Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Jalgratta load vs. rolleri load.

Küsimus

SUPERVIP

Hei,

 

Kuulsin sellist asja, et kui on olemas jalgratta load ning tahad tegema minna rolleri omi, siis peab tegema ainult sõidu eksami vms, kirjaliku pole vaja teha.

 

Vastab see tõele? Kui jah, siis kas peavad load olemas olema? Kui olen näiteks kaotanud kuhugi, kas nad siis kusagilt järgi ei saa vaadata vms?

 

Plaanis 50 cc load teha juhul, kui see tõele vastab, muidu ei viitsi vaevuda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Klassivennad on käinud tegemas kunagi, niipalju kui ma aru sain, siis pead tegema teooria ja sõidueksami niikuinii. Sellesmõttes, et kui lube tahad, pead kindlalt mõlemad tegema.

 

 

Võin ka eksida

 

 

// Rolleri load on mõttetud nüüd ju, nii suured nõuded peavad olema rollerile. Oota pigem paar aastat, teed kas 125'se või mootorratta load juba. Minu arvamus


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

mingi 4 a. tasgi oli küll nii, et kui rattaload olid siis ei pidanud teooriat tegema , aga ma olin selle pildi ära kaotanud vms sealt rattalubade pealt :D siis ei saanud ...rattaload täiesti mõttetu pask, tavaliselt iga kool väljastab neid, keegi ei saa kuskilt kontrollida ...aga 4a tagasi maksis mopeedi teeoria vist aind 30 krooni vms ...ja lebod küsimused seal..veits lahendad ark kodulehelt ja asi suht käpas

 

aga sõidueksamiks soovitan küll seal ark platsil ennem harjutada vms :D keerad vaskalule vaatad üle vasku õla, keerad paremale vaatad üle parema õla :D see osutus mulle vähemalt saatuslikuks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.