Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: combat 120+ maini, maksan kuni 100€

Soovitatud postitused

VIP

Ostan maini combat 120 või enam, total ei huvita. Suur pluss oleks, kui mõni antud skillidest: herblore, summoning, slayer - oleks kõrge. Hinda lisab juurde ka panga väärtus.

 

Põhiline kriteerium on, et teate piisavalt informatsiooni kasutaja kohta (paroolid, member). Kasutaja kontrollin mina enne ostu. Kui te antud reegliga rahul ei ole, siis palun mitte edasi lugeda.

 

Ärge tulge pakkuma kasutajaid, mis on käinud läbi erinevate omanike käest ja mille informatsiooni teab mitu isikut. Ootan ikkagi pakkumisi kas siis ainuomanikelt või väga usaldusväärsetelt isikutelt (võib olla teine omanik). Ei oota pakkumisi isikutelt, kellel on vähem kui 5 tehingut kommuunis Vahvel.net. Samuti karistan rangelt neid, kes läbi vale üritavad maha müüa kasutajat, mis reaalselt võib osutuda teistsuguseks.

 

Maksan kuni 100€. Maksan läbi SEB panga. Ei ole ka võimatu, et mõningate mööndustega saaks hinda kergitada.

 

Minu kontakt (msn) on highfive316@hotmail.com, enne tehingu tegemist veenduda minu isiku õigsuses Vahvel.net privaatsõnumi kaudu. Privaatsõnum peaks sisaldama tehingu osaliste kontakte ja tehingu kirjeldust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Total kõik asjad head , Sum normaalne , Slayer normaalne , combat 123 .

 

Laseksin sul viisakalt ära kontrollida jne :) , eks ise vaata

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?75304-M-CB-113-10-Rapier-Pray-70-Perfect-for-PK

 

Selle kasutaja ainuomanik sa küll pole.

 

Lugesid ka mu teemat? Ainuomanikelt või väga usaldusväärsetelt, lisaks vähemalt 5 postiivset tehingut.

 

Sinu teised profiilid Vahvlis: dubsTTep, ANDERz, GL?, Dubsteb, dubsTTep, googler, Keep, hazez, Limiitzz, Noah, xjanarx. Kindlasti on mõni veelgi, ei viitsinud rohkem süveneda.

 

Limiitzz bannitud Sunparty poolt 08-07-10. Põhjus - [scammer. Kui raha tagasi maksad, saad unbanned.]

 

googler bannitud Dumby poolt 30-12-10. Põhjus - [Pettur + topelt identiteet.]

 

Keep banntidu ShadowCat poolt 16-09-08. Põhjus - [scammer.]

 

Kolm päeva puhkust sulle, mõtle enne, kui siia postitama tuled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lisa msni [email:3k5nf8mc]D._.beckham@hotmail.com[/email:3k5nf8mc] Mul on hea kasutaja pakkuda.

 

Ei aitäh. Kasutaja, mida sa müüd kuulub soomlasele (Juhis?) ja ma ei soovi mingeid vahendajaid. Kui soovite kasutajat müüa, siis peate seda ikka reaalselt omama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
80 euri palju ei ole sellise acci eest ?

 

Ei ole, eesti turgudel on hinnad lihtsalt nii idiootselt väiksed, et ükski normaalse mõistusega inimene siin oma kasutajat ei müükski, kuna see vaev ja aeg mida oled ise selle accounti alla matnud on meeletu ning kordades rohkem väärt rohkem kui pakutav summa.

Samuti ei ole acci ostes kunagi 100% kindel olla, et kasutajat tagasi ei võeta.

 

Just my 2 cents :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole, eesti turgudel on hinnad lihtsalt nii idiootselt väiksed, et ükski normaalse mõistusega inimene siin oma kasutajat ei müükski, kuna see vaev ja aeg mida oled ise selle accounti alla matnud on meeletu ning kordades rohkem väärt rohkem kui pakutav summa.

Samuti ei ole acci ostes kunagi 100% kindel olla, et kasutajat tagasi ei võeta.

 

Just my 2 cents :)

 

Vaevalt see ostjat huvitab kui palju aega või raha müüa siia kasutaja alla tampinud on.See raha mis kõik nende aastatega p2p peale on läinud nigunii tagasi ei saa.

 

Et spammina ei tunduks - http://www.vahvel.net/showthread.php?75503-M-Cb-126-134-l-Turmoil-l-Extremes-l-P2P-l-Torso-l-F-Cape-l-Korasi-s-Sword-l

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ScreenShot264_13.png

80 euri ja oli huvitatud..

 

Vähemalt postitati kasutaja, mis vastab kriteeriumitele. 80 euri on veidi palju arvatavasti. 65-70 oleks mõeldav.

 

---------- Post added 31-05-11 at 13:13 ----------

 

Ei ole, eesti turgudel on hinnad lihtsalt nii idiootselt väiksed, et ükski normaalse mõistusega inimene siin oma kasutajat ei müükski, kuna see vaev ja aeg mida oled ise selle accounti alla matnud on meeletu ning kordades rohkem väärt rohkem kui pakutav summa.

Samuti ei ole acci ostes kunagi 100% kindel olla, et kasutajat tagasi ei võeta.

 

Just my 2 cents :)

 

Pakud ka midagi või tulid lihtsalt sõbrale toeks kasutaja müümisel?

 

Vaevalt see ostjat huvitab kui palju aega või raha müüa siia kasutaja alla tampinud on.See raha mis kõik nende aastatega p2p peale on läinud nigunii tagasi ei saa.

 

Et spammina ei tunduks - http://www.vahvel.net/showthread.php?75503-M-Cb-126-134-l-Turmoil-l-Extremes-l-P2P-l-Torso-l-F-Cape-l-Korasi-s-Sword-l

 

1 tehing, mis garanteerib sinu usaldusväärsuse? Selgelt öeldud, et alla 5 tehingu omamisel on mõttetu pakkumisi teha.

 

Ikka ostan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul oleks sulle pakkuda üks väga hea main ;) Total 2045 , slay 90 , qp 280+ ja 100% garantii , et kasutajaga ei juhtu midagi .

 

+ arendatud on just skille jne + cb stats on kõige kergem arendada .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma myyn 122/132cb questcape, att,stre,hp 99 ja deff 97. dung 80 ja rapire.bank 130m. void range ja melee set. total 1970. 30 päeva p2p http://imageshack.us/f/17/unledqka.png/

unledqka.png

 

Lisa msn, huvi.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?74964-M-Main-%287x99-Hunt-RC-Mage-jt%29

 

(moderaator n2pster on minu best/pinginaaber)

 

Hinda võib tingida.

 

Combat veidi madal, palju loodad saada?

 

Mul oleks sulle pakkuda üks väga hea main ;) Total 2045 , slay 90 , qp 280+ ja 100% garantii , et kasutajaga ei juhtu midagi .

 

+ arendatud on just skille jne + cb stats on kõige kergem arendada .

 

Lisa msn, huvi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
msn: [email:24uyvpc6]taimo-lainevool@hotmail.com[/email:24uyvpc6]

 

Lisasin, kuid ikka ostan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul kasutaja pakkude teine omanik 125/138 - anna väga odavalt ära , esimese omanikuga ei tohiks probleeme tulle !

def xps 85m jne .

[email:1nfnkrvj]Rasmus_tappab@hotmail.com[/email:1nfnkrvj]

Täielik info olemas

 

EDIT//// ise olen juba paar kuud quited ja võin ka ette käija !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.