Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tuhandeid aastaid tagasi k?tasid meie planeeti tulnukad?

Soovitatud postitused

Surfasin veidikene youtubes ning leidsin sellise huvitava filmi/saate. Vaatasin täiesti lõpuni ning kui aus olla siis see on minumeelest täiesti reaalne võimalus, et midagi sellist võis olla.

 

http://www.youtube.com/watch?v=UfMz10iNDDA&feature=related

 

vaadake lõpuni ning postitage oma arvamus. Mina näiteks küll ammu ilma seda filmikest juba mõtlesin, et kuidas said tuhanded aastad tagasi inimesed 50 tonniseid kive sadade meetrite kõrgusele tirida(püramiidid egiptuses). Või näiteks se sammuna stonehende jms.. paljudelt koopamaalingutelt prantsusmaal on leitud õhulennukite kujutesi ja muud sci-fi pahna..

Ei, spekuleerimist on palju.. ja siin videos on päris mitmeid tõekspidavaid fakte kaa mida teadlased ei saa lihtsalt ümber lükata.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pshh mine loe mis moodi vanasti püramiide tehti.

 

bullshit story.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
pshh mine loe mis moodi vanasti püramiide tehti.

 

bullshit story.

Kas sul on keskendumisega probleeme või sa ei saa lihtsalt midagi aru, arvatavasti sa ei vaatanud seda dokumentaali isegi läbi.. seal on reaalsed tõendid sellest, teineasi on lihtsalt see mida nendega peale hakata, kas vaadata seda kui fakti või juhusliku kokkusattumusega.

Ja tavai, anna mulle artikkel vms kus seletab lahti kuidas seda kõike tehti.. erinevalt sinust olen ma sellistest asjadest üsna teadlik ning see on tänini üks suurimaid müsteeriumeid. Ja ehituses ei seisne kõik, aeg mis perioodil see tehti ja kaua sellele kulus + detailsus.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

"Mina näiteks küll ammu ilma seda filmikest juba mõtlesin, et kuidas said tuhanded aastad tagasi inimesed 50 tonniseid kive sadade meetrite kõrgusele tirida(püramiidid egiptuses)"

 

googles ei viitsinud paar klõpsu teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas sul on keskendumisega probleeme või sa ei saa lihtsalt midagi aru, arvatavasti sa ei vaatanud seda dokumentaali isegi läbi.. seal on reaalsed tõendid sellest, teineasi on lihtsalt see mida nendega peale hakata, kas vaadata seda kui fakti või juhusliku kokkusattumusega.

Ja tavai, anna mulle artikkel vms kus seletab lahti kuidas seda kõike tehti.. erinevalt sinust olen ma sellistest asjadest üsna teadlik ning see on tänini üks suurimaid müsteeriumeid. Ja ehituses ei seisne kõik, aeg mis perioodil see tehti ja kaua sellele kulus + detailsus.

 

Kas mitte sari nimega "Busted***" ei tule täpnenimi meelde tegi katse, mis moodi neid püramiide kive liigutati + neid suuri kive üksteisepeale.

1 võimalus võis olla tuule energia.

aka tuulelohe sarnane vigur tehti valmis, mis suutis liigutada ja isegi maast üles tõsta neid 5000kg kive.

+

Sa ei sa ümberväita mida mina kui normaalne inimene arvab "tulnukatest".

Ainult fantaasia rikkad inimesed suudavad selliseid asju endale ette kujutada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas mitte sari nimega "Busted***" ei tule täpnenimi meelde tegi katse, mis moodi neid püramiide kive liigutati + neid suuri kive üksteisepeale.

1 võimalus võis olla tuule energia.

aka tuulelohe sarnane vigur tehti valmis, mis suutis liigutada ja isegi maast üles tõsta neid 5000kg kive.

+

Sa ei sa ümberväita mida mina kui normaalne inimene arvab "tulnukatest".

Ainult fantaasia rikkad inimesed suudavad selliseid asju endale ette kujutada..

 

Myth busters?

 

Sa ise ka aru saad, kui tugevalt sa oma arvamust peale surud? "Mina kui normaalne inimene arvan tulnukatest nii blablablah.." umbes, et kes teisiti arvab, ei ole normaalne inimene?

 

Kivid kivideks, aga kuidas seletada Nazca kõrbesse tekkinud piltidest? Juba ammu enne seda, kui veel lennu masinaid polnud välja leiutatud, jooksid mööda Nazca kõrbet jooned, algul ei mõistetud mis need on, aga kui esimest korda lennumasinaga üle tolle kõrbe lennati, siis alles nähti pilte. Mis moodi on võimalik nii ilusti teha nii suurt asja, kui üldpilt puudub? Ei saa kontrollida ega midagi, praktiliselt huupi tuleks need jooned teha.

 

Ise usun mingil määral maavälisesse ellu. Nagu öeldakse, siis natuke egoistlik on mõelda, et me oleme ainsad ja kõige arenenumad siin universumis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Myth busters jah õige.

Ma ei surunud enda arvamust peale, vaid just vastupidi, et ma ei ole see naiivitar, kes usub kõike, mida teine inimene on välja mõelnud, kirja pannud ja pärast veel filmi välja kerinud.

 

Nendest nazca kõrbe joontest ei tea ma midagi ja ei oska ka seda kommenteerida.

 

Kindlasti asub veel maailmas planeete, kus kulgeb elu, aga kohe kindlasti välistaks selle, et meiesuguseid veel kusagil eksisteeriks.

Elu kulgemine tähendab ka seda, kus elavad vaid bakterid ja muud olluskid, mis toituvad mineraalist ja veest.

 

Ega edu teistele, ma ei viitsi siin mingid vaidlust esile kergitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pumapunku linnas olid mingid kivid väga täpsete sisselõigetega, mida ei suudaks isegi tänapäeva tehnoloogia..+ sellest kivist tugevam oli vist aind teemant, niiet teemantilõikuriga oleks pidanud nad need sisselõiked tegema.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Myth busters jah õige.

Ma ei surunud enda arvamust peale, vaid just vastupidi, et ma ei ole see naiivitar, kes usub kõike, mida teine inimene on välja mõelnud, kirja pannud ja pärast veel filmi välja kerinud.

 

Nendest nazca kõrbe joontest ei tea ma midagi ja ei oska ka seda kommenteerida.

 

Kindlasti asub veel maailmas planeete, kus kulgeb elu, aga kohe kindlasti välistaks selle, et meiesuguseid veel kusagil eksisteeriks.

Elu kulgemine tähendab ka seda, kus elavad vaid bakterid ja muud olluskid, mis toituvad mineraalist ja veest.

 

Ega edu teistele, ma ei viitsi siin mingid vaidlust esile kergitada.

 

iga post, mis sa siin foorumis teed muudab sind minu silmis lollimaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ah, et kuidas siis püramiidid tehti, eks ikka aafriklased ostsid need hiinast, kusagil kivi peal peaks seal olema ka, et ''Made in China''

 

 

Ning tuhat aastat tagasi ei olnud Rimi kauplust :D

 

Aga ma olen 100% kindel, et meie ei ole universumis üksi.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma mäletan seda, kui põhikoolis ajaloo tunnis oli püramiidi ehitamis teema... õpetajal oli paks raamat, piltide ja tekstidega, kõik oli korrektselt näha kuidas kivid üksteise otsa laotati . Aga see selleks . Iga-üks ise teab , kas ta usub tulnukatesse või ei . Mina siitkohalt usun . Olen isegi oma silmaga näinud . Kui väike olin 7-8 aastane , läksime vennaga nari voodisse magama , mina läksin üles ja tema läks alla . Ja järsku tekkis akna taha suur suur taldriku kujuline objekt . Ma röökisin kohe vennale, et kas sa nägid seda , ta ütles jaa . Nüüd ma olen täisealine ja olen vennakäest küsinud, et kas mäletad seda korda. Ta räägib mulle täpselt nii nagu minagi seda mäletan .

See mida ma kirjutasin pole minupoolt välja mõeldis, ma kirjutasin seda , mida mina olen näinud ja usun .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise nägin hiljuti telekast saadet, kus räägiti tulnukatest.

Ning seal isegi oli pilt toodud esile, kus fotograaf tegi Tsernobali tuumajaamast pilti ja sinna jäi tundmatu objekt peale.

Teadlased uurisid seda, ning kinnitasid et see on 100% true, et ei ole fotoka viga.

+ Pandi veel seda tähele, et 1 öö ennem Jaapani suurt üleujutust öösel oli 5 tundmatud valgust taevas.

Ning need ei olnud ei lennukid, ega mingid muud asjad, mis on inimkonna poolt loodud. Ise olen suht kindel, et mitmeid tuhandeid aastaid tagasi

andsid inimkonnale mingid nippe teiselt planeedilt tulnud isikud. Te võite ming imelikuks pidada, aga see kõigest minu arvamas:)

EDIT: unustasin kirjutada veel, et mingid teadlased, kes uurisid piiblid ütlesid, et kokku on 7 jumalat, kes toovad halba õnne, ning see mis Jaapanis toimus oli alles 6-es ehk mida toob 7 kui see kõik tõele vastab.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saate nime ei mäleta ?


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saate nime ei mäleta ?

Kahjuks ei mäleta:S

Ütleks tõestuseks hea meelega...

Aga, kui sa vähegi taipad vene k siis hiljem võin anda kanali, kus on sellega seotuid saateid.

Isegi oli räägitud sellest, et maailmas on 2 temensiooni, kuidas yks inimene läks magama ja ärkas teises kohas, tema arvates oli ta ära mitu h, aga tegelikult ainult 5 min.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise nägin hiljuti telekast saadet, kus räägiti tulnukatest.

Ning seal isegi oli pilt toodud esile, kus fotograaf tegi Tsernobali tuumajaamast pilti ja sinna jäi tundmatu objekt peale.

Teadlased uurisid seda, ning kinnitasid et see on 100% true, et ei ole fotoka viga.

+ Pandi veel seda tähele, et 1 öö ennem Jaapani suurt üleujutust öösel oli 5 tundmatud valgust taevas.

Ning need ei olnud ei lennukid, ega mingid muud asjad, mis on inimkonna poolt loodud. Ise olen suht kindel, et mitmeid tuhandeid aastaid tagasi

andsid inimkonnale mingid nippe teiselt planeedilt tulnud isikud. Te võite ming imelikuks pidada, aga see kõigest minu arvamas:)

EDIT: unustasin kirjutada veel, et mingid teadlased, kes uurisid piiblid ütlesid, et kokku on 7 jumalat, kes toovad halba õnne, ning see mis Jaapanis toimus oli alles 6-es ehk mida toob 7 kui see kõik tõele vastab.

ega iga valguse täpp taevas ei ole tulnukate laev

ja neid kuradi teooriad on nii palju, et siia võib vaidlema jääda, et ühed arvavad, et püramiidid ehitasid neegerorjad. teine arvab, et tulnukad jne jne jne


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See egiptuse värk on küll suht reaalne


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.