Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eestlaste pantvangisaaga - video (19.04)

Soovitatud postitused

VIP
See video oli vist tehtud suht kohe pärast röövimist, sest kellegil küll mingit korraliku habe ees ei ole, aga loodame, et kõik saab korda tõesti.

Seal kandis on kombeks lihtsalt lõug puhas hoida...nii vähemalt olen mina aru saanud!Ma arvan, et neid veel ära küll tapetud ei ole.Milleks kohe ära tappa kui pole veel nõudmisi ega midagi ei ole esitatud?!Mina isiklikult arvan, et mingit rahalist nõuet ei peaks me täitma, sest siis nad jäävadki välisturiste röövima, aga samas, kui mõelda, et mis ma siis teeks kui mu enda pereliikmetest keegi seal oleks....keeruline lugu!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Loodame, et meie poisid saavad koju! Ja seda ka võimalikult kiiresti!

 

Olen veendunud , e ttegemist on selgelt poliitiline nõudmine!

 

Tegemist oli siiski eksitusega, väidetavalt tahtsid nad hoopis ühe teise riigi ametnikke röövida. Mis poliitiline nõudmine saaks neil üldse olla mingilt väikeselt mõjuvõimuta riigilt nagu Eesti :P?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegemist oli siiski eksitusega, väidetavalt tahtsid nad hoopis ühe teise riigi ametnikke röövida. Mis poliitiline nõudmine saaks neil üldse olla mingilt väikeselt mõjuvõimuta riigilt nagu Eesti :P?

 

Kui tegemist oli eksitusega, siis tõesti. Eesti on vähe tuntud riik ja siis tekiks küll küsimus, mis meilt nõuda?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Just. Kui nad avastasid, et ei olegi õiged mehed, ei osanud nad midagi peale hakata ja ütlesid lihtsalt, et tahavad raha. Siiani (möödunud on kuu) pole nad aga täpsustanud summat. Lihtsalt venitavad seal.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just. Kui nad avastasid, et ei olegi õiged mehed, ei osanud nad midagi peale hakata ja ütlesid lihtsalt, et tahavad raha. Siiani (möödunud on kuu) pole nad aga täpsustanud summat. Lihtsalt venitavad seal.
Ei tea mis kurja neil plaanis on ? Kes teab, 2kki varsti on vahvli k6ik pinnimyyjad "kidnapped2011" .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Just. Kui nad avastasid, et ei olegi õiged mehed, ei osanud nad midagi peale hakata ja ütlesid lihtsalt, et tahavad raha. Siiani (möödunud on kuu) pole nad aga täpsustanud summat. Lihtsalt venitavad seal.

 

Kui see summa tuleb mis siis laheneb? Midagi...usun, et riik ei tee sellist lollI viga ja maksab terroristidele....JA PALUN KUI ON SOOV MAKSTA LAS PEREKOND MAKSAB!

Siin peab olema mõni teine lahendus....

 

---------- Post added 22-04-11 at 11:57 ----------

 

Iga röövitud eestlase eest nõutakse 2 miljonit dollarit.

 

http://ohtuleht.ee/423500

 

Kes see maksab? Ei usu, et perekonna selline raha olemas!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui see summa tuleb mis siis laheneb? Midagi...usun, et riik ei tee sellist lollI viga ja maksab terroristidele....JA PALUN KUI ON SOOV MAKSTA LAS PEREKOND MAKSAB!

Siin peab olema mõni teine lahendus...

 

No see on ikka eelkõige riigi kohustus tagada nendele meestele tagasitee koju ja nad sealt ära päästa. Ansip ja Paet on mõlemad öelnud, et mingit raha need röövlid ei saa. Esiteks juba seepärast, et pole kindlat märki sellest, et mehed üldse elus on. On küll see hiljuti üles laetud video, kuid see on tehtud paar päeva pärast nende röövimist. Teiseks.. röövlitele nii lihtsalt raha kätte andmine jätab mulje, et meie riik on kõigeks valmis nende meeste päästmiseks ja kindlasti mitte ei jääks see rahasumma nende viimaseks nõudmiseks.

 

Pere seda summat nüüd kohe kindlasti maksma ei peaks. See ei ole mingisugune perekonnasisene, vaid rahvusvaheline probleem.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.