Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PlayZeek

Soovitatud postitused

VIP

Väga normaalne, leidub servereid igas skill ulatuses ja neid kerge otsida. Üldine kogemus on ülihea, aga olen ise tahtmata kurja teinud (lasnud sõbra maha arvates et vastane xd).

 

Btw, adminid ju bannivad selle eest kui lambist tk-d.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga normaalne, leidub servereid igas skill ulatuses ja neid kerge otsida. Üldine kogemus on ülihea, aga olen ise tahtmata kurja teinud (lasnud sõbra maha arvates et vastane xd).

 

Btw, adminid ju bannivad selle eest kui lambist tk-d.

 

osades serverites pole admineid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle meeldib Playzeek :) Ise ostsin kah kuu- kaks tagasi premiumiks aga jah nüüd ammu läbi :).

Muidu on väga hea koht, kuna otsid lihtsalt sõpradega pela ja saad kohe serveri, mitte ei pea enda raha raiskama SMS serverite jaoks või mingite näruste tasuta 60minutiliste servudega jändama.

 

Registreeri siin !

 

// 600 post :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga mõttetu koht.

Turnadel paljud kooderid, enamjaolt rumeenlased aga ega need rootsalsed paremad pole.

Support on null, et enda teamiga võidetud premium kätte saada pidin 2 kuud adminitega jagelema. Lõpuks viskas kopa ette sõimasin läbi sain prem kätte, 30päeva. Sai turnamendil 3 .ro aimerit vahele võetud ajad jne kirjutatud ülesse ja adminitele saadetud, ikka ei ole banned ja lõpuks kui mult küsiti oli match deleted. No demos, gg.

Emailile saates midagi saab väga vigases inglise keeles vastuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise olen ka seal päris palju lasknud ,premiumi ka ostnud.

gathereid on suht raske mängida,kui ise neid ei tee,kuna seal tehakse alati nii ebavõrdsed tiimid.

publikus on ikka suht hea skill alati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.