Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Pinne [3€|60SOL|8M RSGP]

Soovitatud postitused

Kirjeldus: Runescape membership pinnid. Tellin neid läbi Skype. Tegemist on kiirpinnidega (sisestusaeg 3min).

 

Tehingu reeglid:

#!# Käin ette 5+ tehingutega kasutajatele!

#!# Pinnid sisestan ise! (Hiljem saab ostja saadud info ja pinni kaasa!)

#!# Kui sul puudub tehinguid jms, siis toimub 50/50 süsteem.

#!# Müün pinne ükshaaval!

STOCK: Saadaval

HIND: 3€|60SOL|8M RSGP

 

Makseviis: S|E|B, SWED, SOL, RSGP

Kontaktandmed:

Nimi: Kristo L.

Elukoht: Tallinn.

MSN: [email:bxejalrk]L_I_F_E4FUN@hotmail.com[/email:bxejalrk]

Email: Vajadusel ütlen.

Telefon: Vajadusel ütlen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, üritasin antud kasutajaga siis tehingut teha. Kuna tegu on mu venna kasutajaga ja mina lihtsalt vahendasin (vend istub mul kõrval, siis võib asi natuke segaseks jääda. aga üritan siiski:

 

Piltidelt võib asi segaseks jääda, aga asi oli nii et andsin talle oma venna nime ja parooli. antud hetkel kui ta ütles et välja logiksin või refreshiksin või logiksin p2p worldi logis vend kasutajast välja ning kasutajal oli parool muudetud. Kasutaja oli välja logimise hetkel edgevillei well'i juures (ta täitis wartering can'e veega). Alguses ma arvasin et see oli eksitus, sest ma ei saanud venna jutust täielikult aru...aga hiljem avastasin et ikkagi oli parool ära muudetud. Saagiks ta midagi ei saanud, aga noh...igaks juhuks olge ülimalt ettevaatlik kui te temaga äri teete.

 

 

111.png

22.png

 

tõestus et kasutaja ei ole member:

vdzfsefrsfsfsd.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma usun sind Rensli,, kuid selle pildi , et p2p pole võisid sa ka teise acciga teha :)

Aga olgem etevaatlikumad ja kasutage mm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma usun sind Rensli,, kuid selle pildi , et p2p pole võisid sa ka teise acciga teha :)

Aga olgem etevaatlikumad ja kasutage mm

 

Heh, kui kellegil kontrollida vaja siis võin anda dumby'le või mõnele muule moderaatorile kontrollida et kasutaja ei ole tänase päeva seisuga member.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kardad juba banni saada vist. ja üldse miks sa müüd, kui tead et lõpus see leht failib sul ja sa ise tead seda ?

ja üldse siis kui ta minu kasutajaga sees oli , miks tal oli vaja minna al kahridi pangast, kus ma lobstereid cookisin lumbridge axe shopi juurde ???


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.