Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

9.Klassi lõpetamise kingitus?

Küsimus

Kindlasti paljudel hakkab 9.lass varsti lõppema ning kooli lõpuga kaasnevad ka kingitused.

Mul siis on selline lugu et vanemad lasevad valida mingi kingi kuni 1000- euro eest ning mul on valmisega raskusi,et kas peaks valima mingi rolleri,krossika,läpaka,mänguarvuti jne.

Et siis tahaks teada teis soovitusi mis võiks olla parim kink kuni 1000- euro eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Camoon, 5k prillide eest :O?

 

Ise soovitan 750Eur eest läpaka ja ülejäänud kuluta näiteks riiete peale vms.

 

Oleks selline vabaraha, või saaksin tasuta 1k €, siis ostaksin küll ära. Jääb raha ülegi, 5-6k eest ostad telefoni, ülejäänud kulutad suve peale.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

mulle need prillid sugugi ei meeldi endale.heal juhul kulutaks selliste peale mingi 10 eur sest need koledad mu arust.

nojah ja autoga selline asi et minuarust peaks ikka korraliku aoto ostmiseks eelarve natuke suurem olema.(sest nende odavate autodega nii et kui joppab, siis võid autoga väga rahul olla aga kui ei joppa siis põhimõtteliselt 1000 euri tuulde visatud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ja mis sinu esimene auto tuleb siis vähemalt 5000€ väärtuses?

Päris rikkad vanemad siis peaks mainima.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Auto, osta kohe valmis ära, ~2-3 aasta pärast hea võtta ja sõitma hakata, kui load tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ma pole 5000 eurost midagi rääkinud aga ma ütlesin lihtsalt seda et 1000 euroga minu arust head autot ei ole võimalik saada.

kui osta mingi väga odav auto siis läheb kõik ülejäänud raha mis saan auto parandamisele

 

Sa oled asjast väga valesti aru saanud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Sa oled asjast väga valesti aru saanud.

 

Ma arvan, et talle selline auto ei sobi, mis pole Ferrari'ga võrdne.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

ma pole öelnud et mulle auto ei sobi aga ma ütlesin seda et auto mis maksab 1000 euri,siis selle korda tegemine maksab veel vähemalt 1000 otsa

palun pange siia mõni link autost mis enam vähem korras,näeb enam vähem hea välja ja maksab 1000 euri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ma pole öelnud et mulle auto ei sobi aga ma ütlesin seda et auto mis maksab 1000 euri,siis selle korda tegemine maksab veel vähemalt 1000 otsa

palun pange siia mõni link autost mis enam vähem korras,näeb enam vähem hea välja ja maksab 1000 euri

 

Teist korda valesti arusaanud. :D:D

E:/// Võta mingi korralik kaasaskantav arvuti, mingit muud pa*ka polegi vaja, telefon ka lisaks ja suvele

GOGOGO vastu noh. :D Riideid ka varu nii talveks kui ka suveks valmis.

1000€ selleks loodud, et saaks terve nodi koju toodud. :)


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ma pole öelnud et mulle auto ei sobi aga ma ütlesin seda et auto mis maksab 1000 euri,siis selle korda tegemine maksab veel vähemalt 1000 otsa

palun pange siia mõni link autost mis enam vähem korras,näeb enam vähem hea välja ja maksab 1000 euri

 

Neid on väga palju.

http://www.auto24.ee/used/818416

 

http://www.auto24.ee/used/781595

 

http://www.auto24.ee/used/824085

 

http://www.auto24.ee/used/387372

 

Veel vaja? Neid väga väga palju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Üpriski korrektse auto saad umbes ~25000kr.

Aga võib leiduda ka 1000€ eest täiesti sõidukõlbliku. :)

Korrektset autot ei eksisteeri kasutatud autode turul.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.