Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

«X» Evil-Night [v1.9 FINAL] Zombie Server<Save ammopacks, bazooka ja palju muud!>

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Päris lahe sättida mängijatel confi binde nende nõusolekuta.

On küll kusjuures, aga ma ei saa põrgu päralt aru miks te peate seda teemat nüüd sada aastat jahvatama?

Poste saab ju muud moodi ka koguda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

Ma ei saa ikka aru , sõbra käest laenasin steami.

Ikka paneb pange , Half-Life launcher stopped working jms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma ei saa ikka aru , sõbra käest laenasin steami.

Ikka paneb pange , Half-Life launcher stopped working jms

Ei kujuta ette, Kui kellegil veel on selline probleem siis andke palun teada.

Hetkel otsin seda viga mis võib seda põhjustada, aga teine asi on see, et teistel nagu ma näen töötab kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra ma siin loen ja imestan, et relaxx'is vähem reklaami??????????

ma mäletan seda nii selgelt, et täiesti jube kui relaxxis oli see bindimis värk, ABSOLUUTSELT kõigil olid need kõikide nuppude peal ja spammisid neid kõigis serverites(ise nad muidugi ei saanud arugi, et neilt see tuleb) sest see tolvan oli pannud lihtsal tuimalt need kasvõi liikumis nuppude peale, tra ma ei taha teada palju ma enda serverist selliseid bannisin

minuarust tra see chris täielik kusik ja netihero

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
tra ma siin loen ja imestan, et relaxx'is vähem reklaami??????????

ma mäletan seda nii selgelt, et täiesti jube kui relaxxis oli see bindimis värk, ABSOLUUTSELT kõigil olid need kõikide nuppude peal ja spammisid neid kõigis serverites(ise nad muidugi ei saanud arugi, et neilt see tuleb) sest see tolvan oli pannud lihtsal tuimalt need kasvõi liikumis nuppude peale, tra ma ei taha teada palju ma enda serverist selliseid bannisin

minuarust tra see chris täielik kusik ja netihero

Jah, ka mina mäletan seda. Ja nüüd tuleb siia ilkuma , no mis sa ootad sellelt 9 aastaselt. Mõistust tal ei ole aga vot kirja teel on väga kõva mees.

Ma saan aru garrey siin ülteb mulle veel et minu serveril see bind , noh tal on vähemalt nr1 zombie plague ja noh ta vist kunagi ise sellist asja pole teinud aga no chriss : )

 

No minu jaoks juba vana teema ja unustatud, peas et enam minu teemat ei reosta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra ma siin loen ja imestan, et relaxx'is vähem reklaami??????????

ma mäletan seda nii selgelt, et täiesti jube kui relaxxis oli see bindimis värk, ABSOLUUTSELT kõigil olid need kõikide nuppude peal ja spammisid neid kõigis serverites(ise nad muidugi ei saanud arugi, et neilt see tuleb) sest see tolvan oli pannud lihtsal tuimalt need kasvõi liikumis nuppude peale, tra ma ei taha teada palju ma enda serverist selliseid bannisin

minuarust tra see chris täielik kusik ja netihero

 

That was year ago + See server ei eksisteeri enam ammu mida ma lolli peaga reklaamisin = Cry a river , make a bridge and get over it=

 

---------- Post added 25-05-11 at 16:29 ----------

 

Jah, ka mina mäletan seda. Ja nüüd tuleb siia ilkuma , no mis sa ootad sellelt 9 aastaselt. Mõistust tal ei ole aga vot kirja teel on väga kõva mees.

Ma saan aru garrey siin ülteb mulle veel et minu serveril see bind , noh tal on vähemalt nr1 zombie plague ja noh ta vist kunagi ise sellist asja pole teinud aga no chriss : )

 

No minu jaoks juba vana teema ja unustatud, peas et enam minu teemat ei reosta.

 

Siis kui mul oli spam peal , siis sinul oli mingi teistsugune spam ammu valmis . Kuidas sa saad seda mäletada? Sellistele inimestele vaevalt nii hea mälu on antud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
That was year ago + See server ei eksisteeri enam ammu mida ma lolli peaga reklaamisin = Cry a river , make a bridge and get over it=

 

---------- Post added 25-05-11 at 16:29 ----------

 

 

Siis kui mul oli spam peal , siis sinul oli mingi teistsugune spam ammu valmis . Kuidas sa saad seda mäletada? Sellistele inimestele vaevalt nii hea mälu on antud.

 

Vaevalt et sulle ültse selline asi nagu mälu antud.

Siis kui sinul oli see pask spam siis oli minu server nr1 eestis ja ei olnud mingit config nussimist ega midagi sellist, sina aga nussisid siis teiste config, võiksid oma suu kinni panna juba.

 

Hull mõte vaielda, see server või Relaxx, mõlemad mõttetud serverid.

Vot mina ka aru ei saa : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sama probleem , olen steamer jookseb lihtsalt kokku kuni jõuab "Precache Resources"

 

Võtan homme midagi ette, vaatan kõik läbi.

Vbl on jäänud lihtsalt selline asi et mingi model lihtsalt teil puudu ja seda ei downloadi server.

Seda usun ma küll aga kuidas selline asi võimalik on ei kujuta ette.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Deleted.

 

Parimatega Dare-Devil

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
TRõmba endale üks cs lisaks ja testi sellega.

Ma loodan et äkki saab kiiremini kuna mul ei ole väga kiire internet et uut csi nüüd 5 minutiga donwloadida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dare-Devil sa võid ju oma cstrike kausta ära kustutada siis proovi.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Dare-Devil sa võid ju oma cstrike kausta ära kustutada siis proovi.

 

Nalja teed?

Kaua ma ootan siis kuni mu download ära lõppeb? xD

 

Tegelikult hetkel kustutasin models/player/ sealt kõik tühjaks ja näe , nüüd panin tähele et cs kadus ära kuskile ( see tähendab et tõmbas kinni. )

 

Okey tänan et vaevusite lugema mu palvet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nalja teed?

 

Sorry, ma ei teadnud et sul nonsteam cs.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sorry, ma ei teadnud et sul nonsteam cs.

Jah steamil ma tegin nii kuid ikka veel ei tea mis on puudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

[ Uuendus ! ]

 

Lisasime Lasermine, Iga üks saab panna 1 lasermine , et siis igal ühel 1 lasermine maas maximum.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Väike teada Chriss-le : http://www.gametracker.com/search/cs/EE/?search_by=map&query=zm_

Mis ma ütlesin et panen sust rank-iga mööda ; )

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tule sinagi Meie Evil-Night mängima !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa rankist üle juba :D

Põhiline on ikkagi, et Rahvas oleks serveris sees : )

 

täpselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sa rankist üle juba :D

Põhiline on ikkagi, et Rahvas oleks serveris sees : )

Mina olen sellest ammu üle saanud aga tema hõõrus seda mulle nina alla ja nüüd on hoopis asjad nii .

 

Et ülbitsega .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma lihtsalt pean mainima sellist asja - SaveAP on mõttetu. Öösiti kui serveris on vähe mängijaid, teevad adminid/VIPid AP-si ja tavamängijad endale APsi ;) Vähe mängijaid, ning kes siis ei tahaks et neil oleks palju APsi.

Mäletan enda ajast, kui öösiti käisin korra sees siis tuli tekst - "let's make AP-s" või "teeme AP-si".

 

Aga eks see kõik ole enda valik ;)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea server!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.