Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün RS mille inimestele TARTUST

Soovitatud postitused

Praegune kogus: 100+

Hind: 0,45 eur / 1 000 000 gp

 

Käest kätte vahetamine (ostjaga saame kokku, ma annan andmed (kust mind kätte saada jms), ostja annab eurosid, samal päeval annan talle raha RS'is üle).

Hind on küll tsipake kallim, kui teistelt ostes, aga vähemalt on tehing turvalisem.

 

PM, kui olete huvitatud.

 

// Kui kellelgi tekib soov, võime tehingu teha ülekandega 0,35 eur / mil, kui te käite ette või leiate muidu usaldusväärse MM'i. (Sel juhul ei pea ostja ilmselgelt Tartust pärit olema).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Käest kätte antakse raha. Kui ostjal on mu andmed olemas ja ma teda "tüssan", võib ta mulle iga kell kapid ukse taha saata.

Kindlasti siin on usaldusväärseid müüjaid. Aga ütleme, et foorumisse tuleb uus inimene, kes tahab RS raha osta. Ta ju ei hakka suvalisele inimesele (olgu see suvaline kasvõi administraator ise), keda ta ei tunnegi, raha üle kandma.

See ongi võimalus neile, kes tahavad, et asi oleks kindel ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vend pakkis endale logeri arvutisse siis ostad mille annab üle sulle ja kui koju kõnnid tehakse su kasutaja tühjaks, respect hea mõte aga ma ei usu et see sul hästi läbi läheb... See interneti kohviku asi on hea mõte aga seal tuleks enne scan teha sest nendes kohtades on rohkem logereid kui Bill Gatesil 100 dollarisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostaksin kõik su rs millid 0.30 each.

Kui soovi müüa, siis lisa msn: [email:379uxyat]Tanel@banaanivabrik.com[/email:379uxyat]


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.