Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dirt 3

Soovitatud postitused

VIP

Olete juba mänginud? Mida arvate sellest? Kõik Dirt3-ga seonduv arutlus siia.

 

 

 

Ise sikutasin ära ja peaks mainima, et vägagi hea mäng on.

 

 

[spoiler=Süstal, mis mul töötab]http://www.upload.ee/files/1370815/Dirt3.CrackOnly.rar.html

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tõmbasin ka ära, aga millegi pärast ei saa tööle, võib-olla ei oska ka. :)

Loom, kui viitsid siis jaga cracki.

 

Sa sikutasid Skidrowi oma eks? Ma ka ei saanud sellega tööle. Tõmbasin teise cracki ja läks. Uploadin cracki upload.ee ning siis jagan linki millega töötab mul. Aga krdi ESET strikes again. False-positive viirus möllab koguaeg. Pean viirusekaitse välja lülitama, et mängida saaks. Muidu viskab vajaliku faili karantiini ning siis mäng tööle ei lähe.(skidrow.dll vms)

 

 

[spoiler=Süstal]http://www.upload.ee/files/1370815/Dirt3.CrackOnly.rar.html

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ty, aga mul mingi jama, et meest pole autos ja seestvaates rool ei keera. :)

Saveda ka ei saa, kui keegi aidata oskab siis võiks öelda.

 

Teed offline kasutaja windows lives. Youtubes õpetusi sitaks selle kohta. See, et meest pole autos ja seestvaates rool ei keera, on tingitud graafikasettingutest. Ma ei mäleta täpselt aga miski setting tuli panne Low-i pealt Mediumi peale ja siis on olemas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
klaviatuuriga suht juust mängida. Muidu kõva, eriti meeldivad need stunt rajad ja asjad..

 

E: Loom, su crack on puhas ikka? Sitaks infected cracke torrentites ja mujal..

Skidrowi folderis oled crack on infected igaljuhul

See on fake-positive. Ehk siis see on täiesti safe see skidrow.dll . Jama on ainult see, et peab viirusekaitse välja lülitama, et mängida saaks, muidu kustutad skidrow.dll ära ja selleta mäng tööle ei lähe.

 

 

Endal peaaegu esimese kuubi sõidud tehtud. Rockstar Energys mingi 2 sõitu veel ja siis keskmine kolmnurk.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, lasin enda arvutisse ka selle mängu siis. Enne oli tuttava juures pela.

Mul on GTA IVst saadik üks offline account olemas. Siis hakkas checkima ja ütles ,et offline profile creation failed, you need to sign LIVE to creat data save profile..


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hmm.. Mul töötab tibintobin selle crackiga mäng. Saan salvestada ja kõike offline kasutajaga. PRoovige uus offline kasutaja teha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kelle crackitud mängu tõmbasite? Ma tõmbasin SKIDROWi ja probleeme ei esine. Saan salvestada ja kõike.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No mul on ka Skidrowi versioon. Skidrowi cracki lasin kohe esimesena maha, kasutasin Looma cracki. Maitea ei lase teha savegame.. FFFUUU

1. Tõmmake SKIDROW crack, pange need failid game directorysse. Ärge pange tähelege viiruse hoiatusi, need fake-positive.

2. Lülitage viirusekaitse välja, et neid dll faile ära ei kustutaks

3. Pange minu jagatud crack ja proovige siis saveda jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

savegame töötab siis kui sul folderis on skidrow.dll, paul.dll SKIDROW cracki failid. Sellepärast mul ei toiminudki see värk. Pigem jätan selle skidrowi kräki välja, ehk keegi leiab mingi fixi varsti.

 

Vaevalt need fake-positived on:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9d68ac98257f221338c3aacde0087bc9520deecd5dd8ad5148472404a4ce4c66-1306601495


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mul ei lähe ilma skidrow.dll-ita töölegi mäng. :D

 

Anti-virus programs always say that cracks are viruses, because cracks modify data just like viruses do.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.