Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

PayPal

Küsimus

Tere, sooviks abi PayPali kohta. Ma loodan, et kellegil on sellega kogemusi..

Nii, ma olen PayPalis miinustes, ma soovin raha juurde kanda aga otse krediitkaardi kaudu ei lase paypalile panna. Leidsin ka teise võimaluse, tšeki kaudu.

 

Sain sellise blanketi.

 

Though we have sent numerous communications to you, we have not received reimbursement for this negative balance. If you do not add funds immediately, we may turn your account over to a collection agency or to our attorneys to recover the money owed.

 

Name: XXX

Primary email address: XXX

Street Address: xxx

xxx xxxx

Home Phone: xxxx

Balance on account: xxx

Amount enclosed:

Currency: USD CAD AUD EUR GBP

Print this page and send the payment to:

 

 

PayPal Europe

P.O. Box 9473

Dublin 15

Ireland

Checks must be denominated in U.S. Dollars, Canadian Dollars, Australian Dollars, Euros, or UK Pound Sterling.

On the check, write your name and email address as shown above.

It takes approximately two to seven business days for payments to be credited to your account.

You can also add funds by credit card.

 

Nii, kui keegi oskab inglise keelt, siis peaks aru saama. Ma ei mõista seda, et kui ma prindin selle sama lehe blanketi välja koos täidetud kohtadega, Kuidas nad selle raha ikkagi saavad? Kas ma pean selle raha siis ümbrikusse panema kui ma selle neile Iirimaale saadan? Vaevalt?

Küsin siis seda, kuidas ma neile ikkagi selle kaudu raha annan?

Sooviks abi, kui võimalik :)

 

Aitäh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Sa pead neile tseki saatma, selle summaga et paypali balance 0. või +´ si saaks.

A lihtsam variant oleks lisada krediit kaart ja lisada sealt raha peale:P "Add funds"


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ühe võimalusena saad veel lasta kellelgi enda paypali kontole selle raha kanda, kui palju miinustes on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.