Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kauba tellimine Hiinast v?uroopast ? SEB, Swedbank, krediitkaart jne.

Küsimus

Mul on juba pikemat aega plaanis hiinast kaupa tellida.

Mu pank on Swedbank, olen sellega üritand Paypal'i raha kanda, et sellega kauba eest maksta, aga pole saand kanda, kuna paypal ütleb et pank ei luba seda.

Sain teada, et on vaja krediitkaarti, kuid Swedbankis peab kuu neto-sissetulek olema vähemalt 250€ krediitkaarti jaoks.

SEB-s on olemas virtuaalkaart millega saab netis asju tellida.

Küsimus siis selline selle kohta, et kui ma taotlen VISA Electron Junior kaardi, ning saan SEB-s oma internetipanga, kas sellest piisab virtuaalkaardi taotlemiseks ?

 

Ehk mõni targem inimene oskab mind asjadega kurssi viia, kauba tellimine, maksmine jne. :)

Aitähh.


Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetiseks.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Mul on juba pikemat aega plaanis hiinast kaupa tellida.

Mu pank on Swedbank, olen sellega üritand Paypal'i raha kanda, et sellega kauba eest maksta, aga pole saand kanda, kuna paypal ütleb et pank ei luba seda.

Sain teada, et on vaja krediitkaarti, kuid Swedbankis peab kuu neto-sissetulek olema vähemalt 250€ krediitkaarti jaoks.

SEB-s on olemas virtuaalkaart millega saab netis asju tellida.

Küsimus siis selline selle kohta, et kui ma taotlen VISA Electron Junior kaardi, ning saan SEB-s oma internetipanga, kas sellest piisab virtuaalkaardi taotlemiseks ?

 

Ehk mõni targem inimene oskab mind asjadega kurssi viia, kauba tellimine, maksmine jne. :)

Aitähh.

Jah. Ise tellisin nii näiteks hiinast kõrvaklapid. Lihtsam oleks sul mõne usaldusväärse inimese käest dollareid osta pp-le.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

aga kui ostan PP usaldusväärselt inimeselt ? siis nagu verifid ei pea tegema ?

Piisab sellest kui annan oma aadressi ja maksan kauba eest ning kaup tuleb kohale ?


Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetiseks.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ise olen 18 ja SEB virtuaalkaardiga saab väga vabalt kõik asjad hiinast ja mujalt tellitud.

 

eBays ja muudes kohtades on enamjaolt vaja, et sul oleks Verified Paypal, ostes midagi.

SEBist saab teha ka Pildikaarti, mis on küll deebetkaart, ent saab ometigi kasutada paypali verifimiseks ja välismaalt kauba ostmiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ise olen 18 ja SEB virtuaalkaardiga saab väga vabalt kõik asjad hiinast ja mujalt tellitud.

 

eBays ja muudes kohtades on enamjaolt vaja, et sul oleks Verified Paypal, ostes midagi.

SEBist saab teha ka Pildikaarti, mis on küll deebetkaart, ent saab ometigi kasutada paypali verifimiseks ja välismaalt kauba ostmiseks.

Ebayst tellisin enda telefonile kaitsekiled, unverified pp-ga ja midagi ei juhtunud. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ebayst tellisin enda telefonile kaitsekiled, unverified pp-ga ja midagi ei juhtunud. :D

 

On võimalik küll, aga samas mitmed müüjad soovivad, et su paypal oleks verified.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
aga kuidas see unverified Paypali peale raha kandmine täpsemalt käib ? ehk keegi oskab seletada :)

 

siit foorumis ostad kelleltki, sa kannad tlle eurod pankda,tema payaplis sulle €/$

aga seal hiinas müüdakse ikka suht paska ...ära väga kvaliteeti taga aja ja pildid on väga tihti illustreerivad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ainuke mis seal on väga sitt on Euroopa pistik.

Lihtsalt liiga hiinakas.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
siit foorumis ostad kelleltki, sa kannad tlle eurod pankda,tema payaplis sulle €/$

aga seal hiinas müüdakse ikka suht paska ...ära väga kvaliteeti taga aja ja pildid on väga tihti illustreerivad

 

Ise olen viimasel ajal hakanud tellima ilma Paypalita ebayst asju.

Maksan lihtsalt palja SEB virtuaalkaardiga, ei pea muretsema et keegi Paypal raha tehinguid tehes üle laseb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Aga kas keegi oskab seletada täpselt, kuidas see Unverified PP-le raha kandmine käib ?

Mingisugust paypali konto nr on ka vaja ? kuidas ta sinna siis kannab ? :)

ootan vastuseid :)


Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetiseks.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.