Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M?v? viisakas kasutaja viisaka hinna eest.

Soovitatud postitused

Jäädes ise viisakaks siis ütlen, et põhimõtteliselt ma ei anna ette kellegile. On ka erandeid. Mõnda inimest ma usaldan, mõnda mitte.

Eksisteerin ka rune24-s kasutaja Sämmy^^ nime all. Seal on mul 23 positiivset tehingut.. Vaja siis saab ka pmi sealt..

 

Miks müün ? Viimased 4-5 kuud pole enam rsiga tegelenud ja olen aru saanud, et selle mänguga on nüüd minujaoks kõik.. Mul oli tore, see aitas arendada minu inglise keelt. Kuid on aeg edasi liikuda.

 

Müün siis maha oma viimase kasutaja mis mul alles on. Võin karanteerida, et see kasutaja on algusest peale minupoolt tehtud. Mul on isegi rune24 päevik olemas kus ma alustasin seda kasutajat nullist.

Samuti pole see kasutaja olnud kellegi teise käes, peale minu..

Pilte kah.

 

11.bmp

22.bmp

33.bmp

 

Pangas on tegelikult veel asju nii 2-4 miljoni eest isegi.

 

Palun mitte teha idiootseid pakkumisi. Näiteks 3 euri jne..

 

Kasutaja eest sooviksin saada 15 eurot. (Kalkuleerides juba millide raha peaks hind tulema juba 14 eur+

 

Kaasa saab ka andmete notepad faili kus on mul kirjas kasutajast niipalju andmeid kui ma mäletan. Kuna ma ei ole kirjutanud varem ülesse andmeid.. Aga p2p pinnid ja selline kraam on olemas.

 

Minust ka veidi..

 

Nimi on Saamuel siis. Elan Valgamaal. Pank on mul SWEDBANK..

Kontakt: PM & MSN: [email:3oyctfh3]Samlies@hotmail.com[/email:3oyctfh3]

 

Garanteerin teile kasutaja turvalisuse..

 

---------- Post added 18-05-11 at 15:58 ----------

 

Kuna mul läksid kõrvaklapid läbi siis annaksin isegi 15 euri eest ära selle. Kuna ruttu vaja kõrvaklappe..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorri, aga selle kasutaja eest sa 15eur ei saa. Soovitan pigem millid maha müüa.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.