Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere, olen ka siis viimasel ajal vahvel.ee foorumis veits ringi vaadanud ja tundub, et asi elab siin rohkem kui teistes foorumites, sellepärast otsustasin siia teema teha. Väike elulugu on selline, et viimane aasta peale pikka pausi olen tegelenud rohkelt pkimise/stakemise ja muude ebastabiilsete asjadega, kuid nüüd peale viimast cleani saamist otsustasin, et hakkan slayerit arendama. Hetkel ongi goal 90 slayer. Panen paar pilti ka, andke tagasisidet, et mul lõbusam oleks.

ScreenShot264_11.png

 

JEEEEEEEEEEEE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu jh, ära siis enam areenale roni;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Okei juhtus siis nii, et treenisin 15k slayer xp ära ja tuli isu stakema minna : D , läksin esimese võitsin.. 27m

ScreenShot265_7.png

Siis kaotasin 16m boxi aga võitsin 25m mb.

ScreenShot266_8.png

Siis kaotasin 20m boxi ja üritasin mingile scammerile, kellel oli 75 def 42m eest ära teha kuid õnn ei olnud vist minuga.

ScreenShot267_9.png

 

Plaanid edasi on sellised, et mingit slayerit ma küll arendada ei viitsi ma pigem sebin raha ja tegelen stakemisega edasi : ), kui keegi firecape soovib siis võin teha võtke ühendust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena, mine arenale ja saa cleani palun:D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mõttetu ju mis ma nondega teen, btw mul invis on 100 seedi eks : D Ma sain mingilt vennalt scammed nii et algul pani torsol seedid (28m) ja siis toadflaxit, ma ei pannud sellepärast tähele, et ma ise muutsin reegleid ja ta cancelis sellepärast nagu, aga ma võitsin ikkagi teda.

 

ScreenShot276_9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.