jää mulle tavaliselt midagi meelde. Hakkan lugemise ajal üldse muudest asjadest mõtlema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti lamedad on need, kes uhkustavad sellega, et nad ei loe raamatuid/pole lugenud, mis on muidugi fake, kuna enamus on lugenud vähemalt ühe raamatu läbi, kuid internetis on vaja olla kõva, "ei, ma pole elusees ühtegi raamatut näinud".

Ise lugesin viimati A.Kivirähk "Rehepapp"'i enda mäletamist mööda.

PS! Kõikidele 'mitteraamatulugejatele', seda on tegelikult kaugele näha, kui kõva sõnavara teil on, tüüpvead nagu -mata jne vormid on tõesti kurvad.

 

Vahvli löögirühmal on ilmselt midagi vastu väita? ;)

 

Varsti tuleb Vahvli löögirühm kohale ja teeb sulle ligi 100 posti sõimu. :D

 

Viimane raamat, mis oli "Tasuja."


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.