Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Tarbijakaitse, antke abi.

Küsimus

Tere, mul on nüüd nihuke juhtum et... Isik tellis serveripanga preemium teenuse, siis kui serveripank ei olnud online, aga serverit näidati esilehel.

Mina olin kindel, et isik oli kursis preemiumserveri teenusega täielikult, ning ta maksis ära. Nüüd kui ta preemiumaeg lõppes, tahab ta mind tarbijakaitsesse kaevata, kuna ta ei teadnud et teenus on ajalimiidiga.

 

Tema kasutab enda kaitseks "Sina oled kohustatud mind teavitama teenusest" vms.. Kuigi mul oli selline lehekülg kõige algelisemas serveripangas:

http://x.serveripank.com/serveripankbeta/preemium.php

 

Ma olin kindel, et ta oli seda lehekülge vaatanud, kuna ta teadis preemiumserveri teenusest.

Enda kaitseks ma kasutan aga tarbijakaitses seaduses seda:

 

"(2) Komisjoni pädevuses on lahendada tarbija ja kaupleja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada kokkuleppe teel ja kui vaidlusaluse kauba või teenuse väärtus on 300 või enam krooni. "

 

Teenus oli ise 10kr.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

15 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Las kaebab kohtusse, sina võidaksid selle kohtu asja, sest sul on seal suurelt kirjas, et see kestab 14 päeva ja seal on kõik ju kirjas korralikult. Tema oma viga, et lugeda ei oska.

mis kuradi kohtusse, jutt oli tarbijakaitsest praegu.

 

---------- Post added 27-04-11 at 15:46 ----------

 

saiake, sul on seal ju kirjas, et see kestab ainult 14 päeva. Ta ei tohiks selle kohta midagi vinguda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Asjalood on sellised et kui see preemium telliti siis ta leht oli maas ning polnud nähtav!

 

SMS saatmis info sai sms kohta aga muid asju ei teatatud!

 

Sa teadsid mis oli preemium, mille tõttu ma ka arvasin et sa tead teenusest lähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

No sorri, aga sa lähed 10.- pärast tarbijakaitsesse? Endal ei hakka imelik?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Äkki suudate ära leppida, nt. kuna tellimis hetkel oli koduleht maas (või see koht, kus olid tingimused s.h ajalimiit), siis pikendad tema preemiumit 7 päeva, kas selline kokku leppe oleks võimalik..

 

see on lihtsalt minu mõte, pole ju vaja teise nime kuhugi kanda (kui lähed nt. tarbiakaitsesse siis sinna jääb teenuse pakkuja nimi alles ja domeen, kus see asi juhtus ) pigem sõlmige mingi mõistlik kokkuleppe ja, kui telliale ei meeldi see teenus siis võib peale preemiumi aega end maha kanda, sain sellest viimasest asjast õigesti aru ...

 

PS. see on ainult minu arvamus...


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Äkki suudate ära leppida, nt. kuna tellimis hetkel oli koduleht maas (või see koht, kus olid tingimused s.h ajalimiit), siis pikendad tema preemiumit 7 päeva, kas selline kokku leppe oleks võimalik..

 

see on lihtsalt minu mõte, pole ju vaja teise nime kuhugi kanda (kui lähed nt. tarbiakaitsesse siis sinna jääb teenuse pakkuja nimi alles ja domeen, kus see asi juhtus ) pigem sõlmige mingi mõistlik kokkuleppe ja, kui telliale ei meeldi see teenus siis võib peale preemiumi aega end maha kanda, sain sellest viimasest asjast õigesti aru ...

 

PS. see on ainult minu arvamus...

 

Kui serveripank oli maas ~2-3 kuud, tema serverit näidati esilehel. Ma ei leia põhjust miks ta peaks vinguma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Aga küsi, kas ta oleks mingi kokku leppega nõus, kui vastab ei, siis saad väita(kui ta peaks kaebama asja kuhugi), et ta ei soovinu kokkulepet ka ja Sa ei saanud midagi teha, kui teine osapool ei olnud võimeline mingit kokkulepet saavutama


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kui serveripank oli maas ~2-3 kuud, tema serverit näidati esilehel. Ma ei leia põhjust miks ta peaks vinguma.

 

Sorri aga... Mis moodi ta serverit siis näidati, kui Serveripank oli maas?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.