Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skate foorum

Soovitatud postitused

Ah, ma teen varsti ise normaalse domeeniga. Olen juba ammu teha tahtnud. Suht järgmise kuu jooksul teen :P.

Kui kellegil viitsimist aidata, siis PM.

Muidu edu enda saidiga. Ei usu, et midagi välja tuleb :D.

Sa kasutad SA:MP foorumi alamdomeeni.

Midaiganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ah, ma teen varsti ise normaalse domeeniga. Olen juba ammu teha tahtnud. Suht järgmise kuu jooksul teen :P.

Kui kellegil viitsimist aidata, siis PM.

Muidu edu enda saidiga. Ei usu, et midagi välja tuleb :D.

Sa kasutad SA:MP foorumi alamdomeeni.

Midaiganes.

Ega sinuomast kah midagi välja ei tuleks, sest kõikidele kategooriatele on juba korralikud foorumid olemas. Neid ''skate'' (hahaha) foorumeid on ennegi tehtud ja sinna pole mitte keegi liitunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega sinuomast kah midagi välja ei tuleks, sest kõikidele kategooriatele on juba korralikud foorumid olemas. Neid ''skate'' (hahaha) foorumeid on ennegi tehtud ja sinna pole mitte keegi liitunud.

 

Ega ma pole mingi kirjavigadega nohik, jms. Kui midagi teen, siis teen korralikult. Ei jäta ka midagi poolele.

Ega ma ei olegi mingi liikmete hull. Endal tegevust vaja, kellele meeldib - sellele meeldib. Ei hakka kedagi kutsuma, et "oo, palun tule, saad moderaatoriks" jne.

Muidugi teen paar kuulutust, ning lasen ka kleepsusi valmistada arvatavasti, ning jagan neid. Aga muidu tuleb korralik :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks selline foorum? On olemas paremaid ja suuremaid foorume...

Kehv domeen, odav disain, muidu kah ei meeldi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.