Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Oleks v? t?lik k?le !

Soovitatud postitused

Tere vahvel.net liikmeskond ning kõik muud sulelised . Ma palun teilt üht väikest teenet, ehk saaksite korraks klikida siia http://www.maakond.net/registreeri.php?kutsuja=Kewwa , ära registreerida :) Iga teie registreerimise pealt saaksin mina 1 krediidi mängus :) Loodan teilt mõistvat suhtumist !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'apache'@'localhost' (using password: NO) in /home/np58801/domains/maakond.net/public_html/registreeri.php on line 7

 

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/np58801/domains/maakond.net/public_html/registreeri.php on line 7

 

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/np58801/domains/maakond.net/public_html/registreeri.php on line 8

 

Sorry ma ei usalda seda lehte,.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On see ref link sinuarust?

 

See on refferal link, kui ei, siis selgita miks.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.