Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Toxic # Zombie Hell - 212.7.7.78:27000

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Edit : Vabandust et teie teemat rüüstasin, Ja loodan et sain pm teel selle asja korda.

( põhjus miks ma seda muudan on teie posti pärast, pole eriti kena sellist teemat vaadata sellise postiga )

 

Kõike head soovib Dare-Devil

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teile väike teadanne teile siis.

 

Hoidke minu admin pw-dest, kui ma veel 1 korra avastan et minu admin reklaamib teie serverit siis võtan ma teie serveri nii maha et see ei ole enam tavaline crashimine. Teen teile ftp rünnaku mille kauda kaotate kõik failid.

 

Kui teil tõesti väheks jääb vip zombie plaguest ja relaxist siis minge reklaamige oma paska välismaa serverites.

 

Ja nii ongi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teile väike teadanne teile siis.

 

Hoidke minu admin pw-dest, kui ma veel 1 korra avastan et minu admin reklaamib teie serverit siis võtan ma teie serveri nii maha et see ei ole enam tavaline crashimine. Teen teile ftp rünnaku mille kauda kaotate kõik failid.

 

Kui teil tõesti väheks jääb vip zombie plaguest ja relaxist siis minge reklaamige oma paska välismaa serverites.

 

ähvardad küll palju , teeks ka siis midagi , vaata et sa varsti obama valgemaja peakorterisse sisse ei taha hackida .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga jah soovin teile edu siis serveriga ja loodan et k3nx lõpetab oma jamad ; )

 

Aga väike küsimus et miks põrgu pärast te peate tegema copy failidest mis on juba olemas.

 

Näiteks see flare nade model on ju täitsa olemas zombie_plague kaustas ei teil on ikka vaja see oma kausta panna kuigi te ei ole midagi muutnud selles modelis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline küsimus et kas ennem polnud mingit toxic zombie värki? KUI jah kas see siis lõpetas tegevuse?


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Serveri tegi valmis Viktor või sina ise?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

k3nx ise tegin... : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah , k3nx põhiliselt tegi , mina tegin niisama nippet näpped mõned asjad. :)

 

Ka mina tegin seal nippet näppet.

too Zombie plague engine on minu poolt edit : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teile väike teadanne teile siis.

 

Hoidke minu admin pw-dest, kui ma veel 1 korra avastan et minu admin reklaamib teie serverit siis võtan ma teie serveri nii maha et see ei ole enam tavaline crashimine. Teen teile ftp rünnaku mille kauda kaotate kõik failid.

 

Kui teil tõesti väheks jääb vip zombie plaguest ja relaxist siis minge reklaamige oma paska välismaa serverites.

 

Kuule.. Pane oma suu kinni. Kui Sina peaksid üldse sellise IP(ei räägi pordist) FTP kallale minema, siis tea et Su enda server saab lihtsalt surma koos Sinu endaga. ;)

Ajupiider.

 

EDIT: Loodan, et seekord ei ole enam parooli varastamisi :)

 

---------- Post added 08-05-11 at 23:02 ----------

 

k3nx ise tegin... : )

 

Sa 2in1? Või elad temaga koos, et selline vastus.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

vabanda , arvasin et oleks k3nx uues kasutajas.

 

Soovitus sulle et hoia sellest garrey-st eemale, sest mine sa tea vbl, saab teie server ka kuulsaks ja ta tunneb, et te ohustate teda oma serveriga ja hakkab teile paska keerama ( nagu mulle )

 

Aga jah mul savi temast mis tema siia kirjutab minu väikene eesmärk on tegeleda Evil-Night-ga täpselt nii nagu mina tahan ja ongi kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuuled vitt, mida sa pask tont toodad siin? Proovid haxxida? Haha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ou Dare-Devil hacki mulle swedbank'i paar milli ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ajupiider oled sa jah. Kui väga vaja siis lähen selle ip kallale kui ta kahjustab mu servereid ja sina lohh minu serveritega ei saa midagi teha ega ka su viktor vms....

 

Nja ajupiider, ka sinu serveriga võin teha mida tahan ; )

Oled väga ülbeks kätte ära läinud sellest ajast kui Evil-Night, xtreme kadusid ja sinu zombi server sai kuulsaks.

See kuulsus ei kesta sul varsti enam kaua usu mind, seda ma sulle luban ja teen selle nimelt kuna oled ikka täielik ajupiider nagu sa siin minu kohta ültesid. Vaatan et sul on ikka minu vastu midagi, teeme nii . Mina sulle ei vasta enam ( pole aega tattide jaoks , ütleme nii . )

 

 

 

vabanda , arvasin et oleks k3nx uues kasutajas.

 

Soovitus sulle et hoia sellest garrey-st eemale, sest mine sa tea vbl, saab teie server ka kuulsaks ja ta tunneb, et te ohustate teda oma serveriga ja hakkab teile paska keerama ( nagu mulle )

 

Aga jah mul savi temast mis tema siia kirjutab minu väikene eesmärk on tegeleda Evil-Night-ga täpselt nii nagu mina tahan ja ongi kõik.

 

Sa nagu ei tea, et kui Sina või Sinu serveri hostija kahjustab teisi servereid - siis on võimalus täiesti Pirat-ile kirjutada ning Su host on sekundiga kinni.

Sa kirjutad nagu ajupiider - oled Sa mõistuselt ka ajupiider.. rääkimata sellest, et tatikas. Wannabe 20.

Ja mul täiesti pohlad kui "kuulus" või kui "vigane" Su zombiemod on - proovides Sinu ütlust järgi teha: "Ütleme siis nii, et mulle ajukääbused ei meeldi".

 

OFFTOPIC LUKKU MINULT POOLT :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dare-Devil ainus ajupidr oled sina. Laesteaega korraldad sina. Vaata mida sa loxana kirjutad. Parem tõmba tagasi tegele enda asjadega rahus mitte ära ähvarda. Sina hakkad hackima, legaalsed jamad kerged või siis mitte legaalsed. : )) Ühesõnaga dvj dvj võta oma kombitsad nüüd klaviatuurist eemale ja tee oma asju teisi segamata, näed ehk targem välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kolll sa võiksid pea posti lisada serveri banneri, et siis näeks palju inimesi sees mis map jns...

Ja kirjeldada natukene serverit pea postis ( Gameplay, mis zp versioon, põhilised classid / extra itemsid. ) oleks väga tore , mõni vaatab et oh server tema maitsele.

 

 

Soovin edu serveritega ja loodan et need 2 "täisealist" enam siin ei rüüsta.

 

Parimatega Dare-Devil

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja sa ajukääbik vaata enda signa ka mida see reklaamib.

 

Ja ma tean seda, pole viitsimist vahetada las reklaamib ; )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.