Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

wtf, päris hea pilt:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mingi kõik botterid?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise rs ei mängi enam,aga tundub ,et igal pool aind botid`?

ise ei viitsi enam keegi mängida:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

päris haige ikka siis:D

nii ei sa ju midagi teha,kui botid eest kõik ära lasevad:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
alguses ma panin tähele seda , et keegi küsib kus on south village, siis lugesin edasi ja nägin et keegi kirjutas et kõigil sama armour ja vaatasin uuesti :D pilt suht epic :D mingi mode või admin võiks sinna laivi hüpata :D

 

suht nice oleks siis:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ise rs ei mängi enam,aga tundub ,et igal pool aind botid`?

ise ei viitsi enam keegi mängida:D

 

F2pis küll hullumaja jah. P2pis mitte nii väga.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis asi?

 

" mis asi, mis asi, mis asi " sa oled mingi daun kah.. vaata pilti 10x uuesti ehk siis näed ? :) gf =)

 

Muidu jah kobe pilt:D eriti hea see et seal kõik ühesuguste gearidega:D


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

east varrock mine suht pepu auk ikka :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
" mis asi, mis asi, mis asi " sa oled mingi daun kah.. vaata pilti 10x uuesti ehk siis näed ? :) gf =)

 

Muidu jah kobe pilt:D eriti hea see et seal kõik ühesuguste gearidega:D

 

Ja sina oled väike tatikas :) Tglt anneta parem raha Jaapanile mitte raiskama raha RSPS peale, mida sa ei oska üldse teha. (Tulemus oli pask ikka, webclient ei töötanud, client ei töötanud, tuli cache perseaugule paika panna ja bla bla)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja sina oled väike tatikas :) Tglt anneta parem raha Jaapanile mitte raiskama raha RSPS peale, mida sa ei oska üldse teha. (Tulemus oli pask ikka, webclient ei töötanud, client ei töötanud, tuli cache perseaugule paika panna ja bla bla)

 

Mm.. see oli ennem.. nüüd üldse teine värk kõik :) ja ma oskan rsps.. sa oled lihtsalt niivõrd suur pasaauk et ei saa midagi ise aru .. ning client töötas ja webclient kah töötas sa lihtsalt ise niivõrd ajukas et ei saanud midagi aru mida teha.. :) GF again paks


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mm.. see oli ennem.. nüüd üldse teine värk kõik :) ja ma oskan rsps.. sa oled lihtsalt niivõrd suur pasaauk et ei saa midagi ise aru .. ning client töötas ja webclient kah töötas sa lihtsalt ise niivõrd ajukas et ei saanud midagi aru mida teha.. :) GF again paks

Vähemalt ma polnud ainuke, kellel ei saanud sinu sitane wb ega client tööle saanud. :) Hui sa oskad RSPS-i, käid moparifoorumis ja küsid abi sellise kujul: Fuck help me plz plz i need run this server, pleaseee i dont wanna lost my slaves!!! või... How i can move this NPC???? Need fast help reply plz plz plz. Võibolla sina oskad ainult serveri jooksutada aga ei oska mänguga tegeleda. See, et sul töötas, ei tähenda ka, et kõigil töötab üldse client või wb. Idioot.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vähemalt ma polnud ainuke, kellel ei saanud sinu sitane wb ega client tööle saanud. :) Hui sa oskad RSPS-i, käid moparifoorumis ja küsid abi sellise kujul: Fuck help me plz plz i need run this server, pleaseee i dont wanna lost my slaves!!! või... How i can move this NPC???? Need fast help reply plz plz plz. Võibolla sina oskad ainult serveri jooksutada aga ei oska mänguga tegeleda. See, et sul töötas, ei tähenda ka, et kõigil töötab üldse client või wb. Idioot.

 

Lahe välja mõelda või oled kade ? :)

Muide ma oskan rsps :)

ning tõsiselt, kui 3 inimesele ei meeldi või ei saa serverisse siis ei tähenda et see kohe ming sitt on ? :)

Ning nüüd üldse teine värk kõik.. ja kõik töötab :)


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lahe välja mõelda või oled kade ? :)

Muide ma oskan rsps :)

ning tõsiselt, kui 3 inimesele ei meeldi või ei saa serverisse siis ei tähenda et see kohe ming sitt on ? :)

Ning nüüd üldse teine värk kõik.. ja kõik töötab :)

Mida mul siin kadeda on?

No offence, see ei tähenda, et oskad kohe RSPS'i, kui sa oskad jooksutada serverit või creatida/moveda NPC'i.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.