Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müüa lvl 126 kasutaja; ~2.2k total *odavalt*.

Soovitatud postitused

Kasutajanimeks on barbarid kõik skillid üle 90'e, 13 skilli on 99.

 

Membership: 30 päeva ja väheneb.

Panga pin olemas, saate kohe kaasa.

 

*** [ BARBARID ]: Overall 2,193 | Att 99 | Def 99 | Str 99 | HP 99 | Range 99 | Pray 99 | Magic 99 | Cooking 99 | Woodcut 90 | Fletch 99 | Fishing 90 | Firemaking 99 | Crafting 99 | Smithing 90 | Mining 90 | Herblore 90 | Agility 93 | Thieving 99 | Slayer 91 | Farming 90 | Runecraft 92

*** [ BARBARID ]: Hunter 99 | Construction 90

 

Hinnaks kujunes 80 miljonit runescape raha. Põhjus miks müün on see, et ma sain selle kasutaja peaaegu ilma rahata.

 

MSN: [email:igucip3b]kanakukk@hotmail.com[/email:igucip3b] - kui veel küsimusi on siis vastan meeleldi.

 

Maksta võib kahes osas 50 + 30 miljonit. Esimese summa annate enne ning peale seda kui olete kasutajaga "tutvunud" annate ülejäänud 30 000 000 kuldmünti.

 

Parimat,

kanakukk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Selline teema vormistamine on vaid soovituslik.

 

// Ning üldiselt kes osta ei soovi võiks :D:D:D:D::D:D:D:D: smilide asemel midagi targemat teha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2000 eek oleks diil ka :D

 

Aga minu tingimused.

 

h2h diil ja annad mulle allkirja, kus lubad, et kui kasutaja juhtumisi tagasi võetakse kellegi poolt, maksad mulle raha tagasi :D ?? Oled nõus ?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.