Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cb 90/95 - pank 65m+ | 5x99 - kiire!

Soovitatud postitused

otsus kasutajat müüa tuli üsna ootamatult, kuna rahapuudus annab tunda ning rulli oleks kiiresti vaja.

kasutaja on minu tehtud ning olen selle ainuke omanik. seega probleemide tekkimine kasutajaga on välistatud.

kasutajaga olen siiamaani kõvasti vaeva näinud, kuid huvi mängida on täiesti kadunud.

pangas asetseb raha 800k ning väga palju junki. võimalik, et 1m tuleb ära.

kasutajal on 5 skilli 99 - need on fishing, cooking, firemaking, fletching ning magic, nagu ka pildilt näha on.

questpointe on 161. recipe for disasteri subid on tehtud, et pmst aint viimane osa sellest on teha. monkey madness, lost city, desert treasure, legends quest ja muud suuremad questid on ka tehtud.

nagu pildilt näha siis on kasutaja veel 24. maini member.

recid ja bpin on hetkel peal, kuid need saab vajadusel eemaldada. kõik vanad ja praegused andmed on olemas ja saab kaasa.

 

stats.png

 

bank.png

 

questpoontz.jpg

 

login.jpg

 

blackmarzkz.jpg

 

 

ALGHIND: 12EUR / tahan ainult eurosid, rsgp'st pole huvitatud.

 

KONTAKT: PM VÕI [email:31otx2lr]timopoiss@msn.com[/email:31otx2lr] / soovitav oleks enne msni lisamist pm saata, kuna ei satu just väga tihti msni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.