Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Grenz0ri purepäevik.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

kust võtad et ma heelium?:D hakka pihta mind ei huvita su reportimised, sa oled lht hale! saa üle juba ma tunnistasin üles jah et võtsin pildi googlest, kuna unustasin teha pildi! oled rahul nüüd?


tunne_seeni.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kust võtad et ma heelium?:D hakka pihta mind ei huvita su reportimised, sa oled lht hale! saa üle juba ma tunnistasin üles jah et võtsin pildi googlest, kuna unustasin teha pildi! oled rahul nüüd?

 

Really? Sa pead päevikut, saad oma esimese 99 sellel kasutajat, oleks ma sina, ootaks küll seda hetke huviga kui ma 96 saan.

Aga noh, kui sa just 15 WC pilti tähtsamaks pead, siis palun väga.

Ma ei süüdista kedagi bottimises - ilusad ilmad, miks rsi mängida?

 

---------- Post added 25-04-11 at 17:40 ----------

 

tajur üks on high quality teine low! mine arene kusagil ajugeenius!

 

Enne kui sa tajuriks kedagi kutsud, loe mu tekst ja vaata need pildid uuesti läbi. Font ei muutu - vahet pole kas HD vöi SD.

 

tajur

 

---------- Post added 25-04-11 at 17:41 ----------

 

no anna andeks et ma level 95. juures ei võtnud screenshoti...ma ei mõtle koguaeg päeviku peale ju tainapea:D ja teema läheb nkn lukku kohe, teen pureks ära;)

 

---------- Post added 25-04-11 at 17:01 ----------

 

ja reportige kasvõi miljon korda mul on jumala *PIIKS*!;)

 

 

Seda ka, et kui sa oled nö süüst puhas, siis miks ärritud, pluss miks päeviku kinni paned, kui pureks ära teed, lase pealkirja muuta


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Heeliumid sõimavad ikka teisi heeliumiteks, eks ole?

 

True that,

 

pea päevikut edasi, mis vahet sel kas pure või skillah? Päevikut võid ikka pidada ju


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

killuvend,midagi muud pole teha,kui aind kritiseerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

viskab kopa ette juba:D aga pohh on ka selliseid:D

to bakerz: on sul *PIIIKS* olemas ikka et sa sinna käe peale saad panna?

 

---------- Post added 25-04-11 at 19:53 ----------

 

ja bakerz õpi kirjutama;) TAUN on valesti kirjutatud sul;) DOWN on õige:) nii et mine loe netist enne veidikene selle kohta ja siis tule mind sõimama,

 

---------- Post added 25-04-11 at 21:32 ----------

 

975 hiireklikki:)

mage43.png

 

Keegi võiks teema pealkirja ka ära muuta,:D


tunne_seeni.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
viskab kopa ette juba:D aga pohh on ka selliseid:D

to bakerz: on sul *PIIIKS* olemas ikka et sa sinna käe peale saad panna?

 

---------- Post added 25-04-11 at 19:53 ----------

 

ja bakerz õpi kirjutama;) TAUN on valesti kirjutatud sul;) DOWN on õige:) nii et mine loe netist enne veidikene selle kohta ja siis tule mind sõimama,

 

---------- Post added 25-04-11 at 21:32 ----------

 

975 hiireklikki:)

mage43.png

 

Keegi võiks teema pealkirja ka ära muuta,:D

 

Eile oled sündinud, et ei tea Eest slängi?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
asi on õigekirjas mitte slängis:D tegelikult pole ju sellist sõna nagu TAUN:D ja Eesti* mitte Eest:D või on see ka mingi uus släng?:D

 

Oii kus tuli nüüd tähenärija välja. Kui sa tuled õigekirja kallal nokkima, siis tea, et lauset alustatakse suure tähega ja lause lõppu käib punkt. Siis veel sinu lauses peaks minema "Taun" jutumärkide vahele nagu minul. Ja komasi kasutatakse ka muidu. Ja taun on väga ammu juba Eesti slängis kasutusel. Käi rohkem väljas palun. :)

 

If you can't use perfect grammar on the internet, don't fucking post.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väike offtopic käib ainult.

 

võiks teemasse jääda ikka,aga ei sa, aru kus üldse olemas ,et ta on bottinud,on tõestus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oii kus tuli nüüd tähenärija välja. Kui sa tuled õigekirja kallal nokkima, siis tea, et lauset alustatakse suure tähega ja lause lõppu käib punkt. Siis veel sinu lauses peaks minema "Taun" jutumärkide vahele nagu minul. Ja komasi kasutatakse ka muidu. Ja taun on väga ammu juba Eesti slängis kasutusel. Käi rohkem väljas palun. :)

 

If you can't use perfect grammar on the internet, don't fucking post.

 

Tavaliselt ei alustata lauset "ja" või "siis" sõnadega ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tavaliselt ei alustata lauset "ja" või "siis" sõnadega ;)

 

Tavaliselt. Minul oli see ebatavaline kord. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oii kus tuli nüüd tähenärija välja. Kui sa tuled õigekirja kallal nokkima, siis tea, et lauset alustatakse suure tähega ja lause lõppu käib punkt. Siis veel sinu lauses peaks minema "Taun" jutumärkide vahele nagu minul. Ja komasi kasutatakse ka muidu. Ja taun on väga ammu juba Eesti slängis kasutusel. Käi rohkem väljas palun. :)

 

If you can't use perfect grammar on the internet, don't fucking post.

 

Lauset ei alustata sidesõnaga ning sõnakordused toovad eksamitel punkte alla:D. No offence.

 

---------- Post added 26-04-11 at 15:52 ----------

 

väike offtopic käib ainult.

 

võiks teemasse jääda ikka,aga ei sa, aru kus üldse olemas ,et ta on bottinud,on tõestus?

 

Vaata cooking 96 pilti, raske arvata, et ta "unustas" selle tegemata.

 

Isegi kui oleks, siis ta poleks fake pilti siia pannud, või oleks õelnud kohe midagi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lauset ei alustata sidesõnaga ning sõnakordused toovad eksamitel punkte alla:D. No offence.

 

---------- Post added 26-04-11 at 15:52 ----------

 

 

Vaata cooking 96 pilti, raske arvata, et ta "unustas" selle tegemata.

 

Isegi kui oleks, siis ta poleks fake pilti siia pannud, või oleks õelnud kohe midagi

 

Pole eksam, seega suht pohhui. Eesti keele eksam tuli 4 ja rohkem pole vajagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

W/e ei viitsi jamada sellel teemal enam .Sain cookingu 99 olen sellega rahul ja ei pea jaurama teiega enam sellel teemal;) .Muidu unustasin 98 cook pildi üles riputada eile, liiga väsinud olin

aga selle eest siis see:

99cooking.jpg

 

nüüd võtan vaiksemalt edasi:) ei nola enam eriti.


tunne_seeni.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.