Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Raiko, sa oled lihsalt vihane ma arvan, et sa ise ei saa luremisega hakkama ja pead ainult pjima ja siis tuled siina minu teemasse rauskama, sest sa ise nii noob, minu luremis meetodid on 100x raskemad ja spetsiifilisemad kui sinu omad.

 

---------- Post added 15-10-11 at 20:44 ----------

 

Browaaa

 

ScreenShot540_2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sorry mees, aga sinu lure meetodid on internetist kuskilt CLS producti omadelt. Nad just postitasid selle vidi, nägin. Ammu teada meetod.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wait what ?

Kuidas ulme meetod , aint mingi 4 lure saand ju ? Pole su lure meetod kui yt vaatad ju ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lilscorp, ma teen päevas rohkem luresi kui sina siin kokku teinud. Ma olen saanud paremaid loote kui su ags. Su meetodid on well known ja ma ei usu, et sa mitu tükki päevas lured ikka. Mingi 3h otsid, saad oma agsi kätte, mina teen 20 minutiga 2x 15m luret.... + ma ei pea neile mingit iba ajama et tule 3 itemiga, mul tulevad kogu pangaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei viitsi sinuga vaielda, mul lihsalt hea meel, et ma oma lured kätte saan ja mul savi palju sinu bank on ausalt. Ja vahet pole mis meetodit kasutad kui oskad hästi teha siis on korras. Ega sinu meetodid ka mingi ulme pole just, dropid kuskile puu taha cashpile ja vend jookseb grabbides safezonest välja lihsalt : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry mees, aga sinu lure meetodid on internetist kuskilt CLS producti omadelt. Nad just postitasid selle vidi, nägin. Ammu teada meetod.

 

Haha maun sa ise ka usud mis kuradi iba sa suust ajad või? Pista perse omale enda CLS product, chinchompa lure oli juba 2006 väljas.

 

sicklure.png

sicklure2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

i pixel hump, a.k.a the shittest hybrd of 2k48?

#tanelz for free GP L0L

#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
i pixel hump, a.k.a the shittest hybrd of 2k48?

#tanelz for free GP L0L

#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz#tanelz

 

ok härra 140 cm ja 200 kg, sulle ei pakkunud keegi putru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Haha maun sa ise ka usud mis kuradi iba sa suust ajad või? Pista perse omale enda CLS product, chinchompa lure oli juba 2006 väljas.

 

Ytles "Ammu Teada" ju ?

+Veits imelik et ta hakkas seda lure tegema just siis kui vid v2lja tuli?

 

Nice bandos btw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ytles "Ammu Teada" ju ?

+Veits imelik et ta hakkas seda lure tegema just siis kui vid v2lja tuli?

 

Nice bandos btw.

 

Ma ei tea kes see CLS product ongi + ma pole mingit videot näinudki, ma kasutasin seda lure mingi 2 aastat tagasi ka aga hetkel lihsalt mõtlesin et see oleks lihtsam ja hakkasin uuesti kasutama, niiet mai saa aru mida te siin kõik väita üritate lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaatasin ka just jah :P Antilure much.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.