Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müüa Pure | Herb & Dung 99 | Total 1550 | Pank 25M+ | Combat 59 .

Soovitatud postitused

EI TAHA VAHETUSI !.

 

 

Jou .

 

Müüa siis selline kasutaja, et siis räägiks veits lähemalt kasutajast, eelmine omanik oli Mervyn, ehk mina olen siis teine omanik, kasutajast on kõik info mul olemas, niipalju kui mervyn saatis . Email ja Recovery questions on peal, enne ostmist lasen model kasutaja ära kontrollida, kui on soovi . Kasutajat ära ei müü kui ei tule minujaoks sobivat pakkumist, paluks mõtetuid pakkumisi teha näiteks 10€ ja 20€ ma ei anna nii odavalt seda kasutajat ära .

 

Pilt:

 

110505172010.png

 

Pangast siis natukene, pangas on igast huvitavaid asju, Pank on kuskil 27M+ ehk , 25M on sulas, kasutajal on üle 600k Dungeoneering tokeneid .

 

Quest points, kasutajal on 128 QP , adamant gloves . DT tehtud jne . Crystal bow on ka olemas .

 

Black Marks : Kasutajaga on 100% legit mängitud . Green Zones on kasutaja .

 

Hinnaks siis paneks kuskil A/W 65€ , aga see on aint A/W , Annan ka odavamalt ära , aga 65€ eur on selline summa millega annaks kohe ära , võib ka pakkuda RSGP, RSGP võtan 0.28 € eur ea eest. Seega ise teate kuidas maksate.

 

PANK sobiks ainult SWED siis .

 

Kui on mingeid küsimusi siis võib ka alati PM'ida , kui vaja võin anda ka telefoni numbri .

 

 

Cheerz,

Uniik .

 

---------- Post added 10-05-11 at 00:17 ----------

 

Unustasin lisada et, mitte kellegile ei anna ette . Ainult Admin ja Mode . Seega me võime kasutada MM aga ostja kulul .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kellel ostu soovi ei ole või kasutaja kohta informatsiooni ei taha küsida , siis ärge parem vaevuge kirjutamagi. Ma ei viitsi teiega tegeleda. KUI TE NII KARDATE , ET MA LASEN ÜLE , VÕIB HÄND TO HÄND KA TEHA .

 

---------- Post added 10-05-11 at 00:51 ----------

 

lase ära kontrollida .

 

Ja sa oleksid nõus ostma siis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellel ostu soovi ei ole või kasutaja kohta informatsiooni ei taha küsida , siis ärge parem vaevuge kirjutamagi. Ma ei viitsi teiega tegeleda. KUI TE NII KARDATE , ET MA LASEN ÜLE , VÕIB HÄND TO HÄND KA TEHA .

 

---------- Post added 10-05-11 at 00:51 ----------

 

 

Ja sa oleksid nõus ostma siis ?

phm jamh aga kus elad ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Trap, erinevalt Bombfactoryst ma käin tööl. Ma pole 10 aastane, ja see Bombfactory ajab sita keema küll, kui tuleb suvaliselt mölisema , kui ta ei tea kuidas tegelikult asi on. Parem hoidku oma suu kinni .

 

ei ma lihtsalt tean, et see bombfactory on selline lame kiddo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Laseksid juba ära kontrollida Naq jutt oli 55 ja Võtan ära :)

 

Ma tulin just töölt, käin pesus ära siis lasen ära kontrollida .

 

---------- Post added 10-05-11 at 17:24 ----------

 

Maximumzz hüppas alt ära . Ei tea mis tal viga, eile niiväga tahtis , täna enam ei taha. See selleks.

 

 

BUMP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.