Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Botin Dungi odavalt!

Soovitatud postitused

Tere!

Jutt on lihtne,lühike ja konkreetne!Botin dungi ning ei küsi väga kirveid hindu ning ütlete lvli ning hakkan tegema!Kui kardate scamm siis pange bank pin peale aga raha tahan enne ette (+20 tehing või moded,adminid siis ei pea ette käima) või kasutame MM!

Msn : [email:36hb8vbv]runescapeori@hotmail.com[/email:36hb8vbv]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorry OT, ma lihtsalt lugesin britishi posti ja pidin lihtsalt mainima et bottisin ise 4 päeva järjest partys ja need olid kõik botterid, dung= 100% bot skill ma kinnitan teile et te ei jää vahele seda bottides, sest see on veel nii uus ja enamus inimesed bottivad seda kuna bot on tasuta saadaval... Karmen kassiga ise ka tehinguid teinud, soovitan usaldusväärne on.

 

FREE BUMP!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks bank pinni peale panemine aitab kui sa tahad raha ette.. Scammida saad ju ikkagi


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

lol no dung lvlid tõusevad igastahes nii et vaevalt ootan et bank pin maha tuleb :D:D

 

---------- Post added 12-05-11 at 16:54 ----------

 

bank pin aitab seda et ma ei sa ligi su bangale ja kasutame MM kui sa ei ole nõus ette käima!:) LIHTNE JA LOOGILINE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.