Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Toxic # Zombie Hell - 212.7.7.78:27000

Soovitatud postitused

VIP

Kuule tont hüppa putsi ausalt, kao nahhuj pizdec. Tra sa siin inised. Sina oled probleem siin, mitte keegi teine, tegele enda asjadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xxxx]Kuule tont hüppa putsi ausalt' date=' kao nahhuj pizdec. Tra sa siin inised. Sina oled probleem siin, mitte keegi teine, tegele enda asjadega.[/quote']

Minuga rääkisid ?

 

Kui mulle siis sulle samad sõnad tont hüppa vähem ja mine tegele oma asjadega mina ähvardan siin keda tahan on sul selge fucking garrey tattikast fan.

 

Sulle martin siis , mis ma sulle teinud olen ?

Ma saan aru et need kaks et debiilikut aga jah et kohe sina ka : )

 

Garrey ja [M]xxxx olete kõvad tegijad arvuti taga väga lohhid olete ja no ise arvab ikka endast kõike head ju, ülten et olete netihero.

Hoian teist eemale , mõistust teil lihtsalt ei ole.

 

Wannabe 22 garrey , loool ülteks selle peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haha kuuled tont, saite kokku siis temaga?

Naljakas, et ainult siis tahtsid temaga kokku saada kui n.ö sõpradega läksid kokku saama, ehk maksid paarsada eur, et sind kaitseks keegi? :D

Kahjuks pole mul tartusse asja muidu saaks sinusuguse lontrusega kokku ja räägiks. Sina tont ei ähvarda kedagi. Sinul pole õigust siin saad aru? Sa võid 20 olla aga su aju on väike nagu uba nahhuj. Sa sitt ei õpi üldse. PEa lõuad ja asi korras. Ma arvan, et keegi sinuga ei kardaks kokku saada. :D

VÕi oled 3x3m jõuka jurakas? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
xxxx]Haha kuuled tont, saite kokku siis temaga?

Naljakas, et ainult siis tahtsid temaga kokku saada kui n.ö sõpradega läksid kokku saama, ehk maksid paarsada eur, et sind kaitseks keegi? :D

Kahjuks pole mul tartusse asja muidu saaks sinusuguse lontrusega kokku ja räägiks. Sina tont ei ähvarda kedagi. Sinul pole õigust siin saad aru? Sa võid 20 olla aga su aju on väike nagu uba nahhuj. Sa sitt ei õpi üldse. PEa lõuad ja asi korras. Ma arvan, et keegi sinuga ei kardaks kokku saada. :D

VÕi oled 3x3m jõuka jurakas? :D

 

Haha sinuga kokku saada? Ma arvan et sa ise kardad rohkem minuga kokku saada , pakkun et sa pole 18 vaid 11 või nii , nii et tuled ja räägid siis minuga irw , sinu saavutus on see et teed endal püksid täis ja ongi kõik.

 

Väga kõva mees oled arvuti taga, netihero selline. Sina tont ei tule mulle midagi ültema saad sa aru loxx, Minul on õigus teha seda mida mina tahan vaatad et sina ei tunne ültse õigusi, Võin olla 20 tõesti aga sinuga pole minu aju võrreldagi sa pead veel veidi arenema sinna et seda võrrelda.

Sina sitt peaksid õppima suu õiges kohas kinni panema.

 

Troll nagu sa ennast nimetad. Mine mängi mujal oma trollidega tead mis veel parem mine ültse lasteaeda oma trollimisega ; )

 

 

Minu poolt sulle enam siia vastust ei tule, ega ka garrey-le

Sellistele tuleks ban visata kes rüüstavad teiste teemasid, netiherod sellised rsk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sinuga ma ei julge kokku saada, haha sa ei tea paljusid asju väike jobiface. :D Ma pole ehero, pole vaja. MIda luban seda ka ma teen ilma kõhklemata.

Nii, et ära pelga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minuga rääkisid ?

 

Kui mulle siis sulle samad sõnad tont hüppa vähem ja mine tegele oma asjadega mina ähvardan siin keda tahan on sul selge fucking garrey tattikast fan.

 

Sulle martin siis , mis ma sulle teinud olen ?

Ma saan aru et need kaks et debiilikut aga jah et kohe sina ka : )

 

Garrey ja [M]xxxx olete kõvad tegijad arvuti taga väga lohhid olete ja no ise arvab ikka endast kõike head ju, ülten et olete netihero.

Hoian teist eemale , mõistust teil lihtsalt ei ole.

 

Wannabe 22 garrey , loool ülteks selle peale.

 

Põrka p*tsi enda hälviku tekstiga.

 

Davaj, ütle enda nn. õige nimi (eesnimi ja perekonnanimi) - kui julged. Uurin välja kus Sa elad ja saame siis kokku.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kolll sa võiksid pea posti lisada serveri banneri, et siis näeks palju inimesi sees mis map jns...

Ja kirjeldada natukene serverit pea postis ( Gameplay, mis zp versioon, põhilised classid / extra itemsid. ) oleks väga tore , mõni vaatab et oh server tema maitsele.

 

 

Soovin edu serveritega ja loodan et need 2 "täisealist" enam siin ei rüüsta.

 

Parimatega Dare-Devil

 

Vaatan mis teha annab , aitäh! :)

 

---------- Post added 09-05-11 at 14:06 ----------

 

PALUN ÄRGE REOSTAGE MU TEEMAT , Ja ma ei ohusta kellegi serverit olge mureta :)


76561198045096249.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
xxxx]Sinuga ma ei julge kokku saada, haha sa ei tea paljusid asju väike jobiface. :D Ma pole ehero, pole vaja. MIda luban seda ka ma teen ilma kõhklemata.

Nii, et ära pelga.

 

Hästi öeldud :D:D:D võta seda kui bumpina :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

haha 3 feil bumpi järjest : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jah , läksin hoogu vähe :D

 

---------- Post added 10-05-11 at 21:41 ----------

 

Jagan täna 2 tasuta adminit ära , kõik kes tahavad kirjtuage PM mulle! :) (10.mai)

 

---------- Post added 10-05-11 at 23:54 ----------

 

Julgemalt julgemalt palun! :D


76561198045096249.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Bump :)

 

---------- Post added 11-05-11 at 16:59 ----------

 

Tulge pelamaa!!!

 

---------- Post added 11-05-11 at 21:27 ----------

 

bump

 

---------- Post added 12-05-11 at 13:30 ----------

 

Bump

 

---------- Post added 12-05-11 at 13:58 ----------

 

Kõik pelamaaa !


76561198045096249.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bumpake vähem.. :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis sinu asi on kui palju nad bumpavad?

Las bumpavad , see ei ole meie asi ; )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis sinu asi on kui palju nad bumpavad?

Las bumpavad , see ei ole meie asi ; )

 

Sa ikka pead? Tegele oma asjadega.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ikka pead? Tegele oma asjadega.

Aga mis sa ise teed? Sa ise võiksid ka oma asjadega tegeleda, ma lihtsalt tahtsin sulle öelda mitte et ma viitsin nüüd sinuga norima hakkata siin teemas nagu seal garrey / dare-devil-i vaidlus teemas.

 

Aga jah, hea server. Tulge mängima !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.