Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline K3nX

Toxic # Zombie Hell 24/7

Soovitatud postitused

VIP

Oi Kennokene nii sa küll rahvast serverisse ei saa...

 

Toxic # Zombie Hell 24/7 plugins.ini sisaldab: setinfo_stealer.amxx

 

69server HNS omaniku pw said juba, kuid muutsin ära ta andmed ;)

 

PALUKS SELLISED PLUGINAD ENDALE HOIDA MUIDU OLEN SUNNITUD SERVERI SULGEMA!


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõttetu server, ning mõttetu omanik.

 

Omanik = Poeb hullult, et asju saada ja siis kui asjad käes hakkab s*tta keerama või hakkab m*nni mängima.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõttetu server, ning mõttetu omanik.

 

Omanik = Poeb hullult, et asju saada ja siis kui asjad käes hakkab s*tta keerama või hakkab m*nni mängima.

Ise oled ju täpselt samasugune. Nii kui minult kõik asjad pluginad/mappid kätte said hakkasid sitta keerama ja nüüd tuled siin teise mõttetuks nimetama.

 

Muide mina ütleks vabalt et isegi tema server on parem kui sinu bug-ine human plague.

 

Samasugune nagu dare-devil ainult vihkavad üksteist :D.

Kui sa tõesti arvad et ma selline siis sa ikka ei tea ültse mind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise oled ju täpselt samasugune. Nii kui minult kõik asjad pluginad/mappid kätte said hakkasid sitta keerama ja nüüd tuled siin teise mõttetuks nimetama.

 

Muide mina ütleks vabalt et isegi tema server on parem kui sinu bug-ine human plague.

Pigem ajas närvi ikka see, et Sa pugesid kõigile - ja rääkisid kõigist sitta nende seljataga. Ja tõesti, arvamuse avaldamine on üks asi - see kas Sa võtad asja tõsiselt või mitte, see on juba Sinu enda probleem. Poleks Sa selline nn. "p*rsepugeja" ja "kahepalgeline" olnud, siis arvatavasti saaks Sinuga siiamaani läbi :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pigem ajas närvi ikka see, et Sa pugesid kõigile - ja rääkisid kõigist sitta nende seljataga. Ja tõesti, arvamuse avaldamine on üks asi - see kas Sa võtad asja tõsiselt või mitte, see on juba Sinu enda probleem. Poleks Sa selline nn. "p*rsepugeja" ja "kahepalgeline" olnud, siis arvatavasti saaks Sinuga siiamaani läbi :)

 

Kellele ma täpsemalt pugesin xD? Sulle , ei.

Olid ajad kui ma tõesti vihkasin relaxi kuna ta stealis minu sounde ja kahepalgeline oled hoopis sina.

Ütleme nii et mina fucking aitasin sind pluginatega, tegin mappe jns.. ja nüüd kasutad minu sõnu piltides minu vastu + veel ülbetsed ka siin.

Kes meist on ikka kahepalgeline?

 

Mind ajab hetkel see närvi et sa pead ennast liiga kõvaks meheks. Tõsi arvuti taga msnis või vahvlis oleme me kõik ültse maailmas parimad tegijad aga kuidas on lood pärismaailmas.

 

Mida ma hetkel siia avaldasin, võtan ma seda tõsiselt ikka. Sest see on tõsi, tõde on valus kuulata.

Nüüd üritad mind iga hinnaga maha teha jns... Oled väga kade minu peale sest mu server hakkab kuulsust koguma, tegelikult ei ole asi mitte sinna poolegi. Viimasel ajal olen kõvasti kuulsust kaotanud sest tõesti on minu server hetkel igav ( vähemalt mina arvan nii. )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

It's just a game.. take easy boys. ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
It's just a game.. take easy boys. ;)

No tema jaoks on mäng elu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kellele ma täpsemalt pugesin xD? Sulle , ei.

Olid ajad kui ma tõesti vihkasin relaxi kuna ta stealis minu sounde ja kahepalgeline oled hoopis sina.

Ütleme nii et mina fucking aitasin sind pluginatega, tegin mappe jns.. ja nüüd kasutad minu sõnu piltides minu vastu + veel ülbetsed ka siin.

Kes meist on ikka kahepalgeline?

 

Mind ajab hetkel see närvi et sa pead ennast liiga kõvaks meheks. Tõsi arvuti taga msnis või vahvlis oleme me kõik ültse maailmas parimad tegijad aga kuidas on lood pärismaailmas.

 

Mida ma hetkel siia avaldasin, võtan ma seda tõsiselt ikka. Sest see on tõsi, tõde on valus kuulata.

Nüüd üritad mind iga hinnaga maha teha jns... Oled väga kade minu peale sest mu server hakkab kuulsust koguma, tegelikult ei ole asi mitte sinna poolegi. Viimasel ajal olen kõvasti kuulsust kaotanud sest tõesti on minu server hetkel igav ( vähemalt mina arvan nii. )

 

Oo, kes läks vihaseks.. Aga ma ei viitsi vastata teiste teemas - see ikkagi Toxic Zombie teema.

 

No tema jaoks on mäng elu.

Mina ei scripti, mina ei tee nn. "pluginaid" ja mina pole mappide tegija :) Pigem on Sinu jaoks elu.

 

Nägemist.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oo, kes läks vihaseks.. Aga ma ei viitsi vastata teiste teemas - see ikkagi Toxic Zombie teema.

 

 

Mina ei scripti, mina ei tee nn. "pluginaid" ja mina pole mappide tegija :) Pigem on Sinu jaoks elu.

 

Nägemist.

 

See on minu hubi vabast ajast muide.

Mis on sinu hobi ?

Csi pelamine? xD seda ma arvasingi...

 

Edit : Ka mina ei viitsi sinuga vaielda. Nii et kui on midagi siis ära fucking topi oma nina minu asjadesse ja ültse hoia minu teemadest eemale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Edit : Ka mina ei viitsi sinuga vaielda. Nii et kui on midagi siis ära fucking topi oma nina minu asjadesse ja ültse hoia minu teemadest eemale.

 

Kuule ajupiider, Sina vastasid mulle selles teemas mitte mina Sulle.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuule ajupiider, Sina vastasid mulle selles teemas mitte mina Sulle.

No vastasin kuna sa oled selline lohh.

Ja ainuke ajupiider oled sina : )

 

Siinkohal ma ütlen ühe asja sina lubasid kasutada enda sounde , saatsid mulle veel rar faile . Hoia oma sitt endale , ühel päeval räägid , teisel päeval väidad vastupidist .

 

Lubasin, sellest ajast on see teema läbi.

Sina hoia oma sitt eemale kui midagi ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
Author of the topic Postitas

Mida te trusbeldate :D

Irw , selline mula käib et jube hullemad kui turumutid juba :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jääksid vait juba , ma ei saa aru mida sa otsid siit ? Et keegi sulle rahuldust pakuks ?

Arvad et ma otsin selliselt nagu sina rahuldust , issand tule teavas appi.

Ma ei vasta sulle kuna jah sa oled ikka täiesti laua jalg peast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Go back to school . Õpi eesti keel selgeks junn .

Kasva suureks junn ütlen mina sulle.

Vahi esiteks milline sa välja näed, ja sina tuleb mulle sellist paksa ajama.

Kirjutan vigadega no on see nagu nüüd suur asi. Kirjutan kiiresti, selle pärast tulevad vead.

 

Muide sa magama ei peaks minema?

Homme pead ju kooli minema või su ema ei käse sul veel magama minna? lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasva suureks junn ütlen mina sulle.

Vahi esiteks milline sa välja näed, ja sina tuleb mulle sellist paksa ajama.

Kirjutan vigadega no on see nagu nüüd suur asi. Kirjutan kiiresti, selle pärast tulevad vead.

 

Muide sa magama ei peaks minema?

Homme pead ju kooli minema või su ema ei käse sul veel magama minna? lol

 

Oled näinud teda? :D näita mulle ka pilti


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasva suureks junn ütlen mina sulle.

Vahi esiteks milline sa välja näed, ja sina tuleb mulle sellist paksa ajama.

Kirjutan vigadega no on see nagu nüüd suur asi. Kirjutan kiiresti, selle pärast tulevad vead.

 

Muide sa magama ei peaks minema?

Homme pead ju kooli minema või su ema ei käse sul veel magama minna? lol

 

Sitt nali hälvik , vaata et sa peeruvahele k3nxilt ei saa !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasva suureks junn ütlen mina sulle.

Vahi esiteks milline sa välja näed, ja sina tuleb mulle sellist paksa ajama.

Kirjutan vigadega no on see nagu nüüd suur asi. Kirjutan kiiresti, selle pärast tulevad vead.

 

Muide sa magama ei peaks minema?

Homme pead ju kooli minema või su ema ei käse sul veel magama minna? lol

 

See oli küll lamp.

Soovitus:Mõtle järgmine kord midagi paremat välja.


Ikka ikka.

1212.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.