Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

«X» Evil-Night [v1.9 FINAL] Zombie Server<Save ammopacks, bazooka ja palju muud!>

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kedagi ei koti ,et ta maha võttis . Nagu näed rahvale käib see ikka närvi! :)

 

just,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ei jah, mul ei ole siin midagi erilist öelda : )

 

Criss võiksid oma relaxiga tegeleda muidu panen sust äkki rank-iga mööda...

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nja, homme tuleb veel 1 uuendus. Nimelt me lisame veel 3 gameplay modet ja veel paar asja juurde.

Aga see on väikene üllatus : )

 

Aga jah parimatega Dare-Devil

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei jah, mul ei ole siin midagi erilist öelda : )

 

Criss võiksid oma relaxiga tegeleda muidu panen sust äkki rank-iga mööda...

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nja, homme tuleb veel 1 uuendus. Nimelt me lisame veel 3 gameplay modet ja veel paar asja juurde.

Aga see on väikene üllatus : )

 

Aga jah parimatega Dare-Devil

 

Kuidas sa must rankiga mööda paned ? Esiteks , mul on kolm serverit , sinul ainult üks . Teiseks ma ei nussi oma serverit nagu sina ,et kahe-kolme päeva tagant mingi fail script valmib ja ütled uuendused uuendused tegelt topid mingeid spam asju .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kuidas sa must rankiga mööda paned ? Esiteks , mul on kolm serverit , sinul ainult üks . Teiseks ma ei nussi oma serverit nagu sina ,et kahe-kolme päeva tagant mingi fail script valmib ja ütled uuendused uuendused tegelt topid mingeid spam asju .

Irw. mis sa arvad et kõik on sinusugused kes ( vabandust väljendi pärast ) "nussivad" oma serverit .

teiseks on see et ega sul seal ei olegi vaja palju ( vabandust väljendi pärast, again ) "nussida" sul on juba kõik ära nussitud .

 

Uuendus oli selline et uued gameplay mode, ah, ma arvan et sa vist oskad lugeda ka(peapost) , ega sa lasteajas enam ei käi : ) "või veel käid?"

Ja lisasime siis autopuhastaja, et kui serverisse tulete kaob selline asi ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Irw. mis sa arvad et kõik on sinusugused kes ( vabandust väljendi pärast ) "nussivad" oma serverit .

teiseks on see et ega sul seal ei olegi vaja palju ( vabandust väljendi pärast, again ) "nussida" sul on juba kõik ära nussitud .

 

Uuendus oli selline et uued gameplay mode, ah, ma arvan et sa vist oskad lugeda ka(peapost) , ega sa lasteajas enam ei käi : ) "või veel käid?"

Ja lisasime siis autopuhastaja, et kui serverisse tulete kaob selline asi ära.

 

Pm, 2kki mul on siina uus asi binditud ja nyyd sa rikkud selle 2ra ju?. :( , k6ik on jama et yldse selle sinna peale lisasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Pm, 2kki mul on siina uus asi binditud ja nyyd sa rikkud selle 2ra ju?. :( , k6ik on jama et yldse selle sinna peale lisasid.

Ülte mulle 1 : )

 

Mida sa sinna bindid kui sul ei ole arvutis sellist nuppu et seda vajutada! ??? xD

 

See oli väga feil post : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ülte mulle 1 : )

 

Mida sa sinna bindid kui sul ei ole arvutis sellist nuppu et seda vajutada! ??? xD

 

See oli väga feil post : )

 

ma tõin n2ite ...

 

EDIT// L2heks nyyd serveri teema poole tagasi? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 asi häiris veel, see kui zombie oled ja sul tavaliste käte asemel on mingid lõuad, ÕÕÕH! :S


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
1 asi häiris veel, see kui zombie oled ja sul tavaliste käte asemel on mingid lõuad, ÕÕÕH! :S

 

See on sellel headcrab-il ja jumperil , selline suu nagu xD

Vähemalt sobib zombiga kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See on sellel headcrab-il ja jumperil , selline suu nagu xD

Vähemalt sobib zombiga kokku.

 

Aga häirib :(. Mind vähemalt D:


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw. mis sa arvad et kõik on sinusugused kes ( vabandust väljendi pärast ) "nussivad" oma serverit .

teiseks on see et ega sul seal ei olegi vaja palju ( vabandust väljendi pärast, again ) "nussida" sul on juba kõik ära nussitud .

 

Uuendus oli selline et uued gameplay mode, ah, ma arvan et sa vist oskad lugeda ka(peapost) , ega sa lasteajas enam ei käi : ) "või veel käid?"

Ja lisasime siis autopuhastaja, et kui serverisse tulete kaob selline asi ära.

 

Sa oled üks tegija vend , räägid relax on hea saab garreyst ette ja mida veel . Nüüd räägid hoopis teist juttu . Selliste kahepalgelistega ei saa leppida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sa oled üks tegija vend , räägid relax on hea saab garreyst ette ja mida veel . Nüüd räägid hoopis teist juttu . Selliste kahepalgelistega ei saa leppida?

Ära too vanat teemat üles kui sul ei ole midagi muud öelda.

Eksisin, isegi minu server pani sinu serverist mööda , võiksid nüüd mu rahule jätta. : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära too vanat teemat üles kui sul ei ole midagi muud öelda.

Eksisin, isegi minu server pani sinu serverist mööda , võiksid nüüd mu rahule jätta. : )

 

Eksisid uuesti! USKUMATU!

 

4431. 3# Relax Zombie Server [FASTDL]

4634. « Evil-Night Zombie Server[saveAp] »

 

Time:22:30

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Eksisid uuesti! USKUMATU!

 

4431. 3# Relax Zombie Server [FASTDL]

4634. « Evil-Night Zombie Server[saveAp] »

 

Time:22:30

 

Ära vaata ranki võid kuulsust , palju inimesi käib.

enne oli rank muide 6000+ aga nüüd juba 4k.

 

 

Ka rank on varsti sinust eest ole vait ja tegele oma asjatega palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära vaata ranki võid kuulsust , palju inimesi käib.

enne oli rank muide 6000+ aga nüüd juba 4k.

 

 

Ka rank on varsti sinust eest ole vait ja tegele oma asjatega palun.

 

esti keli longab? Kedagi ei koti su autospammi täis topitud server.

 

Have Fun & Good Luck!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
esti keli longab? Kedagi ei koti su autospammi täis topitud server.

 

Have Fun & Good Luck!

Kedagi ei kotti sinu pask relax serverid, kui mina selline türapea välja näeks oleksin ültse madalam kui muru.

 

Good luck ka sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kedagi ei kotti sinu pask relax serverid, kui mina selline türapea välja näeks oleksin ültse madalam kui muru.

 

Good luck ka sulle.

 

Tegija oled , sa vahel üldse loodust oled näinud ? See scriptimine võib närvi küll ajada ma kujutan juba ette .

 

Igatahes ma ei kavatse sinule vastata , see oli kõik minult sinule autospammi kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tegija oled , sa vahel üldse loodust oled näinud ? See scriptimine võib närvi küll ajada ma kujutan juba ette .

 

Igatahes ma ei kavatse sinule vastata , see oli kõik minult sinule autospammi kohta.

Oled väga loll kui arvad et ma närvis olen, ma saan aru laps taha tähelepanu ja nii aga palun tee seda enda teemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega jah see autospamm on hullem kui relaxx zombie

sellepärast mulle meeldibgi relaxx rohkem!!!

Dare võta need jurad Bindid maha!

Ega jah eesti keelt saab õppida ka muidu dare mine kuskile kooli kus õpetatakse äki saaad selgeks.:D


Ikka ikka.

1212.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ega jah see autospamm on hullem kui relaxx zombie

sellepärast mulle meeldibgi relaxx rohkem!!!

Dare võta need jurad Bindid maha!

Ega jah eesti keelt saab õppida ka muidu dare mine kuskile kooli kus õpetatakse äki saaad selgeks.:D

Jäid hiljaks, auto bindi pole enam meie serveris. Kõigepealt peaksid ise enda kooli ära lõpetama ja siis siin teiste kallal norima : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.