Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Paypal

Küsimus

VIP

Kindlasti on siin kuskil kirjas ja seda ka küsitud siin aga ärge pikka viha pidage.

 

Mul on paypal, millel on 200 eur peal ja mis on limited, Paypal nimi pole minu enda nimi vaid perekonnanimi pole ka eestipärane. Limited on saanud veebruari alguses.

Küsimus on, et kuidas raha kätte saada, millal raha kätte saaksin ja kas üldse seda kunagi kätte saab ?

Tean, et mingi teema 180 päevaga aga rääkige lähemalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Paypalilt saab raha withdrawida 180päeva peale limiti saamist. Muidugi on erandeid.

On juhtumeid kus paypal ei lase üldse raha withdrawida ka peale 180päeva. (Seda saab paypalist järgi vaadata)

Withdrawida saab siis olenevalt Krediitkaardile või USA pangakontole, see täiesti oleneb ja saab ka paypalist järgi vaadata.

Kui hakkad Krediitkaardiga withdrawima ei pea su nimi ühtima paypalil oleva nimega.

 

Kasutajalt limiidi eemaldamine on suht haige protsess, kõige mõtekam on sinna neile helistada. Aga muidu pead tegema oma "arvetest" "dokumentidest nt IDkaart,juhiload,krediitkaart" vms asjadest pilti, kus on sinu aadress ja nimi selgelt näha.

 

Withdrawimisel on teenustasu 2 eur.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Aga no nagu ma aru saan siis 180 päeva möödududes peab olema mul isik kellel on krediitkaart?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.